Skocz do zawartości
Marcin_gps

Wygodne Krzesło

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, maddyxmm napisał:

Powiedz mi jak z wygniataniem się siedziska? Nie wbija się w dupe nic? Druga sprawa jak z efektem "zapadania" się w ten fotel? Jest twardy jak deska czy naprawdę czuć mięciutkie oparcie? Trzecia sprawa jak z głową? Da się oprzeć na odpowiedniej wysokości i korzystać z monitorów czy raczej trzeba bardzo odchylać głowę do tyłu?

Siedzisko? Jest ok. Nie jest decha, siedzi się przyjemnie, nic nie uwiera. Czy się ugniecie? Zobaczę po roku.

Zapadanie? Siedzi się stabilnie, nie wpadam jak w dmuchany materac.

Oparcie jest wygodne i na wydaną kasę jestem usatysfakcjonowany. 

Regulacja: oparcie można odchylić + jest ta funkcja kołysania (że mogę sobie ustawić poziom odchylania fotela). 

Mam 185 cm wzrostu i poduszka (zagłówek) idealnie pasuje, dobrze się patrzy w monitor. Pracuję na jednym monitorze, właśnie szukam drugiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, maddyxmm napisał:

Również mam 185 cm i bardzo mi zależy na tym, żeby móc na tym fotelu opierać głowę. Da radę? Jeśli tak to zaraz zamawiam :)

Ja opieram i myślę, że osoba mająca do 190 cm złego słowa nie powie 

Jak zobaczysz sobie porównanie z SMG-550: https://www.x-kom.pl/comparison/540887,486867 to ten SMG-750 jest trochę większy i nie jest takie wąskie siedzisko (kumpel ma 550 i dla mnie trochę za wąski był). A tutaj elegancko, jakby fotel na zamówienie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, arbackim napisał:

Mam Silver Monkey SMG-750: https://www.x-kom.pl/p/540887-fotel-gamingowy-silver-monkey-smg-750-czarny-material.html

Kupiony jakoś w połowie marca, na razie jestem zadowolony w 100%. Jak masz jakieś pytania - pisz :) 

Lepiej dołożyć troche do porządnego fotela polskiej produkcji (Profim) niż kupować chiński gejmingowy bubel kiepskiej jakości.

Swoją drogą, po co zakładać kolejny temat, skoro jest już kilka na forum o fotelach?

Edytowane przez B@nita

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, B@nita napisał:

Lepiej dołożyć troche do porządnego fotela polskiej produkcji (Profim) niż kupować chiński gejmingowy bubel kiepskiej jakości.

A masz go skoro piszesz, że bubelek? Bo ja mam i piszę siedząc na nim :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, arbackim napisał:

A masz go skoro piszesz, że bubelek? Bo ja mam i piszę siedząc na nim :) 

Pominąwszy fakt, że specjalnie dla tego tematu się zarejestrowałeś, opierasz swoją opinie na użytkowania fotela przez dwa-trzy tygodnie....litości. Wszystkie te gejmingowe fotele to chińskie buble. Wróć za cztery lata ze swoją opinią. Ja mam profim playa ponad pięć lat i wygląda jakby wczoraj ze sklepu wyjechał, zero luzów na mechanizmie a materiał jak nówka. Wytrzymuje nawet pazurki kota :)

Edytowane przez B@nita

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, B@nita napisał:

Pominąwszy fakt, że specjalnie dla tego tematu się zarejestrowałeś, opierasz swoją opinie na użytkowania fotela przez dwa-trzy tygodnie....litości. Wszystkie te gejmingowe fotele to chińskie buble. Wróć za cztery lata ze swoją opinią. Ja mam profim playa ponad pięć lat i wygląda jakby wczoraj ze sklepu wyjechał, zero luzów na mechanizmie a materiał jak nówka. Wytrzymuje nawet pazurki kota :)

Zarejestrowałem się, bo szukam monitora. A wątek o fotelu był pierwszym, który mi się wyświetlił. Nie wierzysz? Daj e-mail, wyślę Tobie zdjęcia :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, B@nita napisał:

Pominąwszy fakt, że specjalnie dla tego tematu się zarejestrowałeś, opierasz swoją opinie na użytkowania fotela przez dwa-trzy tygodnie....litości. Wszystkie te gejmingowe fotele to chińskie buble. Wróć za cztery lata ze swoją opinią. Ja mam profim playa ponad pięć lat i wygląda jakby wczoraj ze sklepu wyjechał, zero luzów na mechanizmie a materiał jak nówka. Wytrzymuje nawet pazurki kota :)

Który konkretnie model posiadasz? Bo widzę, że ten Playa występuje w wielu wariantach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, arbackim napisał:

Zarejestrowałem się, bo szukam monitora. A wątek o fotelu był pierwszym, który mi się wyświetlił. Nie wierzysz? Daj e-mail, wyślę Tobie zdjęcia :) 

Już się rozpędziłem...

maddyxmm@, nie pamiętam dokładnie symbolu ale to ten (11SL), a ja mam o ile pamiętam wersje P54PU I u mnie są trochę większe podłokietniki i ich regulacja schowana pod nimi, nie tak jak na tym egzemplarzu:Profim

Edytowane przez B@nita

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, B@nita napisał:

Już się rozpędziłem...

maddyxmm@, nie pamiętam dokładnie symbolu ale to ten (11SL), a ja mam o ile pamiętam wersje P54PU I u mnie są trochę większe podłokietniki i ich regulacja schowana pod nimi, nie tak jak na tym egzemplarzu:Profim

Ten model może i jest wygodny, ale jest zdecydowanie za niski. Potrzebuję fotela na którym będę mógł oprzeć łokcie oraz głowę. Zakupiłem ten Silver Monkey SMG-750. Zobaczymy jak będzie się sprawdzał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, maddyxmm napisał:

Ten model może i jest wygodny, ale jest zdecydowanie za niski. Potrzebuję fotela na którym będę mógł oprzeć łokcie oraz głowę. Zakupiłem ten Silver Monkey SMG-750. Zobaczymy jak będzie się sprawdzał :)

Co znaczy zdecydowanie za niski?? Masz opcje z zagłówkiem jeśli o to chodzi,  podłokietnik tez jest...ale skoro już wybrałeś chiński fotel, niech ci służy :) Oby dłużej niż dwa lata z tym kiepskim mechanizmem.

Edytowane przez B@nita

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam IKEA MARKUS.Spoko fotel i jak na jakość wykonania cena rewelacja.Markus ma tylko dwie wady.Twarde podłokietniki i takie sobie podparcie pod dolną część pleców właśnie.Sprawę załatwia kupienie specjalnej podpórki i po sprawie.Przynajmniej w moim przypadku.I Markusa możesz sobie sprawdzić w IKEA.Ostatecznie taki fotel to bardzo indywidualna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko k.... wykupią!

Podepnę się, jakie 2 fotele dla mnie i dla młodego tak aby wytrzymać komfortowo min. 2h

Gamingowy, 15-latek ma 175 wzrostu i rośnie. Szczupak ale powoli robi się deko masywnej postury.

- Genesis Nitro, SPC Gear, SM widzę że z daleka :). Na razie dużo nauki i mało gamingu ?

Office'owy, 173cm - szczupak 75kg. Siedzenie długie przy necie, foto, troche office. Siedzenie do późnej nocy ?

- Markus 499.- , Markus 599,- - nie wiem czym się różnią, Denwer, Ergofixy, Playa 11SL zarazie poza budżetem  ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nitro z Genesisa mam, mega wygoda. Przy moich probemach z lędźwiami w nim wytrzymuje na uzaka do 6 godzin ( moj rekors) bez bólu pleców. fajnie wyprofilowany. Do tego podłokietniki wygodne. Da sie wyregulować więc i syn wygodnie siedzi a sporo niższy niż ja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...