Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ze swiftkeya korzystam juz chyba ze 3 lata i bardzo go sobie chwale. Pisze normalnie gdyz na ekranach powyzej 5 cali, mazianie palcem to kpina :) lepiej pisac dwoma kciukami. W kazdym razie slownik na bieżąco sie uzupełnia. Dodatkowo mozesz dac mu przeskanowac gmaila, fb i smsy to doda sobie Twoje slowa do slownika :) aa no i apka jest za free w markecie.

 

Wysłano z Galaxy Note 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ULLISSES, sprawdź klawiaturę TouchPal, dostępna za darmo w Google Play. Ma kilka układów, T9, QWERTY i coś pośredniego między nimi, obsługuje polski język, może się dodatkowo uczyć nowych słów z SMS-ów itp.

Edytowane przez brachol
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klikałem to i miałem tylko wybór języka/słownika. Ale sprawdzę jeszcze raz, bo może coś przeoczyłem... ;]

 

EDIT:

Dzięki chłopaki. Widocznie przegapiłem wcześniej te opcje, bo zwróciłem uwagę tylko na wybór języka.

Słownik daje rady. Tylko trzeba się do kropki w innym miejscu przyzwyczaić.

 

EDIT 2:

Po kolejnych godzinach testowania muszę przyznać, że jedna z lepszych aplikacji na Andka. Zmieniłem sobie skórkę, poużywałem i stwierdzam, że to jest obowiązkowa pozycja dla ludzi z małymi ekranami. Jedyny minus to fakt, że słownik tworzyła feministka - jest "pobrało", "pobrałam", ale nie ma "pobrałem". :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tym samym pomyślałem .

 

Może to nie jest zwykłe , proste radio FM tylko coś bardziej zaawansowanego - dodaje okładki do utworów , wyszukuje kto wykonuje dany utwór i jaki ma tytuł itp.

 

Na samym końcu to może też być aktualizacja tej apki - tyle że 72 mb to trochę dużo jak na radio .

 

Ew. to przekłamania w liczniku .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Info o utworach ? Ewentualnie taką apkę ściągnąłeś, że wcale nie działa po FM tylko 3G. ;)

Jest to fabryczna aplikacja z LG L5 II (E460, Andek 4.1.2). Do tego była włączona raz przez około godzinę, bo zwykle nie słucham radia.

 

kFCKpV8.png

 

Zrzut statystyk pochodzi z Antywirusa AVG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wylacz 3g/wifi i zobacz czy dziala.

Sprawdzales w opcjach czy tam nie ma jakichs pierdół zwiazanych z polaczeniem internetowym?

Jesli nie to moze byly poprostu aktualizacje aplikacji.

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WiFi/3G nie są mu potrzebne. Działa jak podłącze słuchawki/cokolwiek do minijacka - inaczej wali komunikatem po naciśnięci tego przycisku w prawym górnym rogu.

 

Opcje są takie: "Przeszukaj", "Dodaj stację", "Wyłącznik czasowy" - czyli nie to. ;]

 

Są więc 2 możliwości:

1. Program AVG coś pomieszał - źle powiązał ID z aplikacją.

2. Miałem robaka, który podpina się pod aplikację radia. Ewentualnie mam, ale AVG go nie wykrył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem. Nie ma tam radia, więc to jest kwestia WiFi.

Zresztą niezależnie od tego (bo i tak mam pakiet), bardziej rozchodzi mi się o to, na jakiej podstawie AVG uznał, ze radio pobierało/wysłało taką ilość danych.

 

Jedyne co mi przychodzi do głowy, to błąd AVG w określeniu aplikacji, która pobrała dane.

Być może te 72MB należy do aplikacji, której nie ma już w systemie - np launcher ze skórami, czy jakaś mapa itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pewnie, tzn. aktualnie nie mam zadnego smartphone'a ale we wszystkich poprzednich musialem wlaczyc BT do obslugi radia fm.

Zreszta sam sproboj z wylaczonym BT. :)

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mam wyłączony BT, bo BT to porażka w nowych telefonach - używam AirDroid.

 

Edit:

W opisie Radia FM (w Ustawienia->Aplikacje) jest napisane, że aby zwiększyć wydajność, Radio FM działa w tym samym procesie co "Pobrane" i 'Menedżer pobierania".

Zapewne dlatego AVG widzi, że Radio FM pobrało 72MB. W rzeczywistości ilość danych należy do tych aplikacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zablokuj aplikacji radia dostęp do internetu i rozwikłasz zagadkę.

I tak owszem, bt i fm to tak jakby jeden moduł, ale żadnych danych nie powinny przesyłać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja posmigalem pare dni na Androidzie L.

Pierwsze wrazenia mega pozytywne, po pierwsze rewelacyjnie opracowane notyfikacje, przy 1 pociagnieciu paska stanu mamy notyfikacje, przy 2 pociagnieciu pojawia sie belka z quick settings.Notyfikacje pojawiaja sie tez na lockscreenie i sa "aktywne".

Ale przedewszystkim bateria, wyglada na to ze popracowali nad ART bo roznica jest rzeczywiscie kolosalna widoczna golym okiem.

Po sflashowaniu L'ki bateria byla na poziomie 83%, po ponad 50h (jasnosc auto, WIFI aktywne caly czas, 2-3 sync. m.in. Gmail, Screen on ponad 4 godziny glownie filmy / twitch) bateria jest w tym momencie na 36%.

Na 4.4 wyciagalem przy podobnym czasie dzialania +- 5h z wlaczonym ekranem, wiecej bede wiedzial przy nastepnym naladowaniu do pelna ale mysle ze bedzie mozna wyciagnac 3 dni z wlaczonym ekranem na 7-8h. :zonk:

Kolejna sprawa, wake locki. Z zainstalowanymi wszystkimi aplikacjami google'a przez te pare dni nie mialem ani jednego wakelocka. :zonk:

Jak na preview odwalili kawal dobrej roboty, IMO to moze byc jeden z najlepszych update'ów Andka. :biggrin:
Z minusów, nie dziala hackniety Flash Player z 4.4 mam nadzieje ze ktos to ogarnie na XDA.

 

Testowane na N7 II, dla posiadaczy do flashniecia stąd: http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=54678853&postcount=815

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was korzysta z Opery Mobile Classic (silnik Presto)? Ostatni update z 12.1.6 do 12.1.7 powodował częste crashe, więc dokonałem powrotu do starszej wersji. Niedawno pojawiła aię 12.1.8, komentarzy w sklepie Play niewiele i są niejednoznaczne... fixnęli czy nie? :)

Czuję, że nie obędzie się bez samodzielnego testowania.

 

Edit: Po kilkunastu minutach użytkowania stwierdzam, że wszystko jest w jak najlepszym porządku :D.

 

@Tapatalk

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co kto lubi, mnie akurat odpowiada białe tło. Dla LCD to bez znaczenia, gorzej z amoledem będzie i baterią. :E Zawsze też jest wybór, można wgrać to co podałem w poprzednim poście lub czekać na customa z ciemnym tłem, ewentualnie powrócić do kitkata.

A w menu gdzie było przezroczyste, chodzi o drawer? Na to jest rada, zamiennik launchera, osobiście polecam nova launcher który używam i jest super. ;)

 

N5&tt

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znacie może jakąś apkę, która pozwoli uzyskać podgląd z monitora (windows 7), ale bez konieczności ustawiania hasła na profil i blokowania stacjonarki (jak to jest w RDP)? Tylko Teamviewer?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...