Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Oj, niekoniecznie. Wielu aplikacji standardowo wbudowanych w rom nie ma na tej liście i bez Titanium Backup czy Root Uninstaller się nie obędzie.

 

 

 

Spróbujemy i tego Dołączona grafika Dzięki.

 

- - - edit - - -

 

Po aktualizacji do 4.1.2. problem sam się rozwiązał.

Edytowane przez BLANTMEN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś dobry klient abym z cegły mógł ogarnąć zdalny pulpit?

 

Jest klient Teamviewer jeżeli chcesz mieś pełen dostęp. Jeżeli tylko do sterowania piecem z kanapy, to imo najlepszy jest unified remote.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swype to jest domyslna klawiatura bodajze w Samsungach moze dlatego?

Albo uzywales jakiegos triala/bety, ja od zawsze korzystalem ze Swiftkeya wiec nie do konca sie orientuje ale darmowy raczej nie byl.. Dołączona grafika

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używałem gdzieś parę tygodni temu i były problemy. Pierwszy z nadawaniem uprawnień do plików i drugi z rozpakowywaniem rarów.

 

Natomiast w międzyczasie odkryłem X-plore, menedżer jaki jeszcze znam ze złotych czasów Nokii N95. Darmowy, bez reklam, panelowy, obsługa chmury i roota. Aktualnie mój faworyt, ale chętnie poznam coś innego.

 

//Jednak nadawanie uprawnień działa OK. Plus dla Lanca.

Edytowane przez rawyolks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna chmurka = jeden menadżer.

Albo mnie nie zrozumiałeś, albo używasz droida od wczoraj.

 

Obecnie używany przeze mnie X-plore obsługuje:

[*]Google Drive

[*]Dropbox

[*]Box

[*]SkyDrive

[*]Webdav

[*]Yandex

[*]Ubuntu

[*]4Sync

[*]IDrive

[*]SugarSync

[*]Dump Truck

[*]Copy

[*]MegaCloud

MegaCloud i Mega to oczywiście co innego. Zawartość chmury przeglądam tak jak powiedzmy kartę pamięci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystko bangla, nie wiem w czym problem. Dzięki za cynk co do swiftkey. Po odblokowaniu bootloadera, roocie, zmianie roma na paranoid android zmianie kernela na franco, undervoltingu i zgrzebaniu całego interfejsu wzdłuż i wszerz tego potrzebowałem. ;)

Jeszcze poleci ktoś jakieś fajny prosty estetyczny lockscreen z możliwością umieszczenia na nim systemowych widgetów?

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z aplikacją facebook na hTC Desire X.

Gdy dostaje na czacie linka z yt to nie mogę go odpalić bo domyślnie chce go otworzyć wbudowany odtwarzacz video.

Gdzie to zmienić ?

Mozliwe, ze ustawiles systemowy odtwarzacz wideo jako domyslny dla tego typu akcji. Wejdz w ustawienia systemu - aplikacje - odtwarzacz wideo i sprawdz. Jezeli faktycznie jest przypisany jako domyslny dla pewnych akcji, powinna byc o tym informacja a ponizej mozliwosc usuniecia tego. Jezeli wszystko sie zgadza, to przy nastepnej probie otworzenia takiego linka powinienes byc zapytany o aplikacje, ktora chcesz wykonac dana akcje (jednorazowo lub z zaznaczeniem jej jako domyslnej na przylosc).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...