Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ludovic

Da się jakoś automatycznie usuwać polskie znaki z SMS-ów przed ich wysłaniem?

 

GO Keyboard + GO SMS - rozwiazaniem problemow ze spacja w trybie poziomym

 

a dokładniej

 

Go SMS Pro -> Menu -> Ustawienia -> Opcje wysyłania -> Wlacz lokalne wsparcie -> Wspierane jezyki -> Polski tryb sms. To zalatwia zamiane polskich znakow na te bez ogonkow.

Edytowane przez Ludovic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem używać dyktafonu w WtF-S (swoją drogą, po aktualizacji do 2.3.5 telefon ożył, jest bardziej niż ok) i było tragicznie. Próbowałem różnych programów i rezultat był taki sam, ale dzisiaj wypróbowałem Hi-Q MP3 Recorder i jestem w szoku, jakość genialna, po chwili zabawy ustawieniem "gain" jest super: wszystko wyraźne, czyste, nie przeszkadzają działające w tle komórki które są zmorą firmowego dyktafonu (nagrywa się pisk), trzepanie łyżeczkami po filiżankach, czy inne przypadkowe odgłosy. Minusem wersji lite jest to, że nagrywa max 10 minut i trzeba znów klepnąć "nagrywaj" żeby utworzył kolejny plik, dlatego biorę pełną wersję, warta więcej niż te 10 zł z marketu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2.3.5 to oficjalna aktualizacja od HTC czy robiłeś we własnym zakresie?

 

Półoficjalny - dokładnie z tego tematu. Robiony bez goldcarda, z obejściem błędu 140 sposobem z http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1162971. Zainstalował się szybko i bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu! mBank stworzył appkę do obsługi konta przez telefon z androidem. Na razie przeglądnąłem tylko opcje bardzo pobieżnie, ale na pierwszy rzut oka wygląda to i działa bardzo dobrze - można w końcu wywalić bankoida.

 

Informacja i link na stronie mBanku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już Ci mówię gdzie jest miejsce na fail: na tym srebrnym pasku są oznaczone klawisze (back,home,menu) ale rzeczywistymi klawiszami są te kropki ponad tym paskiem.

 

edyta@niżej Eeee... faktycznie... :blink: Edytowane przez KHOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba się nie rozumiemy: na tym pasku są tylko oznacznia, przyciski są wyświetlane na ekranie. Chodzi o denerwujący, dezinformujący design co potwierdza Twój post. Nie dość, że beznadziejnie to wygląda to jeszcze daje błędne sugestie, szczególnie osobom mającym problem z nowinkami technologicznymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba się nie rozumiemy: na tym pasku są tylko oznacznia, przyciski są wyświetlane na ekranie. Chodzi o denerwujący, dezinformujący design co potwierdza Twój post. Nie dość, że beznadziejnie to wygląda to jeszcze daje błędne sugestie, szczególnie osobom mającym problem z nowinkami technologicznymi.

 

Jakbyś nie napisał, to w życiu bym tych oznaczeń nie zauważył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podstawową wada Xperii S jest to, że nie debiutuje z ICS.

 

Ja tam nigdy nie rozumiałem tej pogoni za najnowszym androidem. Fakt ze jak sie ma 2.1 jak wszyscy mają 2.3 denerwuje (miałem xperie x8 i gdyby nie custom romy tui byłaby porażka).

Teraz ma xperie neo i wiem ze dostane ics koło marca. Jednak gingerbread w pełni mnie zadowala.

Google wydaje nowego androida a każdy by chciał na drugi dzień mieć już w telefonie. Nakładki producentów wymagają pracy. I niestety trzeba poczekać.

 

Sent using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie: czy da sie wylaczyc jakos wylaczyc dzwiek "focusa" aparatu? dzwieku migawki sie pozbylem zmieniajac nazwe pliku odpowiedzialnego za halas, bo mimio wyciszenia zachowywal sie glosno, ale z focusem nie daje rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludovic

I bateria 1150mAh...

 

Kiedy zrobią w końcu coś porządnego? Dla mnie dioda do aparatu to mus! Do tego porządna bateria by telefon chociaż 1 dzień wytrzymywał. Ekran z porządną rozdzielczością najlepiej 4", Galaxy SII jak dla mnie trochę zbyt cegłowaty jest. Przydałaby się też osobna dioda do powiadomieć świecąca na różne kolory by wiadomo było kiedy dostało się smsa, email albo nie odebrało połączenia. Android mi bardzo odpowiada ale brakuje porządnej słuchawki. Większość tych z dobrymi parametrami jest zbyt cegłowata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co google robi z marketem ale nie idzie to ku lepszemu. Od jakiegoś czasu jak wchodzę w market to nie widzę w opcji "moje aplikacje/zainstalowane" żadnej aplikacji, dopiero przez zakładkę "wszystkie" pojawiają się przemieszane ze wszystkim innymi instalowanymi w przeszłości... ogólnie totalny bigos. Czy oni zamierzają coś z tym zrobić, czy to jakieś jaja?

Jednak największy wnerw mnie bierze jak widzę w markecie aplikacje które wcześniej zakupiłem znowu z cenami i przy każdej próbie wejścia w daną próbę ponownego ściągania kasy. Dopiero wejście na konto przez komputer ujawnia rzeczywisty stan płatności za posiadane aplikacje i istnieje mozliwość ich zainstalowania... co nie jest zbyt wygodne... ja chcę wybierać i instalować aplikacje z poziomu urządzenia!

Czy google prowadzi jakieś prace konserwacyjne, wiadomo Wam coś o w/w problemach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...