Skocz do zawartości
jamukasz

Wc By Moje.....

Rekomendowane odpowiedzi

W wielkim skrócie: :)

 

Zacząłem składać, składałem 5 dni po 6 godz. dziennie, komp chodził sobie bez obudowy, wsadziłem wszystko do obudowy, siadła płyta, płyta pojechała do serwisu, wróciła po 28 dniach :) , odpaliłem wszystko, znowuż chłodnica zaczęła cieknąć...., zakleiłem, nie cieknie, założyłem katody pod biurko, jedna siadła, poza tym wszystko działało i jest pięknie :)

 

Dołączona grafika

 

w ciemnym wygląda fajniej, ale jakoś zdjęcia nie wychodzą... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykład ze mając fajne klocki do wc można zjee#$#$ć :lol: weź to wsadź do środka bo to ni w oko ni w du..e jak nie wejdzie to chłodnica na tył wraz z rezem a laing do budy ...

Edytowane przez Arni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykład ze mając fajne klocki do wc można zjee#$#$ć :lol: weź to wsadź do środka bo to ni w oko ni w du..e jak nie wejdzie to chłodnica na tył wraz z rezem a laing do budy ...

tak mi się bardziej podoba..... Nic nie zjee%^%ałem :) wszystko jest przemyślane i estetycznie wykonane :) no ale o gustach sie nie dyskutuje... B-)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Flowmeter'a nie widzę, więc jak to stwierdziłeś ?

panel Zalmana mi pokazuje :)

 

a co to jest to srebrne zelaztwo kolo AGB ?

co to jest AGB? :)

 

zdaje mi sie czy Ty masz przykrecone do obudowy jakies dlugopisy?

długopis i ołówek w takim fajnym pudełeczku, niezbędnik ucznia :)

 

trzeba przyznac, ze WuCet jedyny w swoim rodzaju ...choc nie w moim guscie

ale 99% laików jest zachwycona, ciekawe czemu prawie wszyscy pytają :"to na gas?" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czym uszelniłeś złączke od chlodnicy? plasteliną :) czy poxilina....

jak zobaczylem stelaz na rez to malo co nie spadlem z fotela :lol2: kawałek płaskownika + chromowanie/niklowanie za pwio i masz ładne mocowanie bo to co teraz to kojarzy mi sie z domami talibów (a wiesz z czego oni robia domy...)

Nie zdziwie sie jak ktos kiedys potnie sie o ta perforowana blache.

Jak chcesz wszystko na zewnatrz Twoja sprawa ma sie Tobie podobac.

Pewnie niedlugo pod koło kinkietów na ścianie ktoś reza zamontuje a pompkę pod fotelem :P

 

napisz coś więcej jak panel wskazuje Ci przepływ...

Przeliczasz rpm, lepkosc cieczy, fi wylotu ?

 

wszystko jest przemyślane i estetycznie wykonane

mianowicie co jest estetycznie wykonane :?:

 

BTW: fajne akwarium.

Edytowane przez JaX_CCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze oryginalnosc widoczna golym okiem, ale to nie praktyczne, bo kompa zeby przewiezc treba albo demontowac uklad, albo bardzo uwazac aby ta perforowana "trzymaczka " reza sie nie rozwalila....no i to najwieksza bolaczka....owa trzymaczka, brzydka i nieestetyczna (to nie jest kwestia gustu to widac!)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szefie pokaż panel zalmana co przepływ pokazuje

panel pokazuje RPM, pomyliłem się, moja wina... :mur:

 

czym uszelniłeś złączke od chlodnicy? plasteliną czy poxilina....

poxilina :) ale przeciekała chłodnica 1cm pod złączką....

 

Nie zdziwie sie jak ktos kiedys potnie sie o ta perforowana blache.

1. stoi za wysoko

2. Jest ładnie oszlifowana, wogóle nie ostra, można spokojnie palcem z góry na dół przejechać i nie będzie krwi...

 

 

ale to nie praktyczne, bo kompa zeby przewiezc treba albo demontowac uklad, albo bardzo uwazac aby ta perforowana "trzymaczka " reza sie nie rozwalila...

nie jeżdżę z nim po świecie, przebył już 2 podróże i nawet się nie zadrapał... zapewniam cię, że trzymaczka się tak szybko nie rozwali....

 

owa trzymaczka, brzydka i nieestetyczna (to nie jest kwestia gustu to widac!)

wyszlifowana na drapane aluminium, z nierdzewki, symetryczna (kształt klepsydry), boki zeszlifowane, żeby nie drapały, niewiem czemu się tak ciepiacie :angry:

pierw zrobiłem ten stojak z drewna..., nie podobał mi się, potem z nierdzewki, ale nierdzewke trudno szlifierką kątową pociąć, a co dopiero jakiś kształt wyciąć... w planie miałem jeszcze sztywny pręt, ale wziąłem tą "dziurawą" nierdzewke i pobawiłem się nią pare godzin... chyba troche zdjęcia zakłamują... hmmm, gadajcie co chcecie nierdzewka zostaje, bo jest super... :)

 

to kojarzy mi sie z domami talibów (a wiesz z czego oni robia domy...)

ja tam jestem fanem talibów :)

 

mianowicie co jest estetycznie wykonane

nóżki pod chłodnice, zeszlifowana farba z wnętrza obudowy, słynny już stojaczek na rez, całokształt...

estetyka to pojęcie względne :)

 

BTW: fajne akwarium.

jak założyłem wc to zaczęło mi chałasować :rolleyes: Edytowane przez jamukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tyle .... Ohh my God and Jesus Christ :o

Tak jak to Arni dobrze ujął "Przykład ze mając fajne klocki do wc można zjee#$#$ć"

 

A długopisy trzeba było do reza wsadzić, przynajmniej ciekawie by to wyglądało :P

 

co to jest AGB? :)

AGB to niemiecki skrót na rezerwuar ... Ausgleich-Behälter Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zje^%$łem bo wam się nie podoba.... ok zrozumiałem, nie musicie więcej o tym pisać... :mur:

Krytyka Cie boli?

Wyciagnij wnioski i tyle, fakt ze (tu hiperbolizuje i podaje naciagany przyklad) ktos chodzi owiniety gazetami i mu sie to podoba nie oznacza ze wszyscy beda mu bic brawa, wspomnialem o trzymaczce to odrazu riposta twoja: MI SIE PODOBA, skoro Ci sie podoba to zachowaj swoje WC dla siebie i nie pokazuj innym, a jak pokazales, to licz sie ze slowami krytyki i pochwały.

:wink:

ps. uwierz mi na tym forum byly juz takie wcty ze twoj przy nich to mistrzostwo swiata;) wiec sie tak nie martw;)

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps. uwierz mi na tym forum byly juz takie wcty ze twoj przy nich to mistrzostwo swiata;) wiec sie tak nie martw;)

...były też takie, że szczena opadała, więc niech się autor nie dziwi że nikt tu nie mdleje na widok takiej partyzantki. Mnie się za cholerę nie podoba, ale gratuluję ułańskiej fantazji, przynajmniej nie jest nudny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krytyka boli wszystkich, ewolucji nie pokonasz....

mówiąc "nie musicie więcej o tym pisać" chodziło mi o to, że 10 osoba nie musi pisać tego samego "wszystko fajnie, trzymaczka głupia", no ale i tak za chwile będzie następnych 10 postów "wszystko fajnie, trzymaczka niefajna" , a piszcie jak chcecie....

 

 

ps. już wiem, że trzymaczka "niefajna"... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi tutaj tez troszki o to ze masz bardzo duzo miejsca w budzie zaraz za mobo... mogl bys tam rezik przymocowac, pompke powiesic pod nim i bylo by ladniej i estetyczniej niz wywalanie tego do gory, zreszta masz bude z oknem wiec i ladnie mozna by to wyeksponowac w srodku :)

 

Do tego dalo by wtedy rade pozbyc sie wiekszosci zlaczek katowych, ktore niestety przeplyw w ukladzie dosc mocno ograniczaja, wiec zwyczajnie na wydajnosci bys troszki zyskal, do tego bylo by to nieco bezpieczniejsze.

 

Fakt ze uklad przynajmiej jest oryginalny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stress- CPU 45*C, GPU 40*C przy minimalnych obrotach na chłodnicy.... i 33*C CPU i 30*C GPU przy maksymalnych obrotach wentyli....

czytanie internetu- CPU 29*C ,GPU 27*C przy max obrotach na chłodnicy i 34*C CPU i 33*C GPU przy minimalnych

 

 

ps. stress akurat teraz oznaczał partyjkę 3DMark06..... (2100pkt :oops: ) nie ma czasu na orthosa....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...