Skocz do zawartości
alCatraz

Quake Live

Rekomendowane odpowiedzi

Też mam parę do rozdania. Więc pisać na PM jakby co

 

I do tych co piszą z prośba o zapkę (np. q8ic). Podawajcie od razu swój mail. Czasem jak nie mam zapek w obecnej chwili, to przy następnych zaproszeniach, wysyłam w pierwszej kolejności do tych ośób co się nie załapali.

 

 

Gierka się rozwija i jest coraz więcej graczy. W weekend jak znajde czas to mam zamiar jej poświęcić parę godzin ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za zaproszenie. Dotarło. B-)

 

Gry FPP to zdecydowanie nie moja działka. Przekonałem się o tym dobitnie. Moja celność w QL plasuje się gdzieś w okolicach 20%. No jakiś turniej to zdecydowanie bym wygrał z zamkniętymi oczami. No nic. Nie zrezygnuję tak łatwo. W końcu ćwiczenia czynią mistrza. :lol2:

 

 

Mój nick w QL:

wodny

 

Jak ktoś chce się pośmiać i ponabijać sobie fragi to zapraszam. :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że osoby z powyższej listy dostały już zaproszenia (Email address already invited).

 

Mam 4 zaproszenia do rozdania - czekam na PW z mailami.

Edytowane przez ADIHC1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapki rozdane ostatnim, którzy się do mnie wcześniej zgłosili Tanaka i Hans15336. Reszta albo nie podała maila, albo już otrzymała zapkę od kogo innego. (sprawdzałem każdego). Zostało więc jeszcze parę zapek do rozdania. Kto pierwszy ten lepsze.

 

 

P.S ID faktycznie rozdaje sporo zaproszeń, ale te potrafią w ciągu paru godzin zniknąć. Troszkę tego nie rozumiem, ale cóż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na chwile obecna mam do rozdania 5 zaproszoniem do QL, ale jak wiadomo w kazdej chwili moga one zniknac lub sie uszczuplic tak wiec jesli ktos nadal nie ma klucza do bety niech wali na PM :)

 

2 zaproszenia juz rozdane zostaly jeszcze 3

Edytowane przez nuO3-Lzuruha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę w to tylko podajcie przykładowe daty. Mi raczej pasuje wieczorem w tygodniu - w łykend bedzie cieżko ;d.

 

Kolejne czyszczenie. Podajemy raz ile zapków mamy i każemy sie odzywać na PW :). Proszę ludzi starających sie o dostanie invita nie pisać w tym wątku tylko aby zgłaszali sie do konkretnych osób via PW. Posty typu "podeślijcie mi invite na takiego(małapa)maila.com" będą usuwane

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam maly problem po rejestraciji nie dostaje kodu aktywującego na meila mam poczte na wp.pl czy to może miec jakis zwiazek z tym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pazuzu

 

Kolejne czyszczenie. Podajemy raz ile zapków mamy i każemy sie odzywać na PW :). Proszę ludzi starających sie o dostanie invita nie pisać w tym wątku tylko aby zgłaszali sie do konkretnych osób via PW. Posty typu "podeślijcie mi invite na takiego(małapa)maila.com" będą usuwane

...

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się zalogujesz to po prawej stronie powinno być 'Invite Friend' i tam masz napisane. Przynajmniej u mnie tak jest :lol2:

A trzeba spelnic jakies specjalne wymogi zeby moc zapraszac? Bo kurde u mnie nie ma tej opcji. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

First, we want to thank everyone who has been playing, testing, providing feedback, inviting friends and hopefully enjoying the QUAKE LIVE closed beta. We've grown considerably over the past 6 months and are now excited to announce that we're opening QUAKE LIVE to the general public as an open beta the evening of Tuesday, February 24th. On Monday morning (U.S. central time) we'll be taking beta.quakelive.com down for about 36 hours and then opening to the public at www.quakelive.com on Tuesday evening.

W skrócie: 24 lutego Quake Live wchodzi w fazę otwartych beta testów ; >

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...