Skocz do zawartości
makakus

Przepraszam, ze znowu... /0.13 i ASUS A7V8X v Epox 8K9A/

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest jeszcze ktoś co ma w.w płyte z Athlonkiem 1,7+ 0.13??

Jeśli tak to prosze o info jaka seria i na ile Wam udało sie podkręcić...

 

Jeśli reed zamknie temat :), czego się spodziewam :(, to prosze na priva...

 

A jeśli zostanie usuniety, to trudno........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KGB, ja mam obe płytki...

chodzi mi o serie procka i stabilny wynik

 

Bo terza mam na asusie 0.18 1,7+ ---> 1837MHz stabilne.

to masz w podpisie ile na razie wycisnalem na napieciu 1.8v

twoj wynik na palomino jest niezly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc tak:

 

ASUS A7V8X

0307 - 12.5X171 = 2137MHz v1.75.... jestem lekko zawiedziny.... liczyłem na 2.2GHz....

 

Zauważyłem że moja płyta nie lubi wysokich FSB powyżej 175MHz, albo jakies inne użądzenie.... /ram odpada, chodzi na 400(133FSB)/

KGB jak osiągnołeś mnożnik 16???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lagier, perwsze wrażenie jest very good... a późnije jest już tylko lepiej...

 

Palomino 1700+ podkręciłem stabinie na 1804MHz vcore 1.85V /działał tak ze 3 miesiące/

 

Niedawno kupiłem sobie 0.13 /0307/ i idzie na 2210MHz działa tak non stop przez 4dni chyba już, vcore 1.8V ( United Device non stop )

 

Z asusem przemawia jeszcze dobre wyposażenie w porównaniu z ww epoxem /którego też mam/ lan itp... i ogólnie jestem happy :)

 

Aha cobyniebyło to jednak na epoxie 8k9a idzie jtabilnie na 1.9V na 2.3GHz.... ale dla 90MHz nie chce mi sie formatować dysku i instalować windy... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lagier, perwsze wrażenie jest very good... a późnije jest już tylko lepiej...

 

Palomino 1700+ podkręciłem stabinie na 1804MHz vcore 1.85V /działał tak ze 3 miesiące/ 

 

Niedawno kupiłem sobie 0.13 /0307/ i idzie na 2210MHz działa tak non stop przez 4dni chyba już, vcore 1.8V ( United Device non stop )

 

Z asusem przemawia jeszcze dobre wyposażenie w porównaniu z ww epoxem /którego też mam/ lan itp... i ogólnie jestem happy :)

 

Aha cobyniebyło to jednak na epoxie 8k9a idzie jtabilnie na 1.9V na 2.3GHz.... ale dla 90MHz nie chce mi sie formatować dysku i instalować windy... ;)

niezrozumielismy sie :x chodzilo mi o liczne wady asusa tj. np.: nietrzymanie napiecia vcore :(, dwufazowe napiecie itd. itp. o/c jest jak najbardziej wporzo chodz z nf2 nie ma polotu :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O.K. Wygrałeś Lagier :)

 

Miałem dziś duzo wolnego czasu, więc zabrałem płytę brata /Epox 8K9A/ i zaczołem się bawić....

Przeczyściłem bloczek wodny, przeinstalowałem system....

i oto rezultat:

1700+ @ 2300MHz prawie 2V vcore, ponieważ trafiłem na słabą serie /0307/ narazie stabilne 2h UD. Na Asusie szło na 2.2GHz więc OC troche lepszy, ale to co osiągnołem na Epoxie to jeszcze nie koniec, bo mam zapas Vcore.

Jeszcze mam pytanko do temperatury czy mozliwe abym miał na 2300MHz/1.97V coprawda na WC ale 35*C?? Na asusie było 45*C.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O.K. Wygrałeś Lagier :)

 

Miałem dziś duzo wolnego czasu, więc zabrałem płytę brata /Epox 8K9A/ i zaczołem się bawić....

Przeczyściłem bloczek wodny, przeinstalowałem system....

i oto rezultat:

1700+ @ 2300MHz prawie 2V vcore, ponieważ trafiłem na słabą serie /0307/ narazie stabilne 2h UD. Na Asusie szło na 2.2GHz więc OC troche lepszy, ale to co osiągnołem na Epoxie to jeszcze nie koniec, bo mam zapas Vcore.

Jeszcze mam pytanko do temperatury czy mozliwe abym miał na 2300MHz/1.97V coprawda na WC ale 35*C?? Na asusie było 45*C.

no z doswiadfczen 8rda wiem ze epox troche klamie jakies 5-7*C (tzn. 8rda a nie wiem jak na 8k9a)

pozdrav

Lagier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...