Jump to content
Elektra

Plandeka Na SamochÓd - Hmm?

Recommended Posts

Witam.

...już lato odeszło i jesień swe rządy sprawuje niepodzielnie. Dlatego zastanawiam się czy jest sens kupić plandekę na samochód. Na rozmaitych serwisach handlowych są oferty plandek-pokrowców na samochody.

Nie mam możliwości garażowania auta, a "na goło", pod blokiem zawsze coś się zarysuje czy zadrapie.

Mój samochód to Corolla z 2000 r. Te plandeki chyba byłyby o.k. (pewnie lekka konsterna wśród sąsiadów murowana :wink: ). Może macie własne dośwaidczenia/przemyślenia w tym temacie?

DORADŹCIE KOBIECIE :wink: .

Edited by Elektra

Ze co? Odpusc to sobie... samochodem po prostu jezdzisz raz na miesiac w niedziele czy chcesz go 20 razy dziennie odkrywac i przykrywac? To ejst dobre jezeli wyjezdzasz z kraju na ladnych pare miesiecy i samochod stoi pod drzewem gdzie ptakaja sraki i leci syf z drzewa... a jak ktos Ci w samochod przywali to i tak sie porysuje i tak :)

Neo_x, ma racje jezeli jezdzisz czesto to taki pokrowiec nie ma racji bytu, ale jezeli kozystaz z auta okazyjnie kilka razy w tygodniu/miesiacu to jak najbardziej. jeszcze jedno nie wiem jak u Ciebie ale u mnie na osiedlu zadlugo by taki pokrowiec nie wytrzymal, zniszczyli/ukradli by to w przeciagu jednego tygodnia pod blokiem... jak to dobrze miec garaż :)))

pokrowce to lipa wilgoci tyle Ci sie narobi ze auto Ci zgnije 2x szybciej niz jak bedzie stalo normalnie... po drugie kto to widzial zeby odkrywac i przykrywac co chwile auto... i gdzie to bedziesz chowal z tym sniegiem/mokre? do auta? czy tyrac z tym do domu i zas na dol?