Skocz do zawartości
gofer88

Samsung Sa11 - 1999zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jak zapewne widzieliście w gazetce MM jest od piątku oferowany laptop Samsung SA11

 

Procesor: Intel 7350 (2.00Ghz 3MB)

Ram: 3GB

Dysk 320GB

Grafika: GeForce 9200M GS

 

 

I tutaj moje pytanie czy warto?... jak z jakością wykonania samsungów itp. Z góry dzięki za odp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zakupić amilo PI 2550 ale jutro chyba pale filce do MM po samsunga.W tej cenie obecnie nie ma nic lepszego i co ważne są do SA11 stery do Xp  :D

Edytowane przez -talib-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupilem tego lapka... moim zdaniem za ta cene jest rewelacyjny :)

Też zakupiłem i własnie instaluje XPka. Lap jest spoko. Fajny nawet dizajn, buda ładnie spasowana. Nie ma się do czego w sumie przyczepić no może grafa nie najwyższych lotów ale jest dedykowana więc można kiedyś wymienić no i brak bluta który w siostrzanym modelu jest ale to już szczegół  :D Mój pierwszy laptop B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś poinstaluje jakieś gry te troche starsze i nowsze. Narazie trza zrobić porządek i zgrać pare rzeczy ze stacjonara.

 

Musze powiedzieć że Xp krzyczał o stery z dyskietki podczas instalki  :blink: nie wiem czmu przecierz nie powinno być problemu. Ale za którymś razem przeszło jak wcisnąłem  ot tak F6 , nie znalazł innego źródła i stery OEM same się doinstalowały? Jakoś tak :lol2:   W kazym razie przeszło i działa bez najmniejszych problemów.

 

 

CzArNy` masz ułamek sekundy żeby wejść do biosu przed załadowaniem XP? Jak vista stała u mnie to kilka sekund więcej było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie instalowalem XP to nie wiem, narazie smigam na Viscie... za tydzien sie pobawie jak bede mial wiecej czasu :)

 

btw. na tej zasyfionej Viscie z tymi niepotrzebnymi programami co sa zainstalowane na starcie to mam takie wyniki w smarkach:

 

01 - ok 13k pkt

03 - ok 5500 pkt

05 - ok 3200 pkt

 

06 jeszcze nie sprawdzalem, bo nie mam openall sterow :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

King’s Bounty: Legenda bardzo ladnie msiga na tym lapciaku detale na maxa, 1280x800 (wylaczylem tylko AA) i plynnie :P - moze pozniej zacznie zmulac bo narazie jestem na poczatku gry :)

 

CoD 4 myka z 30-50 fps zalezy od mapy :) ofc 1024x768 i wszysko na low

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też zakupiłem i własnie instaluje XPka.

 

Po pierwsze witam wszystkich,

 

po drugie, -talib- - pisałeś o tym, że instalujesz na tym lapku xpka. Ja się z tym męczę już jakieś trzy dni i za nic nie mogę sobie z tym poradzić. Bardzo bym Ci była wdzięczna za pomoc, jesli możesz skontaktuj się ze mną przez gg 1989601.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mowisz o tym SA11 czarnym z polaciem koloru czerwonego? przeciez on jest identyczny jak R5xx i Q2xx... jedynie rozni sie podzespolami...

 

ja akurat kupilem SA11, ktory byl w Media za 1999 zl (czarno-srebny) imo moim zdaniem lepszy poniewaz nie widac odciskow paluchow :P

 

a co do jakosci jego wykonania to naprawde nie ma sie do czego przyciepic, klawiatura idealnie spasowana, nic nie skrzypi i lapek bardzo cichy :)

 

 

moj kumpel tez sobie go sprawil i nie narzeka... rowniez polecam poczytac na nhl.pl o SA11, jest az 15 stron :) - kazdy jest zachwycony lapkiem

Edytowane przez CzArNy`

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Tesco od 6 był (może jest jeszcze) laptop Samsung R510 też za 1999zł. Gdzie indziej też stoi (po sklepach) od 2800 do 3200zł. Ja skusiłem się i... raczej warto było. Krótko o nim: T5800, 3GB ram 800MHz, dysk Hitachi 250GB 5400obr, GF 9200M GS 512MB, kamerka 1,3, karta wifi, czytnik kart SD, Vista Home Premium 32bit. Gram zupełnie płynnie na nim na Viście w NFS Carbon 800x600 i detale trochę wyższe niż Low oraz w Fife 2009 800x600. Wygląd też ma raczej fajny, tylko trochę palce znać. Matryca ładnie świeci. Jak dla mnie to dobry zakup, bo obecnie do 2000zł nie kupiłbym niczego lepszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

misieek sorry ale w moim SA11 mam pamieci Samsunga i naped tez jest Samsunga... jedynie dysk mam nie Samsunga (ale wiem, ze tez byly w SA11)

 

jak cos moge dac screeny lub fotki :) tak btw. wydaje mi sie, ze na sile chcesz wyszukac jakies wady w SA11

 

post-106933-1226390186_thumb.jpg

jak widac na scr mobo jest Samsunga i to dokladnie to samo co w R510

 

post-106933-1226390201_thumb.jpg

pamiec to Samsung DDR2-800

 

post-106933-1226390212_thumb.jpg

naped tez Samsunga :)

 

 

a jak juz ktos chce wyszukiwac jakies wady aby nie wybielac tak tego lapka to moim zdaniem jest on troche duzy i matryca nie jest najlepsza... - mowie to po prawie 1,5 miesiac uzytkowania

 

 

i jeszcze recenzja Samsunga Q210 http://www.notebookcheck.pl/Recenzja-Samsu...10.10745.0.html - ma dokladnie te same podzespoly co moj SA11, jedynie jest mniejszy (ma tylko 12 calowy wyswietlacz)

 

no i na samym scr juz widze ten sam naped co w moim lapku http://www.notebookcheck.pl/uploads/pics/zlacze_prawa.jpg

 

a tu jeszcze dowod, ze w SA11 sa tez montowane dyski Samsunga http://www.nhl.pl/index.php?act=Search&amp...te=dysk+samsung - w moim jest Fujitsu, ale nie narzekam :)

Edytowane przez CzArNy`

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ofc jeszcze moge zrobic fotki... kazdego z podzespolow ale nie wiem czy to konieczne?:P najlepiej aby sie jeszcze wypowiedzial ktos kto moze nabyl tego SA11 z promocji w Saturnie, bo moze faktycznie one sa jakies lewe?:)

Edytowane przez CzArNy`

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...