Skocz do zawartości
jakubat

Problem Ze Sterownikami Usb - Vista

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam problem z Vista Ultimate na laptopie Sony Vaio FW11e. Po formatowaniu systemu ściągnąłem wszystkie aktualizację, skonfigurowałem cały software. Po podłączeniu dysku zewnętrznego na USB wyskoczył problem ze sterownikami... pojawiło się Nieznane Urządzenie do którego Vista od razu zainstalowała sterownik ale po mimo to ciągle wyrzuca ostrzeżenie widoczne na screenie. System co chwilę wydaje odgłos podłączania i odłączania nowego sprzętu. Próbowałem już ręcznie zmienić sterownik nieznanego urządzenia na taki jak był wcześniej - Urządzenie Pamięci masowej USB, po takim zabiegu pojawia się driver z ostrzeżeniem (10) - nie udało się włączyć urządzenia. Nie pomaga nawet przywracanie systemu, szukałem na forum i przez google rozwiązania ale nie znalazłem. Już raz formatowałem przez to komputer, nie chciałbym tego ponawiać. Przyczyną wydaje się być dysk kolegi. Bardzo proszę o pomoc, z góry dziękuję.

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to jest za dysk i czy wcześniej ci działało??

Zwykły dysk 2,5" SATA w kieszeni przenośnej na USB. Działało mi na starszym kompie. Podpiąłem dysk i po 10 minutach nagle wyskoczyły problemy ze sterownikami.

Znalazłem także artykuł: http://vista.dobreprogramy.pl/index.php?dz=15&n=8744

 

Posiadam taką aktualizację, ale nie da się jej odinstalować. Czy jest jakiś inny sposób na pozbycie się takiego "udogodnienia"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...