Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Z ekranu mapki glownej wybierasz opcje => laboratorium => wlaczasz ladowanie map do pamieci podrecznej. Pozniej trzeba przytrzymac palec na danej ulicy, a kiedy wyskoczy jej nazwa kliknac ja i zaladowac dany obszar :)

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ekranu mapki glownej wybierasz opcje => laboratorium => wlaczasz ladowanie map do pamieci podrecznej. Pozniej trzeba przytrzymac palec na danej ulicy, a kiedy wyskoczy jej nazwa kliknac ja i zaladowac dany obszar :)

 

wielkie dzieki

dziala ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z darmowych dTor, z platnych aBTC. <_<

 

Sciagnelem aBTC 2.0 i porażka nie wiem czy mam coś z telefonem ale transfer rzędu 10kb. Nie ważne czy przez net telefonu czy przez wi-fi. Zobaczę później te inne które pisaliście.

 

Sent using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

Jutro premiera nowej Motoroli Droid Razr -> Count down page for Motorola’s Droid RAZR now live | DroidMatters.com

Premiera zbiega sie z premiera ICS wiec mozliwe ze wlasnie ten system bedzie na pokladzie. :wink:

 

18 października będzie miała miejsce premiera nowego smarfonu Motoroli, który reklamowany jest jako szybszy, cieńszy i mądrzejszy. Do dziś mogliśmy się jedynie domyślać, że urządzenie będzie kontynuatorem pozornie zapomnianej linii cienkich i stylowych telefonów RAZR. Kilka godzin temu w sieci pojawiła się domniemana nowego smartfonu Motoroli, który opatrzono nazwą Droid RAZR.

 

Według opublikowanych informacji, urządzenie rzeczywiście będzie niezwykle cienkie. Poza charakterystycznie wyprofilowaną obudową, smartfon ma być wyposażony również w dwurdzeniowy procesor o częstotliwości taktowania zegara 1.2GHz, 1GB pamięci operacyjnej RAM, 4.3-calowy ekran dotykowy pokryty wytrzymałym szkłem Gorilla, obsługę sieci 4G oraz system operacyjny Android. Niestety, szczegółową specyfikację poznamy dopiero w przyszłym tygodniu lub, jeżeli pojawi się wyciek, kilka dni wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jedna metoda, ale tu akurat pomyślałem o oficjalnym supporcie producentów. Co do samodzielnych zabaw tego typu to widziałem, jak śmigał bodaj Andek 2.3.4 na G1. Miłe to nie było, ale jak kogoś kręci to spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No trzeba troche zdrowego rozsadku, wiadomo ze jesli twoj telefon nie poradzi sobie z nowym systemem to nie ma to sensu.

Natomiast bardzo czestym powodem braku update'ów jest nie brak odpowiedniego cpu czy ilosci RAM'u a zbyt mala ilosc pamieci wewnetrznej do pomieszczenia wszystkiego, i w takim wypadku to ma jak najbardziej sens bo "skutki uboczne" instalowania czesci systemu czy aplikacji na karcie SD sa praktycznie nie zauwazalne.

 

Dla przykladu masz tutaj ROM opierajacy sie o Andka z HTC Sensation (Sense 3.0) smigajacy na Desire:

 

IMO dziala to "dobrze" mimo ze te 2 telefony dzieli przepasc jesli chodzi o bebechy i na dodatek czesc systemu siedzi na karcie SD. :wink:

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SDK już dostępny. Android 4.0 Platform | Android Developers

Also http://www.google.com/nexus/

 

Na XDA juz wrzeje :lol: , jeszcze tylko kod zrodlowy i mozna tylko wypatrywac custom rom'ów.

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekhmmm. Jeszcze cm dluzszy od sgs2 :unsure: imho powinni isc w kierunku powiekszenia ekranu bez zwiekszania gabarytow telefonu, zamiast wpychac ludziom tablety do kieszeni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Re-Watch The Ice Cream Sandwich / Galaxy Nexus Event [1 Hour Recording]

 

Link do relacji (slaba jakosc..)

Android Beam jest niesamowity. (początek 52:40) :blink:

 

Edit:

Tapety z ICS - http://www.box.net/shared/7jigv6v4s3i1ln8cmitr

Roboto font - http://bit.ly/nKvZlh

 

Dołączona grafika

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CyanogenMod Team: There Will Be No Official SDK Port Of Ice Cream Sandwich By The CM Team - CM9 Will Arrive When The ICS Source Does

 

A wiec stabilnych rom'ów mozna sie spodziewac dopiero po opublikowaniu kodu zrodlowego, zazwyczaj to bylo ok miesiac po ukazaniu sie SDK.

Pewnie jakies porty oparte o SDK rowniez sie pojawia ale zazwyczaj byly tak zbugowane ze praktycznie nie do uzytku codziennego. (2.3 zaraz po premierze :lol:)

 

Edit: juz cos sie ruszylo - GPL source code for the 4.0 / r14 SDK

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje sie ktos czy jest na Adroida program potrafiacy tlumaczyc prawie w locie tekst odczytywany za pomoca wbudowanej kamery ?

Kumpel w pracy ponoc widzial cos takiego na zgnilym jablku ;) i sie zastanawia zeby ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> Iphona 4+

Ja go namawiam na SGS2 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje sie ktos czy jest na Adroida program potrafiacy tlumaczyc prawie w locie tekst odczytywany za pomoca wbudowanej kamery ?

Kumpel w pracy ponoc widzial cos takiego na zgnilym jablku ;) i sie zastanawia zeby <span style='color: red;'>ORT: <span style='color: red;'>ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span></span></span> Iphona 4+

Ja go namawiam na SGS2 .

 

Snapit - Android Market

Szczerze to nawet nie wiedzialem ze istnieje taka aplikacja a moze sie przydac. :unsure:

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje sie ktos czy jest na Adroida program potrafiacy tlumaczyc prawie w locie tekst odczytywany za pomoca wbudowanej kamery ?

Kumpel w pracy ponoc widzial cos takiego na zgnilym jablku ;) i sie zastanawia zeby ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> Iphona 4+

Ja go namawiam na SGS2 .

 

Google googles sprawdz. Nie do konca wiem jak uzywac kamery w tym programie, ale przy uzyciu aparatu ladnie czyta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie chce wgrać Trials Xtreme 2 HD Free ale mi wywala błąd, że za mało pamięci. Są jakieś aplikacje do zarządzania pamięcią telefonu? Musze zwolnić tam trochę miejsca. Sprawdzałem aplikację to to co się dało na kartę pamięci przenieść to mam przeniesione ale nie których się nie da. Da się to jakoś zmienić?

 

Poszukuję też jakiegoś tłumacza Polish>English tylko takiego żeby działał offline. Jest jakiś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...