Skocz do zawartości
_Vip_

Spotkanie w Katowicach - juz po :)))

Rekomendowane odpowiedzi

A jaki lokal byście proponowali ????

Grzesznicy w niebie, w poniedziałki i wtorki bar 50% TANIEJ !!!!!!!

A moze jak juz bedzie ladna pogoda to skoczymy do parku chorzowskiego na dobre lane pivko,bo do knajby to bedzie sie ciezko wladowac wieksza ekipa........ano i zalecane min.18 latek z racji konsumpci alkoholu :wink: ,no chyba ze abstynent albo milosnik tymbarkow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze i jestem niepelnoletni ale piwa zawsze sie moge napić, bo jak to mówią wole mieć brzuch od piwa niz garb od roboty.

jak tak na to patrze to przypomina mi sie scenka z liceum - w rolach glownych ja i moj kumpel Lolek:

 

lolek: garcon, garcon !! (urodzil sie w francji - tak wolal kelnerke)

kelnerka: slucham ?

lolek: dwa piwa ! (noga zalozona na noge, wzrok z pogarda)

kelnerka: dwa dowody prosze.

lolek: dwie cole prosze (zgaszony i skulony, triumf kelnerki)

 

:D

 

heh vesperku - kto ci kupi pyfko :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze i jestem niepelnoletni ale piwa zawsze sie moge napić, bo jak to mówią wole mieć brzuch od piwa niz garb od roboty.

jak tak na to patrze to przypomina mi sie scenka z liceum - w rolach glownych ja i moj kumpel Lolek:

 

lolek: garcon, garcon !! (urodzil sie w francji - tak wolal kelnerke)

kelnerka: slucham ?

lolek: dwa piwa ! (noga zalozona na noge, wzrok z pogarda)

kelnerka: dwa dowody prosze.

lolek: dwie cole prosze (zgaszony i skulony, triumf kelnerki)

 

:D

 

heh vesperku - kto ci kupi pyfko :wink:

sam se <span style="color:red;">[ciach!]</span>a kupie pozatym pieczątki usiu mam to pieczatek i blankietow swojej szkoly nie zdobede?? keine grenze keine bla bla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra panowie !

czas podać jakieś konkrety !

ktoś sugerowal grzeszników - dla mnie kapa bo ze względu na moje ojki nie mam tam wjazdu :wink:

podobnie jest w clubbo.

o genesis nie wpomnę bo to miejsce dla gości z talarami z ja wszystkie moje pompuję w kompa...

w fortepianie dodali ostatnio nową salkę - można by się skusić ( bro po 5 zeta ), troche doliniarzy ale da siem strzymać

możemy trochę polecieć w hardcore i iść do inkubatora lub mega ( nie wiem co za muza będzie grała )

ciekawym rozwiazaniem są też knajpki na moim osiedlu:

1. niebo - spoko, ale jakoś kijowo się tam czuję ( jak mi siem beknie po bronku, to mam ochotę powiedzieć "przepraszam")

2. exit - bro po 4 zeta, kelnerki i dwa poziomy + ogródek ( spokuj, da siem nawet blancika spalić w ogródku )

 

proponowany termin:

PIĄTEK 16 MAJ :!:

co wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w grzesznikach ponoc zelzalo, czasem w ciezkich buciurach da sie wejsc, co do mega - brr odpada, slowa nie zamienisz, pozostaja raczej ogrodki, Exit moglby byc. pytanie czy kazdy trafi ? (ja akurat wiem gdzie to jest :) ).

16 maja - kurcze mam juz plany na piatek. jak reszta sie zapatruje - moze warto zebym zmienil plany ?? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm przydadkiem odkopalem ten temat ;)

 

i co doszlo spotkanie do skutku ???? - moze replay jaki ? :P

 

ja z mikolowa czyli rzut kamieniem do kato - rocznik 81 (piwkujacy.nalwekujacy, wodkujacy i ogolnie wszystko pijacy :lol: ) ]:->

 

byle nie do wyzszego wymiaru - chyba slyszeliscie co ostatnio sie tam przydarzylo :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowy klub a widze wiesci szybko sie rozchodza :?

 

osobiscie tam nie bylem ale tez nie wybieram sie ...

 

ale nie to jest tematem ;)

 

doszlo do skutku to pierwsze spotkanie czy nie ?? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kucyk o co ci chodzi z tym wyzszym wymiarem, o wypadku slyszalem tak sie sklada ze w tym czasie byli tam moim kumple z uczelni, ja niestety mialem co innego do roboty...

 

swoja droga, w srodku znosnie, muzyka dla kazdego cos dobrego...

troche im ten wypadek reklamy, antyreklamy narobi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...