Skocz do zawartości
Bartek

Nba 2k9 Na Pc!

Rekomendowane odpowiedzi

a ja mam pytanie czy gra działa na PC z padem od xboxa? zamierzam sobie taki sprawić i chciałbym dokładnie wiedzieć jak to jest bo spotkałem się już z opiniami że są problemy z joyami w 2k9.

Dzięki.

Ja gram na padzie od xbox360 i śmiga super, zero problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie musiałeś go za pierwszym razem ustawić? Też mam wireless pada od X'a i muszę definiować większość od nowa.

Ja mam "kablowego" pada od x360, podłączyłem odpaliłem grę i zacząłem obczajać, który przycisk jest od czego, ale nic nie ustawiałem gram na defaultowych ustawieniach sterowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm.. gierkę testuję od wczoraj i pod względem grafiki to jest bardzo, bardzo dobrze. Przede wszystkim publiczność wygląda tak jak być powinno a nie jak kasza która się nie rusza i nie reaguje na to co się dzieje na parkiecie. Zawodnicy są bardzo dobrze odwzorowani, zachowania i reakcje również poprawne. Co do gameplay - póki co dostaję lanie w trybie sezonu więc nie jest zbyt fajnie, ale przy okazji kilka błędów znalazłem. Najbardziej irytujący to fakt gubienia ustawień pada, oraz dramatyczny spadek płynności po wejściu do menu: w trakcie rozgrywki wszystko działa płynnie i należycie, jednak gdy chcę coś sprawdzić w menu to natychmiast gra zwalnia tak jakbym miał może 8 fps.. .bardzo mnie to irytuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam możliwość porównania wersji z PC z konsolową. I wydaje mi się, że na PC wygląda bardziej szczegółowo. Tylko do 19x12 to ma za słabą kartę.

 

Hanu - możesz napisać w jakiej grasz rozdzielczości i jak czy nie masz spadków z 60 na 30fps? Bo jak coś takiego obserwuje u siebie (mam większość szczegółów na med lub high oraz AAx2)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko, czy po podlaczeniu pada od X360 standardowo sa takie ustawienia jak na X360 czy trzeba wszystko samemu ustawiac ??

 

Co do gry to gralem wczoraj na X360 :) A w piatek lub sobote pogram w domu na piecu :) Ale NBA Live sie chowa. Jak odratuje save z dunka z wczorajszej partyjki z kumplem to go wstawie bo dunk poprostu tak mnie wgniotl w fotel, ze koniec. Naprawde gierka jest swieta a ta o wielie wieksza kontrola nad graczem daje niebywale mozliwosci, wiadomo sa one uzaleznione od odpowiedniego gracza (co jest piekne) ale te niektore akcje... no comment :D

 

Wczoraj po baskeciku na sali takie 2K9 i az chce sie ciagle grac :D I Love Basket :D

Edytowane przez Buziak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Black_war

Biegniesz na kosz i z włączonym sprintem naciskasz przycisk rzutu (ale musisz biec i być tak na początku "trumny" bo inaczej nie uda ci się dunk).

Mówie o DUNKU Z MIEJSCA, spod kosza... komputer nieraz takie wykonuje.

 

I mam też pytanie jak dunka z alley op'a wykonać.. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówie o DUNKU Z MIEJSCA, spod kosza... komputer nieraz takie wykonuje.

 

I mam też pytanie jak dunka z alley op'a wykonać.. ?

Nie wiem czy to pomoże gdyż gram na padzie, ale robię to tak samo jak wsad z rozbiegu czyli jak zawodnik wysoki np. Garnett z Celtics stoi pod koszem wciskam sprint i RS w górę jak ma dobrą pozycje to dunk udany. Podpisuje się pod pytaniem na alley'a bo też nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powoli rozkminiam nba 2k9 ;) co do alley op'ów to polecam tutorial off ball play (czy jakoś tak, w każdym bądź razie ten ostatni)

 

I kolejne pytanie co do dunków ;) Da rade w meczu zrobić jakaś kombinację żeby wsad wyszedł bardziej efektowny (czyli coś w stylu konkursu wsadów), czy da rade robić tylko dunki, na które właściwie nie mamy wpływu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I kolejne pytanie co do dunków ;) Da rade w meczu zrobić jakaś kombinację żeby wsad wyszedł bardziej efektowny (czyli coś w stylu konkursu wsadów), czy da rade robić tylko dunki, na które właściwie nie mamy wpływu?

Da radę jest takie coś jak szkoła dunków gdzie za pomocą grzybka RS robi się kombinacje wsadów, a później w meczu można to powtórzyć tylko od razu mówię nie jest łatwo. Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da radę jest takie coś jak szkoła dunków gdzie za pomocą grzybka RS robi się kombinacje wsadów, a później w meczu można to powtórzyć tylko od razu mówię nie jest łatwo.

Problem polega na tym, że na meczu, gdy próbuje zmienić dunka to zawodnik zmienia styl rzutu, tak żeby nie być zczapowanym. Zapakować ni wuja nie chce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie mam dwa pytania....

 

Pierwszy dotyczy tego iz nie mozna ogladac boxscore druzyny gospodarzy... jak zatrzymuje gre zeby zerknac na statystyki, to wchodze w boxscore i moge ogladac tylko statystyki druzyny gosci... :/ a jest tam przelacznik ktory nie dziala... klikam na niego i naokolo i nie chce sie przelaczyc :(

 

a drugi dotyczy koncowki meczu... jak wygrywam np 5 pkt i jest ponizej minuty do konca, komputer porobuje zrobic intentional foul... czyli lapie mnie specjalnie zeby byly osobiste... ale sedziowie nie gwizdaja fala i z tego wychodzi ze mnie lapie ja pilke trace i zonk... :(

w ustawieniach mam ustawione INTENTIONAL FOUL ON... wiec czemu to nie dziala... macie podobnie ?? chyba ze gdzie indziej mozna to ustawic... prosze o pomoc !!

 

p.s. sorka ze nie pisze z polksim znakami ale mam wylaczone polskie literki :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedzcie....

 

jaki przycisk odpowiada za :) tzw. wbicie sie pod kosz...<<pchanie dupska>> wpychanie sie pod kosz :)) /opierając sie jednocześnie o przeciwnika/

aha czy ktoś z was rozwiązał problem klepania piłki, denerwuje mnie braq dźwieku odbijającej gały.. :sad:

((można coś z tym zrobić)) nie denerwuje to tak bardzo, ale da się odczuć... <<niestety>>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj po raz pierwszy zagrałem w nba 2k9...rewelacja, polecam. Jednak jest kilka wątpliwości. Jak podczas meczu, tutoriala użyć przycisków B1, B2 itd?? Mam 2 różne pady i za cholerę nie wiem jak skorzystać np. z ICON PASS? Czy jest możliwość przełączenia sterowania na pada podczas trenowania dunków? Z góry dzięki za pomoc ;-D

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...