Skocz do zawartości
romek

[relacja] V.i.p. Ice Party By Komputronik

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafikaCzym powinna cechować się dobrze prosperująca firma? Sukcesy finansowe i rynkowe to nie jedyne aspekty sukcesu. Firma Komputronik S.A., dobrze znana wielu osobom ze swej sprzedaży detalicznej, postanowiła uczcić swoje 12 lat istnienia na rynku sprzedaży sprzętu komputerowego oraz jednocześnie 12 miesięcy istnienia na giełdzie. Zgodnie z nazwą owej imprezy, na którą byliśmy zaproszeni, zapraszamy na naprawdę zimną relację! Zapraszamy do leORT: ORT: ktury.

Pełna treść krótkiej relacji znaleźć można pod tym linkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Celem naszej próby było osiągnięcie jak najwyższego wyniku w 3DMarku 2006, a przynajmniej przekroczenie bariery 32000 pkt.

Czyli tragedii nie było ;)

 

 

 

 

 

"teraz tu patrzymy na punkty ...ile jest teraz ? To jest temperatura :lol: :banana: :plom: :plum: :ploom: :lol2: " no nie mogę :D

Edytowane przez Arni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież ten Janiak w ogóle nie ogarniał co Ryba robił i o co w tym chodzi. Prawdopodobnie pierwszy raz widział podzespoły komputerowe wyjęte z obudowy. Hehe ale beke miałem z niego. Taką imprezę powinien prowadzić ktoś obeznany w temacie i żeby umiał ciekawie opowiadać publiczności o tym co się dzieje. Organizatorzy chyba żeby jakoś podnieść range tej imprezy woleli zatrudnić kogoś znanego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie wydaje, że Janiak sobie radził, jak na laika, to przynajmniej na jednym filmiku zadawał logiczne pytania :)))

 

Poza tym, kto tam słuchał tego co on mowił, jak się tak wygląda :))))

 

ryba wypadl real PRO, nie jąkał się, a to się liczy, fakt moglby miec jakies okulary (wuj, że ciemno :))

 

ale...

 

nie można mieć wszystkiego ;)

 

Ciekawy jestem, ile z obecnych tam osób siedziała w temacie, podejrzewam, ze przyszli tam się tylko nażreć ;)

 

Fajna sprawa, zazdrosze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...