Skocz do zawartości
mas1o

Zwrot Towaru Zakupionego Przez Internet. Zapomnij.

Rekomendowane odpowiedzi

No, w sumie to nie ;)

Input_lag

Smużenie swoją drogą a input lag to inna kwestia.

Właściwie to powinno się nazywać output lag bo wyświetlanie to wyjście.

Monitor powinien mieś możliwość wyłączenia zaawansowanego przetwarzania obrazu

przez elektronikę aby nadawał się do niektórych gier.

Może ten ma coś takiego w opcjach konfiguracyjnych ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to powinno się nazywać output lag bo wyświetlanie to wyjście.

Właściwie to się dobrze nazywa. Input lag to parametr monitora, a nie komputera czy czegoś tam. Dla monitora jest to opóźnienie sygnału, który do niego WCHODZI a nie wychodzi z monitora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy, pomozcie! A co jesli "zwrot bez podania przyczyny.... " a ja napisalem do sprzedawcy maila ze nie pasuje (wg niego pasuje i sprzedal dobry-fabrycznie ma pasowac)

 

czy to jest "podanie przyczyny" i dyskwalifikuje zwrot? a potem wyslalem oswiadczenie i chce skorzystac ze zwrotu towar na podst. ustawy o zwrocie bez podania przyczyny.

 

napisali mi ze po podaniu przyczyny juz nie obejmuje mnie zwrot bez podania przyczyny. mozliwe tak?

dzieki. jurek.

 

Nie zwalaj na sprzedawce ze jest mily przy zakupie a po zakupie nie jest mily. Klient tez jest mily jak kupuje a potem klnie, obraza itp.

 

Nikogo nie oceniam ale lubie jak tylko sprzedawca jest ten ZLY a klient super mily.

 

 

i calkiem przypadkowo zarejestrowales sie na tym forum, zeby nam o tym powiedziec?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy, pomozcie! A co jesli "zwrot bez podania przyczyny.... " a ja napisalem do sprzedawcy maila ze nie pasuje (wg niego pasuje i sprzedal dobry-fabrycznie ma pasowac)

 

 

Napisz może co miało pasować i gdzie było napisane, że pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisali do sądu o tym temacie.

 

Napisali ze opcja byla "Odbior osobisty", a skoro odebral to moj brat to umowa jest nie wazna :P

 

Po pierwsze czytajac caly watek odnioslem wrazenie, ze mamy tutaj duzo "sprzedawcow".

Przy okazji trzeba pamietac, ze 10 dni obowiazuje dla umow zawartych na odleglosc w konfiguracji " sklep -> osoba prywatna, nie ma to zastosowania osoba prywatna->osoba prywatna, czy sklep-> sklep.

 

Odpowiedz sklepu wydaje mi sie bezsensowna, co z tego ze sprzet odebral twoj brat ? Byl przez Ciebie upowazniony, sklep wydal konkretny, zamowiony sprzet, a nie jakies przypadkowe gadzety.

 

Ciesze sie, ze opisales cala sytuacje, wiem co znaczy walczyc ze sklepem... oby wiecej takich osob i mniej opisywanych sklepow.

 

Podoba mi sie np. podejscie Castoramy, kupujesz cokolwiek na miejscu, przynosisz do domu, stwierdzasz ze nie chcesz... bezproblemowo oddajesz, tak powinno byc w kazdej branzy i sklepie.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...