Skocz do zawartości
JacekN8

Problem Z Dostawcą. Ma Być 1mb A Jest...

Rekomendowane odpowiedzi

Mam wielki problem z internetem z multimedia polska. Miałem internet 256kbps i zmieniłem na 1Mb. Problem w tym że płace za 1Mb a wszystkie mierniki, diagnostyka od modemu pokazują że prędkość nie przekracza 230, 240kbps. Umowe na internet przedłużyłem jakiś czas temu (oczywiście zmieniając na 1Mb), wiedziałem że jest coś nie tak, tylko nie miałem czasu reagować. Mało tego

Wczoraj przy oglądaniu filmików na youtube rozłączyło mi neta i nie chciało połączyć, więc odłączyłem i podłączyłem modem i... internet nagle zaczął działać jak powinien. Diagnostyka pokazywała nawet do ponad 1000kbps, co za tym idzie ściąganie, strony, filmiki ładowały sie 4, 5 razy szybciej. Ale nie na długo. Wyłączyłem kompa i po ponownym włączeniu dalej jest tak jak było, czyli nie przekracza 230, 240kbps.

Prosze o szybką odpowiedź czy to wina modemu, mojego kompa czy dostawcy internetu. Chyba was też by wkurzyło to że płacicie na 1Mb a nie macie nawet połowy tego.

Z góry dzięki

Edytowane przez JacekN8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojną odpowiedź otrzymałeś w temacie o tym dostawcy.

Jeżeli chcesz być 100% pewny, że to nie wina kompa - ściągnij linuxa livecd i tam sprawdzaj prędkości. Ale raczej różnicy nie będzie -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...