Skocz do zawartości
Bartek

Nba 2k9 Na Pc!

Rekomendowane odpowiedzi

N A J L E P S Z A !!!!!!!!!!!!! BASKE-ciara pod słońcem !!!!!!!!! NBA 2K8 PS3 "ZMIATA WSZYSTKO" ZASTANWIAM SIĘ CO TAK NAPRAWDĘ MOŻNA JESZCZE POLEPSZYĆ, ULEPSZYĆ JEŻELI CHODZI O NBA 2K9 NA KONSOLE??

 

W tym roku panowie z Ea odpuścili przynajmniej jeżeli chodzi o "pc" nba live 09 i może dobrze?

 

natomiast niemałą niespodziewanę sprawili nam :) ludzi z 2kSPORTS :))) będzie na PC... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

N A J L E P S Z A !!!!!!!!!!!!! BASKE-ciara pod słońcem !!!!!!!!! NBA 2K8 PS3 "ZMIATA WSZYSTKO" ZASTANWIAM SIĘ CO TAK NAPRAWDĘ MOŻNA JESZCZE POLEPSZYĆ, ULEPSZYĆ JEŻELI CHODZI O NBA 2K9 NA KONSOLE??

 

W tym roku panowie z Ea odpuścili przynajmniej jeżeli chodzi o "pc" nba live 09 i może dobrze?

 

natomiast niemałą niespodziewanę sprawili nam :) ludzi z 2kSPORTS :))) będzie na PC... :wink:

a pamietam Jordan jak kilka lat temu tak samo krzyczales duzymi literami i nie dales sobie wytlumaczyc, ze jest cos lepszego od koszykowki EA :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a pamietam Jordan jak kilka lat temu tak samo krzyczales duzymi literami i nie dales sobie wytlumaczyc, ze jest cos lepszego od koszykowki EA :)

Tylko krowa nie zmienia zdania :wink: Zamiast się kłócić, cieszmy się że czasy odgrzewanego kotleta NBA Live się skończyły i wreszcie w nasze łapki trafi produkt przez duże P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się niezmiernie. Możliwe, że przed świętami będzie IMHO. Wielka szkoda, że NBA 09 od EA nie ukazał się na PC, to samo NHL :(.

NHL 09 ukaże się na PC tyle że pewnie wersja podobna do wersji na PS2 a nie XBOX360 czyli pewnie kiszkowato http://www.easports.com/nhl09/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się niezmiernie. Możliwe, że przed świętami będzie IMHO. Wielka szkoda, że NBA 09 od EA nie ukazał się na PC, to samo NHL :(.

dla mnie to wielka radość, że wreszcie do nich dotarło jaki gniot ludziom serwują, a to dało łatwy rynek zbytu 2k sports.

 

Co do gry po sieci nie da rady. Oby tylko live roster dali na PC i wiecej do szczescia nie trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś już ma możliwość podzielenia się wrażeniami z wersji PC? Miała wyjść 17 października.

Z tego co widzę to gra jest dostępna od cioci z hameryki, a w Polsce jak zawsze gorzej niż w Afryce. Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już grałem! Gra jest niesamowita miażdży każdego NBA od EA! Więcej napisze później a teraz tylko napisze że grafa jest prawie realistyczna widać np: pot spływający po czole zawodnika!

 

AAAAAAAAAAAAAAAAAaaaa :) no to lux, szczerze to nie mogę się doczekać !!!!!!!!!!!

 

zastanawiam się jeszcze nad wersją na ps3? ale skoro na pc też się "da" to :) zrezygnuje :))))

 

piszcie !!!!!!!!! cokolwiek na temat wrażeń !!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj w nocy odpaliłem tylko żeby zobaczyc czy działa - grafika MIAZGA (jakakolwiek próba porównywania tego do produktów EA to obraza na całej lini), animacje ruchu graczy MIAZGA, więcej nie napiszę bo właśnie ide podłączyć kompa pod 32' lcd tv, pad do ręki i lecimy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak wymagania ?

U mnie stałe 60 fps. Wszystko max. 1280x1024 z v-sync na on.

 

EDIT:

Wszystko max. z MSAA x4 1280x1024 bez v-sync 55-90 fps, podczas samego meczu (akcje, rozgrywanie piłki, czyli kamera na boisko bez rzutów wolnych i różnorakich wstawek) 55-65 fps.

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1440, all max, 8aa/8af - nie wiem ile fpsów ale zapierdala ostro ;)

 

W ostatniego nba grałem z 6 lat temu więc nie mam porównania ale to co widać na ekranie to miód malina :) Całość wygląda tak jakbyśmy oglądali mecz w tv, detale jak koleś z mopem przyglądający się parkietowi albo wbiegające pomponiary .. eh to jest to :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...