Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W końcu pojawił się TomTom na Andka. I trzeba przyznać, ze jest nieźle. Cała Europa kosztuje 320 zeta i są to mapy lifetime z 4 aktualizacjami rocznie. Do tego HD Traffic, który normalnie jest tylko w wyższych modelach nawigacji. Na razie mam najnowsze mapy w urządzeniu, ale chyba następna aktualizacje oleje i kupię wersje na Androida. W końcu lifetime to już coś.

 

Wysłane z Defy+ za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy jest apka zastępująca oryginalny kalendarz androidowy takim, jaki był na symbianowych nokiach? chodzi mi o to, aby wyświetlał się 1-2 następne wydarzenia z godziną i opisem głównie oraz żeby się lepiej dało odrzucać czy wyciszać chwilowo wydarzenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest okej, z tym że są też różne bugi - np. "flow" nie działa w innych przeglądarkach poza domyślną, nie działa też w google play.

Generalnie problem chyba jest z aplikacjami które mają wbudowane własne "sugerowanie" słów. (trochę pokrętnie to napisałem ale chyba wiadomo o co chodzi)

No ale to narazie beta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas używam SwiftKey flow, i po jakimś czasie naprawdę fajnie się z tego korzysta z, chodź w pozycji poziomej i tak się szybciej pisze normalnie ;-)

 

Wysyłane z mojego Evo 3D GSM za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W którym androidzie jest standardowo SwiftKey? To nie jest klawiatura typu swype tylko "zwykla" gdzie tekstu się nie wpisuje gestami.

 

Posted via Tapatalk @ Evo 3D

 

ok, sorry, pokręciłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, mam pytanie. Może ktoś już z Was się z tym spotkał. Moja żona zakupiła niedawno Samsunga Galaxy S3 mini. Wszystko fajnie, ładnie śmiga. Pojawił się niestety problem z powiadomieniami push z aplikacji gtalk oraz facebook messenger. W momencie gdy otrzymuje jakąkolwiek wiadomość telefon na chwilę się zawiesza (2-3 sek.), następnie pojawia się komunikat błędu

 

com.google.process.gapps has stopped

Google przeszukane, co proponowali wykonałem, ale nie działa Dołączona grafika Wykonałem całkowity wipe telefonu. Powiadomienia pojawiały się dosłownie przez kilka minut do uruchomienia procesu aktualizacji oprogramowania. Po aktualizacji - problem ponownie występuje. Zauważyłem też, że po restarcie telefonu dostaje wszystkie zaległe powiadomienia. Any ideas ?

 

-- edit --

Jeszcze jedno - zauważyłem, że w momencie kiedy wychodzi z którejkolwiek aplikacji (gtalk, messenger) całkowicie się z nich wylogowuje. Aplikacje nie działają w tle.

Edytowane przez BLANTMEN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz JB (ba nawet na andku 2.3) to po wyjsciu z aplikacji napewno sie nie wylogowuje, przytrzymaj "home" i bedziesz mial liste aktywnych aplikacji w pamieci do ktorych mozesz w kazdym momencie powrocic, no chyba ze uzywasz jakichs debilnych apek ktore zabijaja "nie potrzebne procesy" w celu oszczedzania baterii to one moga stwarzac problem.

Android z zarzadzaniem pamieci radzi sobie bardzo dobrze sam, w takim wypadku polecalbym ta apke wywalic.

 

Co do 1 problemu wejdz w opcje synchronizacji google i wylacz automatyczna synchronizacje przegladarki.

Zrodlo: http://www.sammobile...read.php?t=5640

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że to wylogowywanie z talka będzie miało coś wspólnego z komunikatem błędu który otrzymuje. Telefon nie ma zainstalowanych żadnych programów które ubijają procesy - dzieje się tak nawet po wipe.

Co do sposobu opisanego w podanym linku - po wyłączeniu synchronizacji przeglądarki (jak i pozostałych dostępnych opcji) błąd dalej się pojawia :( Dodam jeszcze że gdy ma otwarte okno z komunikatora - żaden błąd się nie pojawia. Jest on związany, tak mi się przynajmniej wydaje, z wyłącznie powiadomieniami push.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam mały problem na swoim tablecie. Odpalam przeglądarkę i na pierwszej karcie odpalam grę przeglądarkową np. Plemiona. Przechodzę na drugą kartę i w między czasie czytam sobie jakieś niusy. Gdy wracam na pierwszą kartę to moim oczom za każdym razem pojawia się komunikat o utracie połączenia. Czy jest to normalne? Jeśli tak czy można zrobić tak aby nie zrywało połączenia po przejściu na inną kartę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że to wylogowywanie z talka będzie miało coś wspólnego z komunikatem błędu który otrzymuje. Telefon nie ma zainstalowanych żadnych programów które ubijają procesy - dzieje się tak nawet po wipe.

Co do sposobu opisanego w podanym linku - po wyłączeniu synchronizacji przeglądarki (jak i pozostałych dostępnych opcji) błąd dalej się pojawia Dołączona grafika Dodam jeszcze że gdy ma otwarte okno z komunikatora - żaden błąd się nie pojawia. Jest on związany, tak mi się przynajmniej wydaje, z wyłącznie powiadomieniami push.

 

Spróbuj usunąć gtalk i gmail z telefonu przy okazji czyszcząc cache wszystkich aplikacji od google, a następnie zainstalować je ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...