Skocz do zawartości
Elektra

Plandeka Na SamochÓd - Hmm?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

...już lato odeszło i jesień swe rządy sprawuje niepodzielnie. Dlatego zastanawiam się czy jest sens kupić plandekę na samochód. Na rozmaitych serwisach handlowych są oferty plandek-pokrowców na samochody.

 

Nie mam możliwości garażowania auta, a "na goło", pod blokiem zawsze coś się zarysuje czy zadrapie.

Mój samochód to Corolla z 2000 r. Te plandeki chyba byłyby o.k. (pewnie lekka konsterna wśród sąsiadów murowana :wink: ). Może macie własne dośwaidczenia/przemyślenia w tym temacie?

 

DORADŹCIE KOBIECIE :wink: .

Edytowane przez Elektra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze co? Odpusc to sobie... samochodem po prostu jezdzisz raz na miesiac w niedziele czy chcesz go 20 razy dziennie odkrywac i przykrywac? To ejst dobre jezeli wyjezdzasz z kraju na ladnych pare miesiecy i samochod stoi pod drzewem gdzie ptakaja sraki i leci syf z drzewa... a jak ktos Ci w samochod przywali to i tak sie porysuje i tak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neo_x, ma racje jezeli jezdzisz czesto to taki pokrowiec nie ma racji bytu, ale jezeli kozystaz z auta okazyjnie kilka razy w tygodniu/miesiacu to jak najbardziej. jeszcze jedno nie wiem jak u Ciebie ale u mnie na osiedlu zadlugo by taki pokrowiec nie wytrzymal, zniszczyli/ukradli by to w przeciagu jednego tygodnia pod blokiem... jak to dobrze miec garaż :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pokrowce to lipa wilgoci tyle Ci sie narobi ze auto Ci zgnije 2x szybciej niz jak bedzie stalo normalnie... po drugie kto to widzial zeby odkrywac i przykrywac co chwile auto... i gdzie to bedziesz chowal z tym sniegiem/mokre? do auta? czy tyrac z tym do domu i zas na dol?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta pod drzewem tak bo liscie spadaja a te trzymaja dlugo wilgoc w przeciwnym wypadku jest to bezsensu jesli nie ma drzew bo wiecej bedzie wilgoci z tej plandeki niz jak bedzie stal normalnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...