Skocz do zawartości
Bartek

Nba 2k9 Na Pc!

Rekomendowane odpowiedzi

Wcześniej były już pytania o alley-oopy ale nie było odpowiedzi więc ponawiam może już ktoś wie jak robi się alleya i chce podzielić się tą wiedzą? :rolleyes: Żeby nie było, że nie umiem korzystać z Googla to powiem że probowałem już różnych sposobów czy w treningu czy gdzie indziej i nie chce wyjść.

 

 

Więc może ktoś "dowiedziony" powie jak to zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem, że używałem Googla i próbowałem różne sposoby i nie wychodziło ten który podałeś także widziałęm (jest on też w treningu opisany) ale nie wychodzi mi jak mówiłem. Dlatego proszę, o to że ktoś potrafiący to lepiej opisze sposób wykonania alley-oopa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gierunia na wypasie ale....mam problem po zdobytych przeze mnie lub komputer punktów nie ma wznowienia "spod kosza" tylko pilka jest dalej w grze :blink: albo NBA zmienilo przepisy albo to jakis bug bo nie grzebalem w opcjach gameplaya. Pokasowalem wszystkie profile i ustawienia ale nic to nie dalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...no więc i ja dziś odpaliłem NBA 2k9 :) Grafika - miód. Szkoda, że na moim kompie nie moge grać na max detalach bo wówczas gra wygląda poprostu obłędnie. Póki co nie rozkminiłem jeszcze wszystkich zagrań ale gra się przyjemnie. Tylko fpsów troche mi brakuje ;) Frapsa nie odpalałem ale na oko czuć, że jest 'ciut' za mało... no ale grać się da. To tak apropos postów o wymagania minimalne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NBA2k9

witam!

mam nastepujacy problem jak widac na zdjeciu NBA2k9

a takze nie idzie dalej przy ladowaniu meczu wywala mnie do windy...:/

prosze o pomoc!!! watpie zeby to byla wina sprzetu.

Moj sprzecik

Typ procesora AMD Athlon XP, 2200 MHz 3100+

Karta wideo ATI Radeon HD 3650 AGP (512 MB)

1GB RAM

Prosze o porade... na forum lub na gg 5420140

Edytowane przez rabbit211

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wkoncu i ja dorwałem te gierce no i we dwoch przy jednym kompie gra sie wysmienicie :]

co do alley upa, jak kilka postow wyzej pisałem, post-up + podanie i to działa na bank. tylko w meczu trudno jest zrobic taka akcje, wiec nie dziwie ci sie ze nie dajesz rady. mi kilka razy wyszło :P

paczka z miejsca, bo tu rowniez pamietam ze ktos miał problemu, w miejscu pod koszem, sprint + paczka (4 klawisze sa od tego + jeden od rzutu) i powinine "urwac obrecz" :D

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wkoncu i ja dorwałem te gierce no i we dwoch przy jednym kompie gra sie wysmienicie :]

co do alley upa, jak kilka postow wyzej pisałem, post-up + podanie i to działa na bank. tylko w meczu trudno jest zrobic taka akcje, wiec nie dziwie ci sie ze nie dajesz rady. mi kilka razy wyszło :P

paczka z miejsca, bo tu rowniez pamietam ze ktos miał problemu, w miejscu pod koszem, sprint + paczka (4 klawisze sa od tego + jeden od rzutu) i powinine "urwac obrecz" :D

pozdrawiam

Teraz po wielu meczykach wychodzi luzem, po prostu trzeba wyczuć moment, ja nauczyłem się najlepiej w spotkaniach 2vs2 na ulicznym boisku. :rolleyes: (przy okazji bardzo efektowne są te alleye)

 

Szkoda że nie ma Multi, chętnie bym popykał sobie a tak nie zawsze ma się z kim grać przy jednym kompie - choć z kompem też fajnie się gra :lol2:

Edytowane przez marminho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qrcze mam problem... a raczej problemy :sad:

1) kiedy chce zapisac profil albo jakies zmiany pisze ze nie moze zapisac zmain na dysku ;/

2) kiedy koncze pierwsza kwarte druga sie nie wlacza tylko jest kamera na boisko(tancerki tancza, trenerzy tłumacza) i tak bez konca, a kiedy chce wyjsc z meczu gra pada (komp nie, tylko gra)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem w takiej postaci. Chodzi o Intentional Faul. Wszystko chodziło ale od czasu kiedy grałem z kumplem na padzie się coś poprzestawiało (nie było 24 sek. itp.). Teraz wszystko ok tylko nie działa intentional faul. Mam w opcjach gameplay'a na on ale to nic nie daje ;/ Miał ktoś taki problem?

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nalepsza w tej grze jest animacja zaowndikow. ten kto widział jak rzuca Matrix wie o co chodzi :]

 

update:

jak gracie po 5 minut kwarte, to ile władowaliscie maksymalnie w meczu :D

ja celtami kontra brat lakersi 111 do 97 chyba

Edytowane przez bielski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak tam po wyjsciu patcha ?? nikt nic nie pisze, czyzbyscie zagrywali sie na smierc :lol:

 

Na pierwszy rzut oka (mimo poteznej wagi patcha bo prawie 1,5 gb) powiem jedno - jestem pod wrazeniem.

 

Mimo czasu oczekiwania na patcha wiekszosc bledow jakie mnie denerwowaly zostala usunieta. Nareszcie menu normalnie chodzi, nareszcie jak ustawie AA to zawodnicy nie maja przezroczystych wlosow i brodek i co najwazniejsze, wczesniej mimo wysokiego FPS odnosilem wrazenie, ze gra nie chodzi plynnie i jak sie okazuje tak bylo... gra chodzi o wiele plynniej. Ogolnie 2K moglo by wypuscic jeszcze patch, ktory wprowadzi ruch storojow tak jak ma to miejsce na X360 i bedzie gitara. Nie bede sie tu duzo rozpisywal, ten kto nie widzial niech sciagnie patcha i zobaczy sam. Szkoda, ze nie ma na PC "Living Roster" :( bo to akurat daje strasznie duzo frajdy w grze ...

Edytowane przez Buziak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Buziak

Ruch strojow ? no sorry ale jak ustawie wszystko na maxa to stroje (koszulka/spodenki) powiewaja/ruszaja sie swobodnie w zaleznosci co robi zawodnik, moga sie jeszcze jakos inaczej te stroje ruszac ? ;p (nie widzialem jak to na x360 wyglada)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Buziak

Ruch strojow ? no sorry ale jak ustawie wszystko na maxa to stroje (koszulka/spodenki) powiewaja/ruszaja sie swobodnie w zaleznosci co robi zawodnik, moga sie jeszcze jakos inaczej te stroje ruszac ? ;p (nie widzialem jak to na x360 wyglada)

ja mam wszystko co sie da na maksa i podczas grania jak robie zwod lub przyspieszam to spodenki nie powiewaja sobie luzno, biegne w prawo robie zwod w lewo i potem szybko prawo to spodenki po zwodzie powinny powiewac a u mnie sa sztywne. Ale naprzyklad przy dunku Garnetowi koszulka sie minimalnie porusza ale to nie to samo co na X360.

 

Ekchm :P jednak player detail mialem na HIGH a nie na ULTRA HIGH ;P Juz jest wszystko jak nalezy alez to miodnie wyglada :D

Edytowane przez Buziak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam wszystko co sie da na maksa i podczas grania jak robie zwod lub przyspieszam to spodenki nie powiewaja sobie luzno, biegne w prawo robie zwod w lewo i potem szybko prawo to spodenki po zwodzie powinny powiewac a u mnie sa sztywne. Ale naprzyklad przy dunku Garnetowi koszulka sie minimalnie porusza ale to nie to samo co na X360.

Hm dziwne u mnie sobie wlasnie tak luzno powiewaja, byc moze PhysX jest przyczyna tego ze u Ciebie tego nie ma, jednakze nie wiem czy z ta gra ma on cos wspolnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No coz moze wyjdzie jakis patch... trzeba poczekac i tak trzeba sie cieszyc, ze wydali to na PC i ze nie dawno wyszedl patch, ktory poprawia taka ilosc bledow. Ja tam narazie czekam, ale jak do tej gierki wyjdzie multi to bo je sie o mojego pada, ze czesto bedzie obijal sie o sciane :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś nie wiedział po zainstalowaniu patcha mamy w Orlando Gortata ;) Co prawda nie wygląda jak on, a komentatorzy mówią na niego "number 13th" ale zawsze jakaś mała satysfakcja. Pewnie w 2k10 będzie pełnoprawnym zawodnikiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...