Skocz do zawartości
Kaeres

Nowości Na Rynku.

Rekomendowane odpowiedzi

a co myslicie o nowym pugu 4007?

 

kumpel sie na niego czai wiec moze sie nim przejade :)

bardziej to mitsubishi niz peugeot, po placu sie nim przejechalem, taka nowosc to juz nie jest w danii stal uzywany z przebiegiem 3000km :blink: za 22.5k euro oczywiscie dieselek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na nową Avensis (sry, nie znalazłem więcej zdjęć)?

Dołączona grafika

Prawie jak Lexus. ;)

 

 

Poważnie - widzę tu bardzo dużo elementow z mojego lexa, ale to jednak ''nie to''. Rożnica jest jak miedzy pokazywanymi wześniej : Mondeo i DB9. ;)

 

 

 

Co do Lambo - widać w nim Reventona, ale coś mi to przedłużenie nie pasuje. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze troche odkopie, ale musze sie pochwalic ze wczoraj nowym Superbem bylo mi dane 4 litery przewiezc :)

Najmocniejsza benzyną czyli 3.6 v6 ze skrzynia DSG (bardzo fajny wynalazek) odpycha sie to zacnie, przy czym predkosci w ogole nie czuc, no ale to normalne przy takich gabarytach. Z tyłu miejsca od pyty i jeszcze wiecej, w bagazniku to samo + fajny patent z opcja twinback (chyba tak to sie nazywa). Spalanie w miescie pokazywało ~15l ale bez zbednego deptania. Tył na żywo wyglada imo lepiej niz na fotach (ale to moze przez 4 rury wydechowe ^^). Generalnie wrazenia jak najbardziej pozytywne, w polaczeniu z ceną (pewnie cos kolo 150k), b.dobrym wyspozaniem, masą miejsca, fajnym motorem i napedem na 4 łapy (fakt faktem haldex) wg. mnie stanowi fajną opcje dla drozszych limuzyn :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gib- ja się wożę Superbem poprzedniej generacji, i miejsca z tyłu w jedynce jest jeszcze więcej. ;] Co nie zmienia faktu, że Superb2 jest wykonany perfekt, i przemyślany w 99%. Tym jednym procentem nieprzemyślenia, jest morze chromu na notabene- brzydkiej kierownicy i konsoli środkowej która błyszczy w słońcu i daje po narządach wizyjnych w najmniej oczekiwanym momencie.

I miałem okazję jeździć 2.0TDi 170km DSG, i byłem troszke rozczarowany dynamiką... Oczekiwałem czegoś więcej niż oferuje moje 1.9 130(143)... Za to komfort podróżowania- zacny.

I wcale nie jest tylko opcją dla droższych limuzyn- to jest kop w dupsko dla Passata (bez wersji CC- to jest miodne!) i A6!

 

 

 

A co powiecie na Audi A4(b8) ;]? Niby nie nowość, a jednak nieczęsto spotykany model.

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siedziałem ostatnio w VW Golf VI, Scirocco i Passat CC.

Nie ma dużo dyskutować i widać, że VW zwolnił chyba jakiegoś kiepskiego księgowego.

Te samochody są teraz 2x solidniejsze niż poprzednie modele. Passat CC na żywo robi takie wrażenie, że ciężko się mogłem otrząsnąć.

Golf jest o dziwo wykonany w środku z najlepszych materiałów jakie widziałem w tej klasie samochodów. Wszystko mięciutkie, świetnie spasowane no ale niestety czarne i szare.

Scirocco podobnie ale za to lepsze siedzenia miało - do tyłu nie ma praktycznie żadnej widoczności - każde pieniądze warto wydać na czujniki parkowania.

Passat CC również widocznością do tyłu nie grzeszy ale za to miejscem w środku i prestiżem rządzi.

Brawa dla VW za krok w dobrą stronę bo chyba znów odzyska pole, które tracił na rzecz Fiata i KIA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaeres- jaka wersja wyposażeniowa Passata? Też w takowym siedziałem, i o ile design miażdzył, o tyle wnętrze bez skóry nie wdeptywało w glebę. A i miejsca nie było zbytnio z tyłu- ale to jest 4o osobowe wozidełko. I jakość wykonania była dobra, ale jednak, coś w nim nie leżało. Hmm... Może cena i współczynnik straty wartości?

 

Tak czy owak- na A4 się skończyło;)

Edytowane przez AKa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie miał skóry.

Ciemny welur i w sumie nawet ładnie się komponował z ciemną tapicerką oraz jasną konsolą środkową.

Miejsca jak na 4-drzwiowe coupe to ma sporo, a bagażnik ma dość sporawy.

Z 2.0 TDI CR - 132tys.zł (nie pamiętam wersji wyposażenia ale było tego dość sporo na liście)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AKa - hmmm co do chromu - szczerze powiedziawszy mnie az tak bardzo to w oczy nie kuło, a co do dajacej po gałach konsoli to nie wiem jak w dzien, bo dane mi bylo to obserwowac po zachodzie słonca :). Jeszcze w kwestii kiery to faktycznie moze nie jest jakas mistrzynią dizajnu, ale przyjemnie w łapach mi lezala. A i po przeczytaniu posta Kaeres'a apropo widocznosci do tyłu w Scirocco przypomnialo mi sie, w Superbie tez za mocną strona to nie jest :D Niby sa czujniki i przy cofaniu wyswietlają sie te wszytskie bzdety w navi + przeogromne lusterka boczne, ale jednak wolalbym zeby mozna było bez problemu ogarniac co sie dzieje za szybą z tyłu ;) Edytowane przez gib

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaeres- no, to ja miałem przyjemność w podobnym siedzieć. :)

 

Pytanie nie-związane z tematem- próbowałeś wsiąść do tyłu. ;]? Nie należę do ludzi wysokiego kroju, a i tak rypsłem łbem w karoserię. Mama mająca 1,65m wzrostu też tak miała :wink:

 

 

Gib- Spróbuj w jasny dzień się dorwać do tego, czasami jest naprawde niemiłe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Herr Hitler, ich habe super pomysł na ganz neue furen.

- Nawijaj, mein Freund.

- Oto weźmijmy Gulfa, umiłowanego przez polnische baueren, wymieszajmy go z etwas wyraźnie japońskim, jak głosi reklama pewnych Fernsehenen, dorzućmy niebanalny francuski schnit, bo verfluchte żabojaden sprzedają się coraz lepiej. Co sądzisz, mein Fuhrer?

- Pokaż no.

http://www.autokrata.pl/artykul/nowy-golf-...-rewolucja-7104

Nein! Das ist niedopuszczalne! Du Schweine! Jak śmiesz proponować coś takiego aryjskiemu narodowi?!

- Aber mein Fuhrer ...

- Nein! Weg! Zabierz to Dreck!

- Aber mein Fuhrer, świat idzie do przodu, nie możemy ciągle tłuc tego samego, mimo że polscy baueren bardzo by tego chcieli - na nich nie kończy się rynek zbytu. Są jeszcze deutsche emeryci.

- Hmm, gut. Du hast aber recht. Kiedy Rzesza uraczy świat mit diese dzieło?

- Około 2012 Jahre, mein Fuhrer. Zdążymy przed końcem świata. Pininfarina klęknie nam do miecza.

 

 

Sprytu nie można germańskiemu oprawcy odmówić - nieudolnie skopiowana Brera w modelu Scirocco spotkała się z ciepłym przyjęciem, podążajmy więc tą ścieżką, albowiem zaprawdę jest ona dobra. I nawet przestali kłapać, że VW nie ma fantazji.

 

---linia cięcia---

Ekshumacja tematu w niezłym stylu, no nie? :>

Edytowane przez jonas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w 2012 ten golf będzie tak samo nudny ja te aktualne pyzatym wielkiej rewolucji to ja w nim niewidzie jak by postawić III i VII to małe dziecko pozna że to to samo auto można powiedzieć po delikatnym liftingu i ciekawe co oni chcą testować przez 3 lata ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maserati A8GCS Berlinetta

Miodne auto. Podobne do Alfy 8C, która również bardzo mi się podoba. Po nieładnym moim zdaniem Ferrari 458, ta premiera dużo bardziej mi przypasowała i Maserati wzbudza u mnie coraz większą sympatię. Ciekawe jak to auto wyglądałoby na "nie szprychowych" felgach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...