Skocz do zawartości
Koko85

Fanswap W Neotec X3800

Rekomendowane odpowiedzi

hej mam zasilacz taki jak TU i zorbiłem dawno temu fanswapa w nim na Aractica z TC i teraz znowu myślę nad taką zamianą ponieważ zasilacz to najgłośniejszy element mojego kompa a wentyl kreci sie na ok 1700obrotow (80x80) i jakbym wymienil na jakiegos accutake lub zephyr to byloby ciszej i tak samo wydajnie bo ten szum powietrza mnie denerwuje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak zapodałem Zephyra... no i... cisza jak makiem zasiał...

Powód... Bo był w sklepie, za 15zł, co dało sumę mniejszą niż z allegro z wysyłką...

Po drugiego jadę dzisiaj, teraz słyszę purczący wentyl w obudowie...

O i nawet dyski twarde słychać...

Edytowane przez SpiderMAN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmień wentyl na jakiś co ma przynajmniej 1400 obrotów, albo załóż na górze zasilacza wiatrak 120 x 120 jak masz miejsce w obudowie

Nie ma miejsca na 120mm...

Problem rozwiązany, buda oklejona matami (takie z foią pod panele podłogowe, wszystkie miejsca styku boków ze stelażem oklejone izolacją, pokrywy podoginane, już nic nie brzęczy...

Wentyl w budzie będzie wymieniony na drugiego Zephyra, a chwilowo jest jakiś ze starego zasilacza skręcony na minimum na FanMate2.

 

P.S.

Nie ucz ojca dzieci robić... Jak robiłem fancontrolery, rheobusy, i.t.p. to co poniektórych mama w becik zawijała tutaj... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...