Skocz do zawartości
jamukasz

Wc By Moje.....

Rekomendowane odpowiedzi

W oponie/feldze/kole już było nieraz, jeszcze mniej praktycznie niż teraz jest.

 

No ale miało być "oryginalnie" a nie "praktycznie", "poręcznie" czy co tam jeszcze. Jak mawiał Mój Najlepszy Przyjaciel AJDAHO - "jeden lubi czekoladę, a drugi jak mu nogi śmierdzą". Choć za mocowanie rezerwuaru spłoniesz w piekle.

 

Z niepraktycznych, za to diabelnie oryginalnych obudów wyrosłem dość szybko, leniwy ze mnie człowiek i nie chciało mi się rozbierać połowy kasty, żeby RAMu dołożyć :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie sie wydaje ze autor czytał troche, zresztą jak widać niedokładnie o naczyniach połączonych i umiescił reza na samej górze coby ciecz nie wypłynęła z reza :lol:

Edytowane przez Maniakalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kwestii estetyki nie będę się wypowiadał- tak jak wspomniał autor "o gustach się...".

W kwestii praktycznej- rez masz bardzo blisko okna przez co wystawiony jest na bezpośrednie działanie promieni słonecznych- czymkolwiek nie zalejesz układu, to po pewnym czasie najpierw ciecz wizualnie "zmatowieje" by wreszcie zaczęło coś rosnąć na wewnętrznych ściankach (węży, reza).

Edytowane przez pc_max

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ja czekam na foty...zapowiada sie oryginalnie

Najprędzej za pare miesięcy :)

 

W oponie/feldze/kole już było nieraz, jeszcze mniej praktycznie niż teraz jest.

Wiem, że było i spodobało mi się :) Sam bym tego nie wymyslił :rolleyes:

 

mnie sie wydaje ze autor czytał troche, zresztą jak widać niedokładnie o naczyniach połączonych i umiescił reza na samej górze coby ciecz nie wypłynęła z reza

Nie czytałem naumieli mnie w szkole :) ale tym się nie kierowałem, nawet o tym nie pomyslałem, zakuj,napisz,zapomnij :)

 

to po pewnym czasie najpierw ciecz wizualnie "zmatowieje" by wreszcie zaczęło coś rosnąć na wewnętrznych ściankach (węży, reza).

Jak zacznie matowieć to zmienie na nowy..... ( po jakim czasie może zacząć?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...