Skocz do zawartości
racegrid

Call Of Duty: Modern Warfare 2

Rekomendowane odpowiedzi

oplaca sie ta gre kupowac dla multi? bo nie lubie grac w tego typu gierki w singla... gralem jakis czas temu w cod4 i bylo ok... jak jest tutaj? duzo kamperow jak w AA? duzo noobow jak w bf2142?

Nie opłaca się - kupiłem grałem jakiś czas i z chęcią powróciłem do COD'a 4 i jakoś nie ciągnie mnie znów do MW2 - głównie przez brak dedyków...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się patch 1.0.175

Fix for latest texture hacks

 

Fix to prevent players from getting inside geo

 

Fix to prevent players with illegally pirated copies of Modern Warfare 2 from matchmaking with legitimate Modern Warfare 2 players

 

Connection improvements for NAT-PMP routers

 

Fix for "elevator" glitch that allows players to get out of playable area

Ciekawe jak skuteczna jest ta poprawka na texture hack i możliwość grania w sieci z lewą kopią gry (gdyby nie cheaty miałbym to gdzieś ale piraci w sieci to więcej oszustw wśród graczy na legalu).

 

Jak narazie na forum pipek lamenty że texture hack nie działa.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie umarło. Nadal w to ludzie grają. Od czasu do czasu wbijam sprawdzić zmiany. Jest już sporo lepiej niż po premierze, ale nadal daleko od ok. Szkoda, bo jest to jedna z niewielu gier gdzie nie trzeba władować w przeciwnika wagonu pocisków by go "położyć". Oraz medyk za dotknięciem czarodziejskiej różyczki nie przywraca nam 100% sprawności i HP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Nie umarło. Nadal w to ludzie grają. Od czasu do czasu wbijam sprawdzić zmiany. Jest już sporo lepiej niż po premierze, ale nadal daleko od ok. Szkoda, bo jest to jedna z niewielu gier gdzie nie trzeba władować w przeciwnika wagonu pocisków by go "położyć". Oraz medyk za dotknięciem czarodziejskiej różyczki nie przywraca nam 100% sprawności i HP.

To polecam Insurgency. Tam też łatwo kogoś położyć a takiej klasy jak medyk nawet nie ma ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To polecam Insurgency. Tam też łatwo kogoś położyć a takiej klasy jak medyk nawet nie ma ;)

[OT]ale ja lubie instant revive za pomocą strzykaweczki z morfiną ;)[/OT]

 

Na filmiku od ojca widać jak na dłoni dlaczego nie gram w to ciach!o..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo z masy skryptów na małej mapie nie da się zrobić dobrego multa. Niektórzy zwyczajnie jeszcze nie wiedzą.

Chyba za moich czasów nie doczekam się symulatora pola walki z prawdziwego zdarzenia.

Gdyby ArmA 2 nie było zabugowanym kosiarzem najsilniejszych PC może było by inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do multi... fakt, że nie ma tych nieszczęsnych dedyków, że ludzie hostują i nieraz jest zmiana hosta podczas gry itp. ale to nadal stary, dobry cod i zajebiaszczo się bawię grając z ziomkami, jest podobny fun jaki był w poprzednich częściach.

Mówię to pod kątem gracza "casualowego", a takich jest chyba większość. Na razie 28lvl, odblokowałem FAL + kolimator i zaczyna się jazda. :)

Gra nie jest idealna, ale zalety przysłaniają wady i dla mnie nie ma nic lepszego na obecną chwilę do grania po multi, no może poza mw1, ale to już się po prostu przejadło. Do bc2 spokojnie jest w co pykać, zresztą nie wiadomo jak nowy battlefield się wstrzeli, czy będzie taka super grywalność jak filmikach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszukałem temat ale nie znalazłem, wiec pytam. W grze po załadowaniu poziomu zaczyna sie ciąć strasznie filmik. Dopuki wczytywana jest mapa filmik jest bez zarzutu, po zniknięciu paska ładowania zaś potwornie się tnie i freezuje. do tej pory mi to nei przeszkadzalo bo grałem mało a filmiki oglądałem sobie w zewnętrznym programie. Jednak po updateach gdzieś przeniesiono pliki z filmamii nie moge ich odnaleźć. Help?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak miło... kolejny fail IW.

Dorzucę jeszcze jeden ;)

 

http://steamcommunity.com/groups/mw2174

 

Tak, ci goście grają za free (+ wyłączony VAC). Zgadnijcie co IW/Valve zrobiło do tej pory w tej kwestii :damage_wall: .

 

 

 

jeszcze to :lol:

So I joined a game of Domination...

and everything seemed normal until this:

http://www.youtube.com/watch?v=nWLsPA0Xkzg Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Dorzucę jeszcze jeden ;)

 

http://steamcommunity.com/groups/mw2174

 

Tak, ci goście grają za free (+ wyłączony VAC). Zgadnijcie co IW/Valve zrobiło do tej pory w tej kwestii :damage_wall: .

 

 

 

jeszcze to :lol:

 

http://www.youtube.com/watch?v=nWLsPA0Xkzg

O co chodzi z tą grupą ze steama?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważylismy ze znajomymi że od chwili wprowadzenia nowego patcha 1.0.177 o wiele truniej jest sie połaczyć z jakimkolwiek meczem. Zazwyczaj jedna mapa ładuje sie normalnie choć bardzo długo oczekuje sie na połączenie a druga zazwyczaj sie wysypuje z różnych przyczyn ( minął czas połaczenia, etc.) To nasze subiektywne odczucie czy inni też sie z tym spotkali ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem grałem to faktycznie mnie do trzech serwerów pod rząd nie chciał połączyć...

A odnośnie lamętowania i że gra ble to podzielam zdanie ath, mi też sie gra dobrze w multi, nie mam zastrzeżeń, no może wolałbym ręcznie wybierać sobie serwer ale odnośnie samej rozgrywki to nie mam nic do tej gry, daje sporo frajdy. Mogłoby też być troszke wiecej map...

SP moze i nie był długi ale efektowny. Też dobrze mi sie giercowało ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multi jest spoko, i tak jak sobie giercujemy w teamie z wlaczonym tsem, daje to duzo funu.

Ktory niestety potrafia popsuc zakompleksieni walikonie, ktorzy musza sie jakos dowartosciowac i bez HE czy SH nie dadza rady pograc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważylismy ze znajomymi że od chwili wprowadzenia nowego patcha 1.0.177 o wiele truniej jest sie połaczyć z jakimkolwiek meczem. Zazwyczaj jedna mapa ładuje sie normalnie choć bardzo długo oczekuje sie na połączenie a druga zazwyczaj sie wysypuje z różnych przyczyn ( minął czas połaczenia, etc.) To nasze subiektywne odczucie czy inni też sie z tym spotkali ?

Tak było cały czas praktycznie... swoją drogą, MW2 wydaje mi się strasznie wolne w porównaniu do MW1 - chociaż to pewnie z powodu braku możliwości konsolowej zmiany FOV'a na odrobinę większy... i niestety z casem coraz więcej cziterów lata i sama gra przestaje mieć sens... Teraz już tylko liczę, że BC2 będzie chociaż trochę lepsze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mnie wywala po każdej mapie czy to znowu zasługa najnowszego patcha?? Wku***ce to jest bo nie moge dłużej pograć na jednym serwerze... Irytująca gra <_<

Dzisiaj wszyscy maja problemy z IWnet, steam tutaj nie szkodzi (chociaz w ostatniej latce byl konflikt przez steam'a).

 

Problem zniknie jesli pobierzesz najnowsza wersje steam'a, rozwiaze to problem z IWnet.

 

 

Tak wiem, najpier mowie ze to IWnet, a nie steam, a kaze sciagac wersje beta steam'a. Niestety tak to juz jest powiazane, chociaz steam nie ma wplywu na IWnet to infinity wysyla raporty o nowej latce, i zaczynaja sie problemy z IWnet'em, trzeba pobrac wersje beta steam'a i juz sie nie gryza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IWnet to największy fail w historii gier MP. Otwarta brama dla oszustów którzy bez problemu ładują się miedzy graczy z legalnymi kopiami gry, niczym nie ryzykując korzystają z hacków, bo czym jest strata lewego konta steam? PB przynajmniej daje sprzętowe bany (mniej kumate lamusy z obejściem tego sobie nie radzą). A ten VAC? Jak to działa to tylko sam Bóg wie, do tej pory są publiczne multihacki z datą 2009 których VAC nie wykrywa. IW mozolnie i z niską skutecznością, wydaje kolejne patche które w ciągu 24h są już nic niewarte bo crackerzy z palcem w tyłku łamią kolejne zabezpieczenia.

IWnet miał zapobiec piractwu, cheaterom, ułatwić grę dla newbie, a jak na ironię wszystko wyszło na opak, brak dedyków a w zamian p2p przyczynia się do tego że gra całkowicie wymknęła się spod kontroli. Na podłączenie do gry nie rzadko czeka się 10x dłużej niż miałbym zrobić to przez przeglądarkę wyszukując serwer z pingiem jaki mi odpowiada i mapą na jakiej w danej chwili chciałbym zagrać!

Żeby się sparzyć trzeba było spróbować ;] i nigdy więcej gry tego typu nie kupię gdy producent wpadnie na podobny, równie idiotyczny pomysł jak p2p w trybie MP.

Gram w to czasami tylko dlatego że jest fajna ekipa kilku osób z PPC (ale nie wszyscy chyba z forum) i w grupie można zawsze coś zdziałać, co w pewnym stopniu zmienia obraz gry. Natomiast gdybym miał grać solo to pewnie nie usiedziałbym przy MW2 nawet do 30 lvl.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest dopiero fail.

 

http://www.infinityward.com/forum/viewtopi...870968#p3870968

 

Although it's already been stated here. I'll put down the official word.

 

Especially in regards to Xbox Live, which is a paid service, and even PSN which isn't paid but has a TOS with Sony (NOT IW), it's not our place or within our ability to ban people from THEIR service.

 

Same for the PC version, where we rely on Steam's system, and therefore Steam's place to ban. We can report, and offer as much support as possible, but we rely on them to police their services.

 

That said, it IS our responsibilities to be current with patches, updates, and preventions in-game that deter or eliminate as much of a possibility to cheat as we can. Which we've been doing via patches and updates to the game. Another of which is currently in production (for infinite care package and sprinting with care packages).

Po polsku i w skrócie - niech Steam i VAC walczą z czitami, my (IW) mamy to w [gluteus maximus].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo takie rozwiązanie prowadzi donikąd. IW zwala odpowiedzialność na VAC, a Valve robi odwrotnie (wystarczy poczytać fora). IW wydaje patche tak opieszale, że można już zwątpić że cokolwiek poprawi się w kwestii cheatów. Developer też ma dużo do powiedzenia w kwestii zabezpieczeń, zaraz obok programów third party (VAC). IMHO mogli by sporo naprawić w tej materii. Tylko że IW po premierze MW2 sukcesywnie izoluje się od graczy, zarobili swoje i mają wy****ne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...