Skocz do zawartości
westsajd

Klub Chevroleta

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym przedstawić forum klubu Chevroleta, którego jestem założycielem i adminem. Można je znaleźć pod adresem http://chevroletklub.pl/. Jest domena, jest serwerek, teraz jestem na etapie pozycjonowania i rozreklamowania forum w necie co by przybyło trochę userów :) Liczę na cenne rady dotyczące usprawnienia funkcjonowania i ogólne wskazówki ze strony potencjalnego klubowicza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Top deczko wiochą trąci (szczególnie napis), no i straszna pustka na nim.

W boxie "witamy Gość..." jest jakiś obrazek którego nie ma (404, do tego strasznie wysoki ten kontener - imo zbędnie).

Aktualności- raczej zbędne (emota też kiepska :S ).

Reszta nawet... tylko postów mało :Q

 

Co to jest "wątkach" (patrz- nagłówki w tabelkach na głównej)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Top deczko wiochą trąci (szczególnie napis), no i straszna pustka na nim.

Celowałem w minimalizm a że grafik ze mnie żaden... Przynajmniej szybko się wczytuje ;P

 

W boxie "witamy Gość..." jest jakiś obrazek którego nie ma (404, do tego strasznie wysoki ten kontener - imo zbędnie).

Siakiś avatar, którego nigdy nie było - wywaliłem.

 

Aktualności- raczej zbędne (emota też kiepska :S ).

Emota defaultowa ;p

 

Co to jest "wątkach" (patrz- nagłówki w tabelkach na głównej)?

Błąd w tłumaczeniu, poprawiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Celowałem w minimalizm a że grafik ze mnie żaden... Przynajmniej szybko się wczytuje ;P

Chociaż font zmień. Ten jest podobny, chociaż inna firma sądząc z nazwy czcionki ;] . Ewentualnie pobaw się z , albo . Ostatnia imo najlepsza ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...