Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak mówi costi - najlepiej zsynchronizować sobie kontakty z googlem ;)

Używam tej synchronizacji od pierwszego telefonu z WM - SPV E650. Miałem później inne telefony z WM, iPhony, a przez kilka dni nawet jakąś nokię i nigdy nie było problemu z kontaktami.

 

PS. Ostatnio dopadłem fajną gierkę:

http://www.appbrain.com/app/grand-prix-story/net.kairosoft.android.paddock_en

Polecam :)

Edytowane przez siebek
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się przesiadałem z Omnii 2 na Desire Z, to wyeksportowałem sobie kontakty do konta google. Poszukaj po helpie gmaila, jest tam instrukcja jak pożenić je z ActiveSync w telefonie. Eksportuje kontakty (ze wszystkimi polami), maile i wpisy w kalendarzu.

Potem na nowym telefonie po prostu synchronizujesz się z tym kontem i "włala" ;)

 

EDIT: o, tutaj: Setting Up Your Windows Mobile Phone for Google Sync : Google Sync - Google Mobile Help

 

Wielkie dzięki. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Homescreen

Główne aplikacje

 

HTC Desire @ MIUI 1.8.26

 

ADW Launcher EX

WidgetLocker

MClock

Ikony pulpitu iPhonious

Ikony Docka Roostilabel Black

Beautiful Widgets

 

A co to za przezroczysty widget do kontrolowania wifi, wibracji itp.?

Jak zrobiłeś taki zegar w mClock?

 

Z góry dzięki za uchylenie rąbka.

Edytowane przez emikyou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to za przezroczysty widget do kontrolowania wifi, wibracji itp.?

Jak zrobiłeś taki zegar w mClock?

 

Z góry dzięki za uchylenie rąbka.

 

Teraz jestem na innym ROM'ie, ale ten przezroczysty widget jest bodajze wbudowany w MIUI, co do zegarka to masz mase skórek do sciagniecia wystarczy poszukac. ;-)

Przykładowo tutaj

 

Ostatnio sie przesiadlem na CM7, rezultat:

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

CyanogenMod 7 Nightly #183

ADW Launcher + Eyefold theme

Meizu M25 CM7 theme

Minimalistic Text (wersja platna)

Widget Locker

 

Jak widac na homescreenie, mam male problemy ze status barem. :lol:

Wyglada jakby byly 2 nalozone na siebie, jeszcze musze nad tym popracowac docelowo ma byc transparentny ale wyglada na to ze CM7 Patcher nie dziala z najnowszymi CM7 Nightly i narazie jestem w kropce. :-P

Edytowane przez kelcior
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do użytkowników Androida: czy nie wnerwia was, że nigdzie nie ma opcji (mowa o oryginalnym sofcie), który usuwałby zegar z taskbara? Wszyscy praktycznie używają dużego zegarka na środku pulpitu i mnie osobiście strasznie irytuje, że są dwa: jeden mały i jeden duży.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da sie chyba usunac na oryginalnym sofcie, ale musialbys pogrzebac w opcjach roznych Launcherow (chyba ADW Launcher ma mozliwosc wylaczenia, a nawet wogole schowania tego paska)

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie mam ADW i dokladnie uzywam tej opcji czyli chowania calego paska, ale gdybym mogl tylko usunac sam zegarek to nie ruszalbym w ogole status bara. To jest wlasnie problem. Tak wiele rzeczy da sie skonfigurowac, a nie ma takiego drobiazgu jak chowanie niechcianych ikon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zrezygnuj z pulpitu i dziob w konsoli ;) Jak dla mnie to ma też wyglądać, a nie tylko działać, oglądam go kilkanaście/-dziesiąt razy dziennie ;)

 

oj tam .. ze skrajnosci w skrajnosc :P

 

mowie o prostocie i czytelnosci :P

 

Dołączona grafika

 

co prawda mam jedynie Xperie X8 i rozdzielczosc HVGA wiec nie wejdzie za duzo :P

 

p,s: Rikki skad masz takie fajne "ikonki napisowe" ;] rozwazalem wlasnie taki patent..

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie wiem czy to adekwatny temat do pytania, ale zapytam. Jaka nawigacja na Androida w tej chwili jest najlepsza? Navigon, NaviExpert czy może Sygic? Kryteria: najbardziej szczegółowe mapy, najlepsza/najłatwiejsza obsługa. Do czynienia miałem tylko z Sygiciem, ale to jakiś czas temu i mapy pozostawiały trochę do życzenia. Jest jakaś metoda wrzucenia innych map ewentualnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo najpierw przetestuj nawigację google i dopiero jeżeli nie spełni się, zacznij myśleć o zakupie innej. Dla mnie googlowska wystarcza całkowicie - nieczęsto używam navi, ale jak na razie zawsze doprowadziła mnie idealnie do celu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wiadomo, premiera nowego Androida już blisko, a im bliżej tym więcej wycieków. Zagraniczny portal branżowy zaprezentował screeny dwóch aplikacji, które znajda się w najnowszej odsłonie systemu operacyjnego sygnowanego zielonym ludzikiem. Na szczęście to nie wszystko, do sieci wyciekły pliki apk, które możecie pobrać z linków poniżej.

 

Aplikacja, a raczej klient portalu społecznościowego Google+, w wersji 2.0, został odświeżony głownie graficznie, jednak największą zmianą jest przemianowanie swoistego czatu z Huddle na Chord (niestety w polskiej wersji językowej nazwa pozostała jako "Czat"). Niestety brak tu jakichkolwiek zmian w użyteczności aplikacji, jedynie część funkcji została uporządkowana, by ułatwić korzystanie z G+.

 

Aplikacja Muzyka w wersji 4.0.1 została bez wątpienia dostosowana do designu najnowszego Androida, prezentuje się ona wręcz rewelacyjnie. Nie znajdziemy tutaj jednak wielkich zmian jeżeli chodzi o funkcjonalność samego odtwarzacza. Trzeba przyznać, że aplikacja działa bardzo szybko nawet przy dużych ilościach muzyki (jest o wiele lepiej zoptymalizowana niż wersje 3+), a zmiany w interfejsie świetnie się prezentują. Z resztą całość oceńcie sami.

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

Google+ możemy pobrać tutaj.

Odtwarzacz Muzyczny tutaj.

 

Aplikacje na pewno działają z Androidem 2.2+

 

Oprocz tego z Nexusa Prime wycieknela bootanimacja do sciagniecia tutaj (flasciach!emy przez Recovery wiec wymagany Root)

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=yYRM4nCMWCk

 

Warto tez dodac ze Qualcomm zaprezentowal nowy chip - Snapdragon S4 SoC

 

28nm manufacturing process

 

Krait CPU and Adreno 225 GPU.

 

60% boost over the current Scorpion lineup

 

Clock speeds ranging between 1.5 and 2.5GHz

 

GPU 50% greater performance over the current Adreno 220

 

support for DirectX 9.3 OpenGL ES 1.1 and 2.0

 

multi-mode world capabilities with support for all the commonly used frequencies from 700 to 2600MHz

 

Cat. 3 LTE (up to 100Mbps) and Cat. 24 HSPA+ (up to 42Mbps), along with EV-DO Rev. B, 1x Advanced and TD-SCDMA, as well as GSM, GPRS and EDGE.

 

support for GPS and GLONASS, along with Bluetooth, WiFi, FM radio and NFC

Źródło

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aplikacja muzyczna IMO wymaga jeszcze dopracowania wizualnego, jest trochę uchybień. Duży plus za szybkość działania względem 3.0.1.

- niepotrzebna przestrzeń między strzałką a końcem ekranu w listach

- niepotrzebna strzałka w górę w wersie tytułu

- w ekranie odtwarzania button wstecz to strzałka i ikona, wygląda to niekonsekwentnie

- ekran wyszukiwania jest trochę dziwnie robiony (zbyt udziwniony top)

- okładki dalej są niskiej jakości co mnie doprowadza do szału

 

Jest to jednak najładniejszy i najbardziej intuicyjny player na Androida.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomnialem dodac, zeby wykorzystac caly potencjal tej aplikacji muzycznej wypada miec konto w Google Music.

Poki co rejestracja jest otwarta tylko dla mieszkancow US, ale mozna to latwo ominac (proxy, pogooglujcie). Proxy trzeba uzyc tylko przy rejestracji, pozniej mozna korzystac bez zadnych kombinacji.

 

Posiadam 5 zaproszeń, jesli ktos jest zainteresowany to PM swoj adres mailowy (najlepiej gmail).

 

Google Music to prawdziwa gratka dla użytkowników urządzeń z Androidem. Posłuży im bowiem do synchronizacji muzyki pomiędzy komputerem a smartfonem lub tabletem s OS-em Google. Nasze ulubione utwory możemy dodawać do schowka za pomocą aplikacji dla Windowsa i Maca o nazwie Music Manager, a to co ze schowka wybierzemy, natychmiast dostępne jest na urządzeniu przenośnym. Do schowka można wrzucić 20 tys. utworów.

 

Aby słuchać muzyki ze swoich zasobów, nie trzeba mieć stałego dostępu do sieci. Z Google Music można korzystać także offline, ponieważ ostatnio odtwarzane utwory zostaną w pamięci urządzenia przenośnego. Można także wybrać utwory, do których chcemy mieć zawsze dostęp.

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem? Posiadam konto w Google Music ale nie sądzę, żeby streamowanie było kluczową wartością playera. Myślę, że dla większości Europejczyków (bo chyba nie trzeba się tutaj ograniczać do Polaków) jednak będzie się liczyła zmiana interfejsu bo większość słucha muzyki wgranej na telefon.

 

Rozwiązałeś jakoś problem jakości okładek na Androidzie? Jestem ciekaw czy po roocie jest na to sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo najpierw przetestuj nawigację google i dopiero jeżeli nie spełni się, zacznij myśleć o zakupie innej. Dla mnie googlowska wystarcza całkowicie - nieczęsto używam navi, ale jak na razie zawsze doprowadziła mnie idealnie do celu.

 

Chyba zapomniałem dodać, chodzi o wersje offline. A z tego co się orientuje to mapy googla są online?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja próbowałem użyć nawigacji Google raz, jak zastanawialiśmy się jak najlepiej dojechać z Koniakowa do Brennej. Po chwili myślenia aplikacja wypluła "nawigacja do wybranego miejsca docelowego jest niedostępna" :lol:

 

Co do nowej muzyki - I don't care, i tak używam playera HTC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba zapomniałem dodać, chodzi o wersje offline. A z tego co się orientuje to mapy googla są online?

 

Mozna pobrac do pamieci podrecznej obszar o promieniu 15 km od zaznaczonego punktu. Ja sobie dodalem cztery takie punkty, ale wiecej pewnie tez przejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...