Skocz do zawartości
irnlng

Vietcong

Rekomendowane odpowiedzi

Wybacz jezeli Cie uraze ale zmien denty.

 

hmm Ci o dentki :? jesli tak to nie wiem czy to w tym problem (mam jakies najnowsze 45.23) bo jeszcze do wczoaraj mialem radka 9100 na catalystach 3.4 i problem byl taki sam, teraz moze troche pozniej pojawaija sie takie bugi :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm problem polega na tym ze na ww stronie sa tylko patche do wersji 1.2 i 1.3 a ja mam wersje 1.0 i nie daja sie one zainstalowac :?

Powinien wystarczyc sam patch v 1.3. Jesli jednak nie bedzie sie chcial zainstalowac to sciagnij najpierw patch do wersji 1.1, potem 1.2 i na koncu 1.3.

 

http://www.vietcong-game.com/us/downloads.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm problem polega na tym ze na ww stronie sa tylko patche do wersji 1.2 i 1.3 a ja mam wersje 1.0 i nie daja sie one zainstalowac :?

Powinien wystarczyc sam patch v 1.3. Jesli jednak nie bedzie sie chcial zainstalowac to sciagnij najpierw patch do wersji 1.1, potem 1.2 i na koncu 1.3.

http://www.vietcong-game.com/us/downloads.html

dzieki, nie moglem znalezc patcha 1.1 ale dzieki tobie go juz mam ale musialem poszukac cracka nowego bo gra nie chciala chodzic ale juz wyglada ze jest wszystko dobrze :)

 

Kaeres no i nie trzeba bylo windy przeinstalowywac :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rosio : hehe trzeba sie nbbylo s sprawie patcha 1.1 i cracka odezwac do mnie :P

 

BTW co konkretnie zmieniaja patche 1.2 i 1.3 ? warto sie scierac z szukaniem crackow dla nich?

wszystko lazi mi ok, zoltki nie sa niesmiertelne i tak sobie mysle:) czy stare savey (z 1.1) beda dzialac pod 1.2 i 1.3 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rosio : hehe trzeba sie nbbylo s sprawie patcha 1.1 i cracka odezwac do mnie

a no mozna bylo

BTW co konkretnie zmieniaja patche 1.2 i 1.3 ? warto sie scierac z szukaniem crackow dla nich?

wszystko lazi mi ok, zoltki nie sa niesmiertelne i tak sobie mysle:) czy stare savey (z 1.1) beda dzialac pod 1.2 i 1.3 ?

u mnei nic nie zmienia poza tym ze postacie sa ok i sa smiertelni aha i jeszcze moge w koncy grac przez internet a o savy sie nie martw u mnie wszystko ok. Jak bedziesz zainteresowany to ci powiem gdzie jest crack do wersji 1.3 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw musisz zainstalowac patcha 1.01. Na niego patcha 1.3, i dopiero teraz mozesz scrackowac crackiem 1.3 z GCWorld. Od tej pory wszystko bedzie gralo:)) I nie bedzie kadlubkow i innych nieprzyjemnych rzeczy(np. wybuchajacych przedwczesnie granatow:)).

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z powyższą misją w Vietcongu. Wpadłem do tego dołu, gdzie straciłem karabin maszynowy i próbowałem się połączyć poprzez radio z dowództwem. Jest tam istny labirynt jaskiń. wreszcie po godzinnym prawie spacerze znalazłem jaskinię zalaną wodą, gdzie gość mówi "I've got a good feeling about this tunnel. I must check it out" Zrozumiałem, ze muszę przepłynąć pod tą wodą. Sęk jednak w tym, że w tej wodzie jest diabelnie ciemno i nic nie widać. Zawsze prędziej czy później się topię. Jesli ktoś przeszedł już tą misję to może by mi doradził, gdzie płynąć, by się wynurzyś w jakiejś innej sali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram po kawalku w Vietcong juz od jakiegos czasu... Normalnie bym ta gierke pewnie rzucil w kat po kilku godzinach gry, ale ten klimacik nie pozwala mi tego zrobic...

Gierka smiga super - na tym co w podpisie 1280x1024x32 AA x4 i Aniso x8 - gra sie pieknie :!: Postanowilem, ze ja skoncze ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest swietna, nie wiem czego chcecie od grafiki odrobina surowosci tylko polepsza klimat, niestety utknalem na misji gdzie musze uwolnic jenca z wioski VC.

Zeby pograc potrzebne sa patche, ja gram na ver. 1.41

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z S_Works ta gra ma świetną grafe nie mówiąc o klimacie. Piękne są misje gdzie mósisz bronić obozów a zwłaszcza ten malutki outpost z radiostacją.Kampania jest przemyślana i bardzo wciągająca nie zawiódła mnie ani jedna misja.Dobrze pomyślana jest terz nasza ekipa z którą chodzimy, tam każdy człowiek ma swoje zadanie do spełnienia i jest unikalnym członkiem drużyny (sanitariusz,gościu z M60 :twisted: ,radiooperator,zwiadowca,i koleś od ładunków wybuchowych przy okazji noszący nam amunicje).Na multi też sie fajnie wymiata jedna mapke można grać w nieskończoność).Z niecierpliwościa czekam na dodatek do trj wypasionej giery :twisted:

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z czeskich gierek polecam tez Hidden and Dangerous 1 i Hidden and Dangerous 2. Graliscie w te gry? Dla mnie to klasyka :] :] :] po prostu masakra :D

skoro juz tak polecacie czeskie gry to nie zapominajmy o mafii (fakt-inne klimaty i lata), ale grafika z 2002 roku, ktora na swoj sposob nadal powala (twarze, mimika, miasto) no i klimat, znany z takich filmow jak godfather, goodfellas... jak dla mnie cudo! Kto nie gral niech sie przekona :)

sorry za OT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw. wlasnie wychodzi oficjalny dodatek Vietcong: Fist Alpha..

Wyszedł ponad tydzień temu :twisted:
..i? masz? grasz? lepszy/gorszy?
Nie mam, nie grałem, a czy lepszy czy gorszy to juz był/jest o tym temat na forum.

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=600...ght=first+alpha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

WTF  :?:  :!: 

 

Obudziles sie ze snu zimowego? 

 

Po cholere wyciagasz tego starocia by napisac tylko jedno BEZSENSOWNE zdanie?  :evil:  8O

..nie wyspales sie czy wlasny pies cie pogryzl? nastepnym razem poprostu nie klikaj w topic jak cie nie interesuje albo nie wiesz o co chodzi. poki co mamy wzgledna wolnosc slowa na tym forum i takie BEZSENSOWNE uwagi sa zbedne. btw. wlasnie wychodzi oficjalny dodatek Vietcong: Fist Alpha..

Dodatek wyszedl juz jakis czas temu- imho absolutnie nic specjalnego.

 

Wracajac do twojego blysniecia. Twoja pierwsza wypowiedz byla wybitnie postfuckerska i zdania nie zmienie obojetnie jak glosno bys tu nam nie szczekal. Tak sie sklada, ze na wielu forach odkurzanie starych rupieci byleby cos palnac konczy sie zazwyczaj banem. Po co robic burdel na forum? :evil:

 

Na koniec- o dodatku do VC jest/ byl odrebny topic.

 

Dla mnie klodka dla tego tematu jest wrecz konieczna... :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam problem w jednej misji to juz chyba koncówka gry vc napadają na baze czołgami i musze jeden z nich wysadzic c4 ale nie wiem gdzie to c4 znaleźć może Ktos mi podpowie bo sie już troche z tym męcze :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam problem w jednej misji to juz chyba koncówka gry vc napadają na baze czołgami  i musze jeden z nich wysadzic c4 ale nie wiem gdzie to c4 znaleźć może Ktos mi podpowie bo sie już troche z tym męcze :?

to jush ostatnia misja chyba. ale niestety nie pamietam skad C4 :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vietcong - najgorsza gra fps w jaka gralem ostatnimi czasy.

Zarowno jesli chodzi o wykonanie, grywalnosc a i sam engine. Na moim sprzecie nie powiem chodzilo to dosc plynnie - ale jak dla mnie to nie rewelacyjnie. Nie wiem moze jak bym mial ze 3Ghz to byloby lepiej ;) Ta gra nie dorasta do piet CoD, Unreal czy tez Chrome!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...