Skocz do zawartości
quake4

XP Tbred 1700+ 0,13 Epox8KHA+ mnożnik >12,5 bez cięcia L3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Odblokowywał może ktoś mnozniki >12,5 bez cięcia L3?

Probówałem łączyc "nóżki" procesora, tak ja to ma się dla Bartonów zeby osiągnąć <12,5, ale nic to nie pomogło w przypadku mojego Tbreda 1700+ , dalej max 12,5.

 

Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Odblokowywał może ktoś mnozniki >12,5 bez cięcia L3?

Probówałem łączyc "nóżki" procesora, tak ja to ma się dla Bartonów zeby osiągnąć <12,5, ale nic to nie pomogło w przypadku mojego Tbreda 1700+ , dalej max 12,5.

 

Dzieki

Kiedys sie wkurzalem jak ktos pisal: uzyj "Szukaj"... Ale w Twoim przypadku nic innego napisac nie mozna...

Udanego szukania :D

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Miszo zacząłem od tego, ale znalazłem różne wypowiedzi na temat mostków L3 ktore wszysce paląa, tną a inni jeszcze łączą itp. Mi chodzi o to czy ktoś odblokował wysokie mnożniki na tej płycie i dla tego procesora nie mieszając do tego mostków L3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Miszo zacząłem od tego, ale znalazłem różne wypowiedzi na temat mostków L3 ktore wszysce paląa, tną a inni jeszcze łączą  itp. Mi chodzi o to czy ktoś odblokował wysokie mnożniki na tej płycie i dla tego procesora nie mieszając do tego mostków L3.

Polecam zagladnac na www.ocinside.de

Alke bez przepalenia mostkow L3 raczej sie nie obejdzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Miszo zacząłem od tego, ale znalazłem różne wypowiedzi na temat mostków L3 ktore wszysce paląa, tną a inni jeszcze łączą  itp. Mi chodzi o to czy ktoś odblokował wysokie mnożniki na tej płycie i dla tego procesora nie mieszając do tego mostków L3.

Polecam zagladnac na www.ocinside.de

Alke bez przepalenia mostkow L3 raczej sie nie obejdzie :)

Jest jeszcze inne rozwiazanie. Mialem taka sama plyte jak Ty i ten sam problem... Ale po zmianie na to co mam teraz nie mam problemow z mnoznikiem :).

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem nadzieję że coś takiego zadziała

 

Dołączona grafika

THG

 

Na ten temat wypowiadał sie mechl!n, cytuję: "Jest jeszcze jeden sposób, ale nie sprawdzałem go:

 

link

 

Jest to sposób na odblokowanie Bartona ale autor twierdzi, że w wypadku TB zastosowanie tego tricku odblokowuje wyższe mnożniki.

"...As we have shown above, the "pin-trick" works, at least to the point where we can access all lower multipliers of the Barton. With the XP2800+ (TBred), the situation was different in that the mod opened up all multiplier settings from 13X to 22.5x but that is not the point of this article...""

 

U mnie nie zadziałało. A może komuś się udało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem nadzieję że coś takiego zadziała

 

Dołączona grafika

THG

 

Na ten temat wypowiadał sie mechl!n, cytuję: "Jest jeszcze jeden sposób, ale nie sprawdzałem go:

 

link

 

Jest to sposób na odblokowanie Bartona ale autor twierdzi, że w wypadku TB zastosowanie tego tricku odblokowuje wyższe mnożniki.  

"...As we have shown above, the "pin-trick" works, at least to the point where we can access all lower multipliers of the Barton. With the XP2800+ (TBred), the situation was different in that the mod opened up all multiplier settings from 13X to 22.5x but that is not the point of this article...""

 

U mnie nie zadziałało. A może komuś się udało?

to tez sprawdzalem i nie dziala,za to palenie mostkow dziala :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podsumoujac. Dzieki wszystkim za rady i zainteresowanie.

Wczoraj zjechalem z udma na nizsze i asynhronicznie ustawilem pamieci, co prawda sapada ogolna wydajnosc systemu ale pozwolilo mi to sprawdzic mozliwosci proca. 0310 chodzil na 12x200 system wstal ale nie meczylem go(prime 95), a przy 12,5x200 wyswietlil posta ale juz xp nie poszedl. Poczeka troche i zakupie cos na nForce i wtedy poznam prawdziwe oblicze tego prcka :-)

 

PS. Niezly ten Epox 8kha+, ale szkoda mi reszty sprzetu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...