Skocz do zawartości
racegrid

Call Of Duty: Modern Warfare 2

Rekomendowane odpowiedzi

Świetnie ;]... No nic do listopada/października jest czas ale cena rzeczywiście z [gluteus maximus]... Najpierw jest wolf nowy i mam nadzieje ze on zgasi MW2 w MP. Jak nie to nowy cod bedzie na pocieszenie ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yuucOm

 

wolf zapowiada się na grę średnią :P szybko odejdzie w zapomnienie. Czasy wielkich hitów z przed lat minęły. Trzeba się z tym pogodzić :( Co do ceny to chyba trochę panikujecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skad wiesz ze zapowiada sie na gre srednia skoro nie pokazali NIC z multi? :] Co prawda jestem nastawiony bardzo sceptycznie, ale jak sie zapowiada nie jestem w stanie powiedziec :F

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skad wiesz ze zapowiada sie na gre srednia skoro nie pokazali NIC z multi? :] Co prawda jestem nastawiony bardzo sceptycznie, ale jak sie zapowiada nie jestem w stanie powiedziec :F

przeczycie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli ta cena okaże się prawdą to ja podziękuje. W tej cenie zakupie sobie spokojnie jakieś dwie dobre gry lub kilka klasyków ;/ Najwyżej poczeka się aż stanieje do ludzkiego poziomu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena jest mocno zbliżona do ceny na x360. Oby inni Developerzy nie zaczęli stosować podobnych praktyk ze względu na pseudo-kryzys. Co do MP to mam na razie sceptyczne podejście. Póki nie zagram w jakieś demko SP i MP nie mam zamiaru oceniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Użytkownicy komputerów z uboższym "Call of Duty"

 

Posiadacze pecetów najprawdopodobniej nie będą mogli kupić specjalnej edycji "Modern Warfare 2".

Kilka tygodni temu Infinity Ward zapowiedziało dwie specjalne edycje ich najnowszego shootera – Hardened Edition i Prestige Edition. Ta pierwsza miała mieć dodatkowo pierwszą część „CoD”, metalowe pudełko oraz album ze szkicami. Ta druga miała oferować ponadto noktowizor ze statywem.

 

Niestety, osoby które mają zamiar kupić wersje na PC nie będą mogły założyć gogli noktowizyjnych. Robert Bowling, pracownik Infinity Ward zapowiedział, że na komputery ukaże się tylko zwykła wersja, o specjalnych nie ma mowy.

gry.onet.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwykła wersja - ale pewnie cena zostanie niezwykła ( czyt. jak na resztę platform ). Obym się mylił.

u nas za gry na pieca placimy 3x mniej niz za konsolowe odpowiedniki, wiec raczej nie masz powodow do narzekania ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy, ale mnie się strasznie podoba ten cod po trailerach. Parę fajnych, nowych motywów, poprawiona grafika. Czekam tylko na zwyczajny gameplay z multi i informacje w ile można przejść singla. Póki co mam ochotę już teraz zamówić pre order.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak beznadziejnie oskryptowanej serii jak Call of Duty jeszcze nie widziałem i pewnie nie zobacze. To co IW robi to śmiechu warte. Pewnie, że skrypty w odpowiedniej ilości tworzą nastrój itp, ale w tej ilości, co mi fundują programiści z IW ociera się o parodię!! Np. siedzę sobie w budynku przy oknie nr 1 i morduje przeciwników, a ci ciągle się tworzą, ale wystarczy, że pojdę 2metry obok do drugiego okna, a już przeciwnicy się nie pokazują. I gdzie tu sens gry?! Rok 2009, a IW (i inne firmy) nie może zrobić AI na poziomie FEAR'a jedynki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak beznadziejnie oskryptowanej serii jak Call of Duty jeszcze nie widziałem i pewnie nie zobacze. To co IW robi to śmiechu warte. Pewnie, że skrypty w odpowiedniej ilości tworzą nastrój itp, ale w tej ilości, co mi fundują programiści z IW ociera się o parodię!! Np. siedzę sobie w budynku przy oknie nr 1 i morduje przeciwników, a ci ciągle się tworzą, ale wystarczy, że pojdę 2metry obok do drugiego okna, a już przeciwnicy się nie pokazują. I gdzie tu sens gry?! Rok 2009, a IW (i inne firmy) nie może zrobić AI na poziomie FEAR'a jedynki.

no proooosze Cie! niechcesz to nei graj! o to chodzi w singlu COD'a zeby był iście filmowy! w feworze walki nie zauwazam tego co opisales poprostu wlacze ide na przod i staram sie cieszyc kolejna akcja ktora "wyrezyseruja" mi autorzy gry!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no proooosze Cie! niechcesz to nei graj! o to chodzi w singlu COD'a zeby był iście filmowy! w feworze walki nie zauwazam tego co opisales poprostu wlacze ide na przod i staram sie cieszyc kolejna akcja ktora "wyrezyseruja" mi autorzy gry!!!

Niestety nie jestem taki zdolny aby na V.Hard (czy jak tam w CoD nazwano stopnie trudności) przeć cały czas do przodu, nie chowając się przed wrogim ostrzałem. Poza tym będę grać w co chce i jak chce. Po prostu wydaje mi się, że niektórzy gracze wolą pobawić się na spokojnie czasami, np. strzelając snajperką niż udawać John'a Rambo. Więc nie widzę sensu w istnieniu takiej broni w MW jak snajperka, bo przydaje się ona tylko wtedy, gdy twórcy sobie tego zażyczą, bo co z tego, że ściągne 10 wrogów z daleka, skoro w ich miejsce ciągle będą przychodzić nowi wrogowie. Oczywiście MW jest fajne, a skrypty W ODPOWIEDNIEJ ILOŚĆI są dobre dla gry i tworzenia klimatu.

 

Była kiedyś taka gra jak Project I.G.I. (1), gdzie skrypt tworzenia się wrogów włączał się, gdy włączył się alarm w bazie.

Edytowane przez konkurs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...