Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Co za masakracja. Sony wypuściło ICS dla mojej NEO V, które tnie przy przewijaniu pulpitów, nie nagrywa filmów HD tak jak trzeba czyli 20fps lub mniej, dialer i kontakty otwierają się 3 sekundy, a bateria starcza na 1 -słownie: JEDEN!1 - dzień. Po 3 dniach wróciłem do GB 2.3.4. Shame on you Sony.

Edytowane przez grzegrz
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez długi weekend zapewne przetestuję [Desire ROM] [15.04.2012][iCS 4.0.3] Medroid Mod Evolutions CM7r2 Full HWA - Strona 9 . Z tego co pamiętam poprzednie spotkanie z modem pod 4.0.3 zaowocowało wciach!em rozsianym.

Mam nadzieję że sięgnie po >36h żywotności baterii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą właśnie znudził mi się obecny ROM - co ciekawego wyszło na A8181 poza Runny oraz 4.0.3 Quattrocośtam?

 

[bETA 0.6.1][26.04] ICS for Desire[ALL HBOOTS][4.0.4] - xda-developers - w Aromie wybierz kernel Tiamat'a jesli chcesz wyprobowac ICS bez nerwow (i niekontrolowanych restartow :wink:)

Wczoraj byla aktualizacja w koncu fixneli barcode scanner i Youtube ktory sie krzaczyl. :wink:

 

Z nowosci moze jeszcze nie widziales - [ROM][APRIL 21] BlindLEWA v1.3 | LewaOS Port | Small | Speedy | Customisable - xda-developers

 

Also z tego co czytalem ekipa z XDA portuje juz Sense 3.6 / 4.0 na ICS'ie. (HTC ONE X, V itp.)

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Właśnie kupiłem Samsunga Galaxy Nexus i mam pytania co do niego..

 

Uprzedzam, że pierwszy raz mam Androida także proszę Was o wyrozumiałość jak "polecą" głupie pytania..

 

Czy system Android ma program na wzór ITuns'a ?

 

Jak sformatować system ? Bo kupiłem używaną i jest konto zainstalowane a nie potrafię konta usunąć...

 

Na razie to tylko tyle..:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Właśnie kupiłem Samsunga Galaxy Nexus i mam pytania co do niego..

 

Uprzedzam, że pierwszy raz mam Androida także proszę Was o wyrozumiałość jak "polecą" głupie pytania..

 

Czy system Android ma program na wzór ITuns'a ?

 

Jak sformatować system ? Bo kupiłem używaną i jest konto zainstalowane a nie potrafię konta usunąć...

 

Na razie to tylko tyle..:P

 

Przywracanie ustawien fabrycznych:

Ustawienia/Dane Uzytknownika/Ustawienia Fabryczne/Resetuj Telefon (opcjonalnie wyczysc karte SD)

 

Co do itunes nie wiem, nie uzywalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma odpowiednika iTunes, musisz użyć osobnej aplikacji do synchronizacji. Dobrze działa Salling Media Sync (ale w wersji darmowej za każdym razem na nowo kopiuje wszystkie pliki), możesz też próbować zaprzyjaźnić się z doubleTWIST.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Quickoffice Pro ma polski interfejs?

 

W googlach nie znalazłem odpowiedzi, więc obawiam się, że nie :sad:

 

Edit:

Dzięki pewnemu dobremu człowiekowi poznałem odpowiedź: polskiego interfejsu brak.

Edytowane przez wayne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

48GB przestrzeni dyskowej na Dropbox'ie za darmo, instrukcja:

[ciach]

 

Przed chwila sprawdzilem i potwierdzam ze dziala.

 

Wymagany ROOT, jesli wczesniej korzystaliscie z tej aplikacji odinstalowac ja zanim zabierzecie sie do flashowania.

Dziala na wszystkich telefonach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wyobrazam sobie jak mieli by to zweryfikowac, to jest normalna promocja dla posiadaczy SGS III.. kaza ci przeslac zdjecie telefonu albo faktury zakupu? :wink:

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pytał na forum Dropboxa o legalność rozwiązania zhackowanego .apk z HTC One i pracownik się wypowiedział, że będą bonusy weryfikowane.

 

The method to earn 23GB that is being circulated on the XDA Developers forum and on other blogs and forums is illegitimate. We plan to remove any space received using this method.

Ludzie pisali, że tracili nieoficjalnie zdobyte GB więc jakiś sposób mają. I słusznie, to jak kradzież.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)normalna promocja dla posiadaczy SGS III.. kaza ci przeslac zdjecie telefonu albo faktury zakupu? :wink:

 

Było by dobrze. Wystarczyłoby zarejestrować się na serwisie gwarancyjnym Samsunga, podać S/N oraz IMEI tel i na podstawie tego dropbox wydawałby konta o zwiększonej pojemności.

 

Wszelkie czynności polegające na oszukiwaniu traktuję jako kradzież.

eot

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za to ten soft ma polski interfejs

Dzięki za odp. Niestety z OfficeSuite Pro 6 miałem dziwne problemy z plikami txt. Dość szybko po napisaniu poprzedniego posta i przetestowaniu kilku pakietów kupiłem (nie dla mnie) Smart Office 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio sie troche bawilem Minimalistic Text'em.. super widzet. To jest rezultat: (pozatym Go Launcher Ex i Droidicon) :wink:

 

Dołączona grafika

 

Musze troche tapete przerobic bo nie mozna wyrownac info o ramie. :mur:

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIedawno kupilem one x bo byl za gorsze i recka mowila o tel dobrze. Hmm no i mam tego giganta i niby super bo przedtem mialem san francisco, ale kurde ciagle mi sie cisnie na usta jedno. Po cholere to wszystko? Poza google translate budzika ,dzwonienia,maila i angry bird nic wiecej nim nie robie. Niby 4 rdzenie, hd rozdziala i w ogole bajery z tylka ale jakos czlowiek z tego nie korzysta. Teraz dochodze do wniosku ze 4 cale z bardziej kompaktowym systemem byly by lepsze. Jakby ktos mialby jakies pytanie to z checia odpowiem.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIedawno kupilem one x bo byl za gorsze i recka mowila o tel dobrze. Hmm no i mam tego giganta i niby super bo przedtem mialem san francisco, ale kurde ciagle mi sie cisnie na usta jedno. Po cholere to wszystko? Poza google translate budzika ,dzwonienia,maila i angry bird nic wiecej nim nie robie. Niby 4 rdzenie, hd rozdziala i w ogole bajery z tylka ale jakos czlowiek z tego nie korzysta. Teraz dochodze do wniosku ze 4 cale z bardziej kompaktowym systemem byly by lepsze. Jakby ktos mialby jakies pytanie to z checia odpowiem.

 

Czytałeś złe recencje: adroidy dla inwalidy i reszta iphonow dla masonow - PurePC.pl - Forum Dyskusyjne - strona 7 :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem. Zasysam z Google Play Real Racing 2 i pliczek bez problemu się ściąga. Potem, gdy go odpalam to krzyczy, że musi jednorazowo dociągnąć około 300MB. Klikam na OK i nic, stoi na 0%. Próbuje od kilku dni o różnych porach więc nie sądze żeby to była kwestia serwerów.

 

Wysłane z Transformera TF300 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyczyść dane, odinstaluj i wrzuć jeszcze raz. Mnie A73 krzyczał o braku wolnej pamięci za każdym razem jak pauzowałem ściąganie i usypiałem tablet - cache zapychało się i twierdziło że nie ma pamięci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...