Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Po OTA do ICS 4.0 i Sense 3.6 na razie mi starczy - przede wszystkim ze względu na brak potrzeby grzebania aby coś szybciej chodziło. Prędkość przy tym co robię na smartphonie mnie zadowala. Chyba że kupię MHL i przy FullHD będę mieć mikroprzycięcia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odliczanie do zmęczenia stockiem rozpoczęte. :blurp:

 

10, 9...

 

Hmm jak chce się bawić to biorę starego Desire'a i wrzucam od A do Z. Spica już nie daje rady - rozbrajający widok lagującego ICS :lol2:

Dziękuję HTC że ich nakładka nie jest smutna jak pi...a w deszczu w porównaniu do TouchWiz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Motkę Razr i na dzień dobry problem. Nie mogę podłączony do sieci Wi-Fi pobierać aplikacji z Google Play. Czyściłem cache Google Play i Google Talk, relogowałem się na Google Talk (podobno jakoś magicznie to powiązane), zero rezultatów. Poza tym wszystko po Wi-Fi działa - YT, FB, przeglądarka.

Google Play przez sieć komórkową działa bez problemów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej port 5228 jest odblokowany. Google Play nie działa na Motce, na SE wszystko OK. Z jednego Wi-Fi korzystają.

Edytowane przez fructo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludovic

Odliczanie do zmęczenia stockiem rozpoczęte. :blurp:

 

10, 9...

 

A mogę zapytać co było lepsze od Stocka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są tacy, co Sense lubią i tacy, którzy go nienawidzą. Większość zaczna w pierwszej grupie, próbuje czegoś innego i nagle znajduje się w drugiej grupie. Najlepszy Android jaki może być to czysta instalacja i późniejsze modyfikacje wedle życzeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludovic

Ja używam Go Launcher'a i nie mam zastrzeżeń. Wkurza mnie natomiast sama kwestia ROMów. Na custom ROMach nie wszystko działa tak jak powinno, na Stockach czasem też... dobija mnie to już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy czym należy dodać, że wiele osób po wylądowaniu w drugiej grupie wraca do pierwszej, bo nagle się okazuje, że to, co w Sense jest oczywistością, na stockowym Andku wymaga dużej ilości zabiegów i/lub aplikacji. ;)

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż takiego HTC robi lepiej? Osobiście nie natknąłem się na taki przypadek więc jestem bardzo ciekaw.

 

Tylko nie mów widżet pogodowy :wink2:

 

Widżet pogodowy IMHO ma lepszy Beautiful Widgets.

 

Ale po kolei:

- po dotknięciu zegara mammy od razu stoper i minutnik

- widżet do maili, który nie ma żadnych problemów z agregowaniem wiadomości z kilku kont i wyświetlaniem ich naraz (oznaczonych kolorem)

- do czasu wyjścia ICS (chyba) integracja kontaktów z FB (łącznie z pobieraniem portretów z FB).

- wyciszenie dzwonka po podniesieniu telefonu lub przewróceniu go do góry nogami

- do czasu ICS - podpowiedzi w dialerze na podstawie naciskanych klawiszy (dopasowywanie numerów i liter), w ICS chyba wreszcie Google dodało tą magiczną funkcjonalność pamiętającą czasy Windows Mobile.

- mapy offline w komplecie

- popup po podłączeniu USB, w którym wybiera się co się chce robić (ładowanie, pamięć masowa, tethering, net z kompa, HTC Sync)

 

I jeszcze parę rzeczy by się pewnie znalazło (choćby bardzo fajny, moim zdaniem, lockscreen od Sense 3.0 począwszy). Oczywiście, są też rzeczy, które Sense robi gorzej (np. brak możliwości tworzenia folderów w app drawerze), ale ogólnie uważam, że jednak jest to więcej dobrego niż złego.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludovic

U mnie na Samsungu nie działa przesyłanie plików przez kabel USB bez wgrania sterowników na PC. Chyba nie muszę pisać, że w czasach gdzie w firmie każdy komp ma hasło admina do wgrywania sterowników to strasznie wku***?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na Arc S ICS śmiga jak głupi , nawet udało mi się pozbyć problemu z gubieniem zasięgu - opcja napraw w PCC Sony i wszystko lata jak szalone . Jeszcze tylko sprawdzę jak ciągnie bateria po naładowaniu . Póki co jestem zadowolony .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludovic

A czy odblokowując ICS też trzeba czekać 1-1.5s na włączenie się ekranu? Wk*** mnie ten lag. Na Froyo od razu włączał się ekran.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludovic

He? U mnie na starusieńkim Desire z "custom" ICS'em który jest daleki od doskonałości nie ma żadnego opóźnienia.

Może to jakieś widżety na lockscreenie tak zamulają?

 

Na każdym Gingerbreadzie to jest. Około sekundy do odpalenia się ekranu. Zarówno na moim Galaxy Ace jak i na wielu innych Samsungach, HTC jakie w ręku miałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na Sensation po aktualizacji do ICS jest ten lag. Parę dni temu wyszła 60MB łatka do ICSa i nadal jest. Taka loteria, raz jest, raz nie ma. Wcześniej na GB nie było tego. Generalnie po pierwszej aktualizacji do ICS pierwsze wrażenie było bardzo dobre, ale potem telefon zaczął mnie wkurzać różnymi "drobiazgami", a najbardziej kapryśnym bluetooth. Teraz po wydanej łatce jest jakiś powrót do normalności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie mam ogroma prosbe.

Mozecie mi powiedziec skad w ICS po wejsciu na sluchawke z glownego manu ukazuja mi sie nr tel ludzi z facebooka z ich imionami skoro za zadna cholere nie synchronizowalem tego badziewia?

Dodam tylko ze a aplikacji facebook mam wylacznie jakiegokolwiek mieszania kontaktow.

Po prostu chcialbym wiedziec skad ten zakichany telefon bierze te kontakty.

Druga sprawa jest taka ze sam android i fb to jak szalenie posrane firmy ktore za wszelka cene chca abysmy zwiekszali nasza luczbe znajomych zeby dac im wieksza baze informacji dla reklamadawcow, ze dochodzi do jakiegos porabanego absurdu gdzie za wszelka cene chcca nam powiazac wszystkie uslugi i potem ogaranc sie w tym badziewi gdzie czlowiek chce miec po prostu nr telefonow i zadnego innego gowna mija sie z jakimkolwiek celem.

Po prostu dzis moj telefon doprowadzial mnie do furii.

Edytowane przez Farid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może tutaj: kontakty, u góry belka rozwijalna "książka telefoniczna" i tam na liście zaznaczony FB. Nie mam konta na FB i nie mam go na tej liście, ale w ten sposób mi się Skype "samowolnie" dodał z kontaktami do książki telefonicznej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdzilem nie mialem doslownie nic zazczone. Najzabawniejsze jest to ze odinstalowalem wszystkie updatey facebook i dane jakie w nim byly(samego fb z icsa nie da sie wywalic - dziwne prawda?) i nadal te kontakty byly widoczne. po prostu nie czaje jakim cudem moj tel mial kontakty z fb jesli nie mial prawa ich miec. Dodam tylko ze restartowalem specjlanie tel zeby byc pewnym wejscia zmian w zycie.

Edytowane przez Farid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy odblokowując ICS też trzeba czekać 1-1.5s na włączenie się ekranu? Wk*** mnie ten lag. Na Froyo od razu włączał się ekran.

 

 

U mnie nie ma żadnych opóźnień , podobnie jak na GB . Ale poszperam dzisiaj na forum andka jak pozbywać się niechcianych aplikacji - na GB miałem Twitera i FB , na ICS-ie nie mam Twitera , ale FB jest i mnie drażni swoją obecnością - żeby nie było , mam go wyłączonego , ale sam widok tego znaczka działa na mnie jak czerwona płachta na byka . Na marginesie - operacja napraw w PCC Sony spowodowała , że wszystkie pozostałości z GB po wcześniejszej aktualizacji zostały usunięte i teraz mam czystego ICS-a ( wprawdzie brandowany z PLUS-a ) , ale ma mniej śmieci niż wcześniejszy GB .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...