Skocz do zawartości
Solon

Urządzenie Wielofunkcyjne Do 400 Zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od pewnego czasu noszę się z zamiarem kupienia urządzenia wielofunkcyjnego. Już nawet wybrałem model, a mianowicie Canon Pixma MP610. Niestety gdy w końcu się zdecydowałem kupić ten model, to nagle są problemy ze ściągnięciem... nie wiem czy już nie produkują czy też są inne z tym problemy, ale w sklepie poinformowano mnie że nawet dystrybutor nie ma na stanie tego akurat modelu.

Wrócę jednak do tematu, może znacie jakieś dobre urządzenie wielofunkcyjne które było by pod względem eksploatacji na podobnym poziomie co Canon (w nim jeden Cartridge kosztuje na około 40 zł), i oczywiście o podobnych parametrach co w/w urządzenie (np. drukowanie na CD lub DVD, czy też tzw. Dupleks czyli drukuje i kopiuje dwustronnie). Jeśli chodzi o jakość druku to nie jestem wybredną osobą... głównie będę drukował dokumenty... Lecz od czasu do czasu może się zdarzyć iż będzie trzeba i fotografie wydrukować więc wypadało by aby drukarka, i z tym zadaniem sobie poradziła. Bardzo proszę o pomoc bo sam już nie wiem jaki wybrać model. Dziękuje z góry i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dowiedziałem się że np. IP4500 przestali produkować na rzecz IP4600. Stosuje się już inne tusze 21ml i kolorki po 9ml , np. PGI 520BK .

Podobnie może być z mp610 która używa stare tusze, następcą jest mp630 na nowych tuszach rzecz jasna.

Ja upatrzyłem sobie mp540 też nowiutka drukarka z sierpnia. No i ten sam problem - nie znalazłem w całej Polsce. Będę czekał. Podobno za 2 tygodnie coś będzie wiadomo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...