Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No i już za chwile HTC Hero z nowym motywem Rosie :D

 

maSTHa212

A i tak przyjdzie Palm Pre i pozamiata wszystko i wszystkich icon_twisted.gif Szkoda tylko, ze nie stanie sie to ani szybko ani tanio icon_sad2.gif

No palm robi bdb wrażenie no i linuksowy system :D

------------------------------------------------------------------------------------

EDIT

Od 7 sierpnia w Play będzie do kupienia HTC Hero

Edytowane przez surix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie wlasnie zastanawiam nad htc hero. Nie wiem czy iPhone 3GS czy moze Hero. Z tego co czytalem to niedlugo ma wyjsc jakis patch czy update na androida 1.6 bo na magicu troche zwalnia chwilami system. ktos na forum posiada moze jakis sprzet z androidem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie wlasnie zastanawiam nad htc hero. Nie wiem czy iPhone 3GS czy moze Hero. Z tego co czytalem to niedlugo ma wyjsc jakis patch czy update na androida 1.6 bo na magicu troche zwalnia chwilami system. ktos na forum posiada moze jakis sprzet z androidem?

http://www.myapple.pl/1041654-post9.html

 

 

nowy rom, fajnie to smiga i wyglada :)

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

liczylem wlasnie na Twoja wypowiedz kucyk, thx. Jednak dalej mi to daje do myslenia hehe

 

a to tylko do Hero update jest? sie srednio orientuje bo dopiero zaczynam czytac o androidzie. Na poczatku pazdziernika G1 dostane, moge sie spodziewac podobnych efektow? :)

w sumie to chyba nie, no chyba ze wypuscil ktos rom od htc i dziala na innych urzadzeniach. To co widac na filmiku ilear to sense UI czyli cos jak na windowsie mobile ToucFlo 3D, interfejs zaprojektowany dla telefonow HTC. Wiekszosc innych telefonow ma zwykly androidowy interfejs. G1 chyba tez. Edytowane przez sector

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to tylko do Hero update jest? sie srednio orientuje bo dopiero zaczynam czytac o androidzie. Na poczatku pazdziernika G1 dostane, moge sie spodziewac podobnych efektow? :)

Tak, patch jest od HTC tylko i wyłącznie dla HTC Hero, ale zapewne ludzie z xda-developers ten spatchowany rom wprowadzą do obiegu no i na magicu i na G1 będzie można wypróbować jak to chodzi ;) Edytowane przez surix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyczytalem dzis ze rom z htc jest juz dostepny i po zrootowaniu mozna go wgrac na dowolne uzadzenie z androidem. Niestety sa troche cyrki z G1 z Ery bo nikt nie ma obecnie tego romu ktory oni wgrywaja i jak cos padnie to nie mozna go oddac na gwarancje z innym romem bo odesla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się sprawuje G1/G2 z ery? W sensie kosztów utrzymania...

Zastanawiam się nad zakupem, ale nie wiem jak to wyjdzie z rachunkami za internet, bo na tych telefonach jest cały czas aktywne połączenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie: czy ktos wie kiedy pojawi sie w Europie (Polsce) LG GW620 ALBO inny telefonik z Androidem i klawa QWERTY (oprocz Motoroli Droid, bo cena 2,5kafla to przegiecie pyty. Poza tym klawa podobno ssie strasznie). Skusilbym sie na G1, ale to juz zdeczka leciwa konstrukcja, a i zachwytow nad jakoscia zbudowania raczej nie znalazlem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakis mocny argument przemawiajacy za HTC Magic, a nie za Samsungiem Galaxy? Pomijajac design, ten drugi jest tanszy, ma lepszy wyswietlacz, jacka 3,5mm, aparat 5mpix. Jedyne czego nie moge namierzyc to info czy Galaxy dostanie update do 2.0, bo z tego co wiem dla Magica takie cos przewidzieli. Ktos moze potwierdzic to info i sie wypowiedziec co do roznic miedzy tymi sluchawkami? Co jakis czas nachodzi mnie ochota na przesiadke na Androida, a cenowo tylko te dwa telefony biore pod uwage. Z gory dzieki.

 

BTW.

Jakas wieksza roznica miedzy i5700 a i7500?

 

edit2.

Dobra, poczytalem troche i bankowo nie biore i7500, Magic chyba tez idzie w odstawke. Wygrywa i5700.

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze Panstwa.. moze ktos mi pomoze... Motorola defy... wie ktos jak wylaczyc ten przeklety przycisk search na dole po prawej stornie wyswietlacza? Szlak mnie trafia przez jego wieczne uruchamianie niechcacy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może focus? Działałby wtedy jak spust migawki wciśnięty do połowy.

 

A robisz to zgodnie z instrukcją z xda?

you got your search-key reprogrammed to launch the camera on long-press.

Edytowane przez zzizzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie ta motka jest strasznie uparta... zapisuje pliki... pozniej je otwieram.. i jest tak jak je zedytowalem... robie reset... i pliki sie przywracaja do oryginalnej wersji...

 

EDIT: brak mi juz pomyslow

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje na adroida aplikacji ktora kontrolowala by WIFI (wylaczanie uslugi/skanowania sieci @ screen off itp.) albo jeszcze lepiej, zeby uruchamiala WIFI tylko gdy ktoras aplikacja akurat wymaga dostepu do internetu, moze byc platna.

Nie wiem czy to robi jakas roznice, korzystam z HTC Desire (CyanogenMod7).

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uzywam po prostu wifi managera.. tyle ze tam nie ma az tylu opcji co bys chcial.

Moze ktos polecic jakis menager smsow sensowny? Ktory nie bedize wysylal polskich znakow? Bo ten standardowy androidowy jest tragiczny... zainstalowalem go sms... ale tam wszystko sie wysyla z polskimi znakami. Motorolka Defy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludovic

Czy jak zrobie update androida do wersji 2.3.4 z wersji 2.2.1 to automatycznie zostana usuniete wszystkie aplikacje?

 

Uzywacie jakichs aplikacji do muzyki? Slyszalem, ze MusicFx daje dobry efekt. Probowal ktos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli jest to aktualizacja "oryginalna" tzn od operatora, to nic sie nie usuwa.

Co do odtwarzaczy to ja siedze na systemowym... jakos nie jestem fanem udziwnien, czekam na jakis bardzo minimalistyczny odtwarzacz, bez zbednych bajerow, z szybka nawigacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planuję przesiadkę z HTC HD na EVO 3D. Jeden jest na Win"zgrozie" a drugi na Androidzie. Tu pojawia się pytanie, czy mogę przenieść kontakty, z danymi mailowymi itp.? Czy nie będzie "zgrzytu" systemowego? Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się przesiadałem z Omnii 2 na Desire Z, to wyeksportowałem sobie kontakty do konta google. Poszukaj po helpie gmaila, jest tam instrukcja jak pożenić je z ActiveSync w telefonie. Eksportuje kontakty (ze wszystkimi polami), maile i wpisy w kalendarzu.

Potem na nowym telefonie po prostu synchronizujesz się z tym kontem i "włala" ;)

 

EDIT: o, tutaj: http://www.google.com/support/mobile/bin/answer.py?answer=138636&topic=14299

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...