Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Da się jakoś wciągnąć kilka programików, jeżeli nie mam karty kredytowej? Istnieje jakaś opcja prezentu czy coś w tym stylu, żeby ktoś znajomy kupił?

 

Da sie, wystarczy zalozyc karte internetowa przez strone www, karte zaklada sie w 3 minuty, oplata to 1zl jednorazowo:

 

Mój odnośnik

Edytowane przez Cmx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludovic

Android Phone Name Generator | Powered By YinzCam

Motorola Wildfire Torch V :lol:

 

HTC Legend Epic

lolz Sony Ericsson Aria Vibrant 4G+ G1 Pro

Hahaha chyba nie ma osoby która się nie zastanawiała nad tym czy nazw telefonów samsunga nie wymyślają jakieś małpki :D?

 

 

Dopiero teraz wgrałem Go Launchera! To był błąd! Powinienem zrobić to od razu po wyjęciu telefonu z pudełka!

Edytowane przez Ludovic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wgrałem Beta build 8 CM9 Android ICS na Galaxy S. Powiem krótko - nie spodziewałem sie że odczuje taką różnice. Do tej pory siedziałem na DarkyyROM 10.2.2, ale ten ICS działa płynniej, jest ładniejszy, szybszy i stabilniejszy. Zużycie baterii w normie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz testuję ADW Launcher (darmowy) i jest w miarę OK choć brakuje mi kilku opcji względem LauncheraPro (ukrywanie elementów drawera, licznik powiadomień w docku, efekty przejść). W GO launcher EX nie podoba mi się to, że zrobiony jest z niego kombajn z mnóstwem modułów - ja lubię proste, nieprzekombinowane rozwiązania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie działa? Ja używam i wszystko śmiga. Wyświetla ilość wiadomości/połączeń/e-maili zarówno w docku jak i w przypadku skrótów do np. widget lockera.

Co do efektów przejść to nie wiem jak w zwykłym ADW, ale w wersji EX są dostępne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, konfigurowałem i mi nie śmiga. Nie przeszkadza mi to szczególnie bo normalne powiadomienia są wystarczające a tak czy inaczej docelowo będzie czysty ICS. ADW EX ma różne efekciarskie bajery ale jest płatny a ja nie mam ochoty ani płacić, ani tym bardziej piracić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludovic

Android 2.3.3 (S5830XWKP7), telefon Samsung Galaxy Ace:

 

 

Aplikacje obowiązkowe:

  • Go Launcher EX - Jako, że TouchWiz po odblokowaniu potrafi mocno zamulić na Samsungu Galaxy Ace to wgranie jakiegoś innego Launchera jest obowiązkowe! Mi najbardziej przypadł do gustu Go Launcher Ex, dużo fajnych opcji, ukrywanie górnego paska i dolnego gestami ( przesunięciem palcem w górę lub w dół), możliwość ustawienia gestu, że podczas przesunięcia ikonki słuchawki do dzwonienia od razu nam wybiera numer do wybranej osoby, i dużo dużo więcej.
  • Go Keyboard - klawiatura, znacznie lepsza od Samsungowskiej, podoba mi się zwłaszcza funkcja skrócenia czasu przytrzymywania przycisków by wyskoczyły nam polskie znaki, czyli trzymając "z" wyskakuje "ż" i "ź" i w bardzo fajny sposób się je wybiera.
  • Go SMS Pro - program do pisania smsów, brakuje mi tylko opcji do podziału wiadomości na 160 znaków, bo jest opcja dzielenia wiadomości ale często dzieli na 2 nawet wiadomości z około 100 znakami.
  • Go Locker - bardziej funkcjonalna blokada ekranu od standardowej, możliwość przejścia od razu do aparatu, wiadomości lub kontaktów wraz z tym themem
  • AirDroid - najładniej wyglądająca i najprzyjemniejsza w obsłudze aplikacja do wymiany plików przez WiFi oraz zarządzania telefonem, kontaktami, wiadomościami, aplikacjami i dużo dużo więcej.

Aplikacje:

  • MoboPlayer - mój ulubiony program do odtwarzania filmów, systemowy odtwarzacz nie radzi sobie z wieloma formatami.
  • File Expert - bardziej funkcjonalny, przejrzysty i stabilny manager plików od Astro.
  • AndroZip - program pozwalający na ściąganie i otwieranie plików *.zip i *.rar na telefonie, w połączeniu z tym powyższym możemy ściągać i wgrywać aplikację z internetu bez konieczności robienia tego przez komputer
  • Dolphin Browser - przeglądarka internetowa
  • handyCalc - kalkulator, najlepszy jaki znam
  • TimeTableLite - Plan zajęć, najlepszy darmowy jaki udało mi się znaleźć
  • Simple Calendar Widget - widget kalendarza z najlepszą opcją personalizacji
  • Gemini Calendar - kalendarz doskonale współgrający z Simple Calendar Widget oraz kalendarzem Gmaila.
  • Tłumacz Google - googlowski translator
  • Google Goggles - do czytania kodów QR, oraz ma parę ciekawych bajerów
  • Latarka - czasem się przydaje
  • SoundHound - rozpoznawanie muzyki, często się przydaje
  • SiMi Clock Widget- świetny widget zegara!
  • SoundCloud - aplikacja do słuchania dobrej jakości muzyki wrzuconej na SoundClouda
  • Digitally Imported Radio - lepszego darmowego radia do słuchania drum n bassów nie znalazłem
  • RemoteDroid - aplikacja do używania telefonu jako myszki na ekranie PC

 

Gry:

Wszystkie: 26 aplikacji jest bezpłatne. Edytowane przez Ludovic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludovic

Game Dev Story jest niesamowite i bylo w promocji za 10 centow.

 

Niesamowite jest też GTracing! Czuje się jakbym odpalił Gran Turismo na PSOne i to na urządzeniu trzymanym w ręce, za dzieciaka bym na to nie wpadł!

 

I gorąco polecam aplikację AirDroid! O wiele, wiele lepsza niż WebSharing. W końcu można zobaczyć jakie zdjęcie się ściąga, są miniaturki zdjęć, można słuchać muzyki, można sobie telefon personalizować, masa masa możliwości! Cudo! Aż, zaktualizuję listę i wrzucę to aplikację jako must have.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludovic

dobry ten airdroid, ze tez na niego nie wpadlem wczesniej.

 

Można nawet pisać smsy, wgrywać aplikacje z PC. Wgrywa też aplikację z marketu i ułatwia odinstalowywanie. Wgrywałem 200mb muzyki przed chwilą i zajęło to nawet nie 5 minut więc spoko. All in One :)

 

 

Szukam jakiegoś Widgetu z przezroczystym tłem do Samsungowskiego odtwarzacza. Czy nie bawić się w to i wgrać jakiś inny odtwarzacz?

Coś jak to ale ta apka nie działa na Samsungu :/

https://market.android.com/details?id=com.luzi82.musicwidgetplus&feature=search_result

 

 

 

Spróbowałem też polecanego tutaj Simple Calendar Widget i bardzo mi przypadł do gustu. Dodatkowo świetnie działa z Gemini Calendar! Nawet można sobie ustawić, że klikając na widget Simple Calendar przejdziemy do Gemini i tam możemy sobie dodać nowe zdarzenia, te zostaną wysłane do naszego kalendarza w Gmailu i wyświetlone na widżecie.

Edytowane przez Ludovic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z gierek od wczoraj za 10 centow jest dostepna Where is my water, polecam :P

Jeszcze kilka dni jest promocja googla na niektore gry i aplikacje, czasem cos fajnego wrzuca. :) Promocja

BTW, niedawno wyszedl World of goo na androida, taki sam jak na PC'ta. Nawet sobie zakupilem, czekam tylko jak poprawia bug z nieprawidlowo wyswietlanymi polskimi czcionkami.

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludovic

Co myślicie o nowym FB? Jak dla mnie duży postęp. Wygląd o wiele bardziej przejrzysty, znacznie szybciej chodzi, i ma łatwiejszy dostęp do wszystkich funkcji. W końcu ta aplikacja nadaje się do użytku.

 

A jak ktoś jest ciekaw jak obecnie wygląda mój android to

http://mycolorscreen.com/2011/12/13/unminimal-notits/

Edytowane przez Ludovic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie niewiele się od ostatniego czasu zmieniło od strony wizualnej, myandroidec.jpg

 

To, czego nadal nie osiągnąłem to wygodnej, darmowej synchronizacji z iTunes (doubleTwist mi nie odpowiada i obecnie używam Salling Media Sync choć trzeba kombinować żeby było cacy) oraz porządnego, ładnego kalendarza (i tutaj czekam na ICSa).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...