Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Poleci ktos jakies gry dedykowane na dotykowy ekran cos jak Fruit ninja, Cut the rope to jedyne co znalazlem samodzielnie (znam oczywiscie jeszcze Angry birds) i to tyle.

Nigdy za graniem na telefonie nie bylem, ale takie gry daja rade ;)

Edytowane przez agr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poleci ktos jakies gry dedykowane na dotykowy ekran cos jak Fruit ninja, Cut the rope to jedyne co znalazlem samodzielnie (znam oczywiscie jeszcze Angry birds) i to tyle.

Nigdy za graniem na telefonie nie bylem, ale takie gry daja rade ;)

 

SmashHit, SubwaySurfer, Dead Trigger (oraz 2-ga część), Vector, Anomaly Warzone Korea, Dumb Ways to Die

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja zapytam z innej beczki. Probowal ktos klonowac obraz z smartphone'a na TV ? TV posiada wifi i dlna, pliki moge sobie przesylac ale chcialbym zobaczyc na TV pulpit. Potrzebne do tego sa jakies adaptery czy jest jakis soft ktory to umozliwia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm ostatnio noszę się z zamiarem blokowania wszelkich natrętnych numerów telemarketingu oraz blokady numerów zastrzeżonych. Próbowałem NQ Call Blocker. Ogólnie jest ok, ale to działa w ten sposób że osoba się ze mną łączy i po sekundzie program odrzuca połączenie. Nie wiem czy da się zrobić tak by takich informacji nie było i nie wybudzało telefonu. Jak ktoś zna jakiś inny sprawdzony soft to niech się podzieli.

 

Wiem, że trochę późno, ale może komuś innemu się przyda:

 

1. Blokada spamu, prenumerat itp:

http://www.prawokonsumenta.pl/2012/10/02/jak-wylaczyc-platne-smsy/

 

Blokadę zastrzeżonych (przynajmniej w przypadku Play) można włączyć przez stronę logując się na swoje konto. Usługa jest darmowa (przynajmniej jeśli chodzi o klientów z abonamentem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam PLUS i zrobiłem to właśnie przez stronę. Co do numerów telemarketingu to dali mi na razie spokój. Mam jednek program do blokowania, ale jak już przyjdzie jakiś SMS czy zadzwoni telefon to program po prostu rozłącza, a SMS przenosi do spamu. Można go potem przeglądnąć w programie. Jednak płatnych SMS'ów (odpukać) jeszcze nigdy  nie dostałem od początku.  Zastanawiam się czy z tym telemarketingiem to nie zasługa Plus'a bo od 2 tygodni nikt nie dzwoni, a to właśnie 2 tygodnie temu przeniosłem numer z.... Orange do Plusa.  Zasięg wzrósł, LTE smiga (80-90mb/s; ping max 45) . Póki co same plusy ;). No może po za BOK'iem, ale to chyba wszędzie nikt nic nie wie. Musiałem się sporo nagimnastykować by dostać dobrą karte MicroSIM na której by działo LTE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie do końca właściwy dział ale podpytam. Istnieje jakiś smartfon z andronomiłem, który należąc do wyższej półki, poradzi sobie z LTE z US of A i Europy? Prawie skusiłem się na Nexusa 5 32GB, ale jak mam mieć telefon, który sobie nie poradzi w Europie to trochę smutno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poleci ktoś najprostszą aplikację do YT z możliwością pobierania?

Wpisz w Google YouTube downloader Android xda i znajdziesz na forum apke do ściągnięcia. W sklepie Google takowych nie ma, bo tak jak kolega wyżej zauważył ściągać w teorii z YT nie można.

 

Tapatalk 4 @ SGS 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jest sprawa - zadanie na poziomie ekspert:

 

Gdy dostanę smsa, to ekran podświetla się i jest możliwe jego odblokowanie. Gdy telefon jest w kieszeni ekranem "do nas" i dotyka nam nogi, to możliwe jest jego przypadkowe odblokowanie, gdy mamy blokadę typu "slide".

Rozwiązaniem niejako jest:

- pokrowiec (nie używam bo pokrowce są do d...)

- folia ochronna na ekran - wtedy jego czułość jest znacznie mniejsza (nie jestem masochistą)

- noszenie telefonu ekranem "od siebie" (nie zamierzam przypadkowo rozbić ekranu, więc zawsze noszę telefon ekranem "do siebie")

 

Pacjent to LG L5 II, a launcher to "Launcher 8 free" ( a'la Windows Phone 8 ).

Na pewno nie zamierzam zmieniać launchera, bo ten jest boski.

Na pewno nie zamierzam zmieniać ekranu blokady (ta z launchera jest boska).

 

Czy da się więc zmusić system, by po przyjściu wiadomości nie podświetlał ekranu, lecz mrugnął kilka razy diodą powiadomień?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to jedyna rzecz to zmiana softu. Zwykły aosp czy cyanogenmod na 100% się nie podświetla przy nowej wiadomości.

 

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMHO to kwestia ustawien aplikacji odpowiadajacej za SMS-y. Uzywam 8sms (Moto G, stock 4.4.3 4.4.2), ktory nie podswietla mi ekranu przy nadchodzacym SMS-ie, ale jest to konfigurowalne. Natomiast nie widze takiej mozliwosci w standardowej aplikacji od SMS-ow.

Edytowane przez brachol
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie pytanko: co zainstalować?

Nie interesuje mnie cały społecznościowy śmietnik, emotki i inne pie*doły, ale żeby MMSy działały bo czasem korzystam. Najlepiej żeby wyglądał identycznie jak fabryczny, ale miał opcję wyłączenia podświetlenia ekranu przy nadejściu wiadomości. 

Oczywiście mogę przez godzinę testować kolejne sztuki, wkurzać się i oglądać reklamy, ale wolałbym jednak zainstalować coś sprawdzonego przez zwykłych userów i spędzić tą godzinę bardziej produktywnie. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak wyzej, czyli uzywany przeze mnie 8sms. Wyglad z AOSP, bazuje na kodzie aplikacji z CyanogenModa, bez zbednych dupereli, a kilka przydatnych opcji mozna znalezc w zaleznosci od potrzeb.

Edytowane przez brachol
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cudo - właśnie tego szukałem. Przed chwilą sprawdzałem jeszcze Textra, ale to 8sms jest lepsze. Dzięki wielkie.

 

EDIT:

Gdyby ktoś miał podobnie, to:

1. Instalujemy 8SMS.

2. Wyłączamy powiadomienia dla standardowej aplikacji SMS - żeby nie waliła uszach, ekranie i pasku powiadomień.

3. Włączamy 8SMS i ustawiamy powiadomienia po swojemu zaznaczając (dla pewności) opcję wyłączności - bez tego może się zdarzyć, że obydwie aplikacje będą jednocześnie zgłaszać fakt nadejścia wiadomości.

4. Mając uprawnienia roota możemy wywalić standardową aplikację "SMS/MMS" przy pomocy Uninstaller Pro (aka Root Uninstaller).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ogarnia ktoś kontakty w Androidzie? Miałem 400 numerów, wgrałem Kit Kata, zaczął synchronizować kontakty i nagle mam 200 :O Za każdym razem jak dodaje nowy kontakt to wybieram opcję "konto google" a nie "telefon". Robię tak cały czas ale Android nie synchronizuje mi kontaktów. Niby są dodane jako kontakt googlne na mojego maila i mam włączoną synchronizację a ten kałdroid ich nie dodawał i nie dodaje do mojego gmaila!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włączam przeglądarkę na kompie i piszę sobie, a przeglądarka sprawdza ortografię. Piszę sobie słówka: kosić, przyniesiesz, itp i wszystkie są w słowniku.

Włączam pisanie smów na telefonie, próbuję wpisać te same słowa i to badziewie nie ma ich w słowniku - k*** jego mać!

 

Pytanko: 

Jak ulepszyć słownik w telefonie/aplikacji SMS, aby miała szerszy zasób słów? Jakiś edytor czy coś? Jakieś narzędzie importu?

Nie ukrywam, że najchętniej upchałbym tam słownik z Opery czy czegokolwiek innego na kompie.

 

Uprzedzając sugestie:

NIE, NIE i jeszcze raz NIE -  nie interesuje mnie badziewie zwane słownik własny i dodawanie swoich słów przy pisaniu przez następne pół roku.

 

 

EDIT:

Chciałem zapytać, czy wszystkie aplikacje na Android, które są w sklepie, to zabugowane, wysypujące się badziewia?

Pomijając powyższy ułomny słownik, wysypywanie się Angry Birds Epic, to teraz doszły jazdy z aplikacją SMS i żarcie baterii 10% w 8 godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź SwiftKey

Podobno uczy się automatycznie słów, które piszemy i dodatkowo można podłączyć facebooka i inne aby przeanalizował słowa, które używamy. Czy to działa? nie wiem ;)

Edytowane przez g00dMan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SwiftKey to podobne do Swype? Odpada, bo:

1)mam 4 cale, więc w trybie portretowym używam 4x3 (dlatego drażni mnie brak słów w słowniku, bo tam wybiera z tego co jest w słowniku)

2) w trybie panoramicznym pisanie na zwykłej QWERTY dwoma rękami jest znacznie szybsze, niż jeżdżenie jednym palcem tam i z powrotem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Swiftkey można pisać tradycyjnie ;) Sam tak piszę bo do mazania palcem nie mogę się przyzwyczaić/przekonać.
Chodziło mi o to, że Swiftkey ma swój słownik i na razie jestem zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...