Skocz do zawartości
Bartek

Nba 2k9 Na Pc!

Rekomendowane odpowiedzi

Ja polecam ChillStreama, sam mam i nie narzekam. Wibracje nie sa mi potrzebne, a te wiatraczki imho naprawde daja rade, przy zacietej grze naprawde rece sie tak nie poca. A druga sprawa to to, ze pad jest odwzorowaniem pada X360 i wedlug mnie ma idealny uklad klawiszy.

Edytowane przez Buziak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram wprawdzie w NBA2k9 na Xboxie ale pytania się pokrywają:

 

1. podczas time-outów mam możliwość wyboru "emphasis" dla shot selection, rebound, ball control i defense. Czy dobrze rozumiem, że po wybraniu tej opcji nasz team będzie najbardziej skoncentrowany na jednej z tych opcji? I czy to faktycznie działa?

2. Mam problemy ze zbiórkami na obu tablicach. Ciężko mi się dobrze ustawić np. podczas rzutu za 3pkt a nawet jak mam możliwość złapania piłki to skacze w nieodpowiednim momencie. Czy jest jakiś sposób na poprawę tego?

3. O czego zależy skuteczność rzutu za 3 pkt? Oczywiście poza skillem zawodnika. Czy piłkę należy rzucić, będą w najwyższym punkcie wyskoku (puścić wtedy przycisk) ? Czy ważne jest, że zawodnik stoi w miejscu podczas rzutu czy dopiero kończy bieg i staje przed linią? Czy skuteczniej wychodzą rzuty przy rozgrywaniu "planów", gdy rzucający uwalnia się od obrońcy i czeka na piłkę przed linią 3pkt?

4. Do czego praktycznie służą ustawienia suwaków coacha?? (offensive, defensive, fast break, defense help, play runs - o ile dobrze pamiętam nazwy).

 

BTW: czy gra Wam czasami przycina? Na Xboxie jest to bardzo denerwujące i zastanawiam się nad zmianą karty graficznej, żeby pograć w fullhd. Czy ktoś może rzucić screeny z pełnymi ustawieniami graficznymi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak ktoś pisał wyżej, gdy zdobędziemy punkt to drużyna przeciwna nie zaczyna gry od lini, tylko można podbiec złapać piłkę i grać dalej :blink: :blink: można to jakoś "zlikwidować"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak ktoś pisał wyżej, gdy zdobędziemy punkt to drużyna przeciwna nie zaczyna gry od lini, tylko można podbiec złapać piłkę i grać dalej :blink: :blink: można to jakoś "zlikwidować"?

Tak, kup oryginał i ściagnij patcha ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nikt nie założył wątku o 2K10 a szkoda bo najlepsza gra sportowa na PC w tym roku- z powodzeniem odciągnęła mnie od PESA.

 

Mam pytanko dla grajacych-czy da sie zmienić w trybie MY PLAYER (swietny tryb)ilośc minut - bo o ile w d-ligue mi to pasowalo o tyle w NBA juz pograłbym 8 min. kwarty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Była by najlepsza gdyby nie ogromna ilość bugów i że 2k sports ma pc w dup**!

Jakby mieli PC w [gluteus maximus] to nie wydawaliby gry na PC przy skromnym procentowo jednocyfrowym udziale sprzedaży wersji PC.

Skoro piszesz o dużej ilości bugów to chociaż daj jakieś przykłady być może inni będą mogli się jakoś do nich ustosunkować.

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tryb multi to ściema :mur: Gra nie zapisuje niektórych ustawień, komentarz w słabej jakości, itp. Miał już miesiąc temu wyjść patch, X360 i PS3 już go maja a na PC tylko admin Ron powiedział tylko że będzie ale czy w tym stuleciu to nie wiadomo :lol:

 

Kupiłem tę grę specjalnie dla multi a teraz żałuje, EA jest jakie jest ale przynajmniej traktuje jakoś swoich odbiorców, nawet się nie wzruszę jak za rok zabraknie 2k11 na PC.

Edytowane przez scratix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tryb multi to ściema :mur: Gra nie zapisuje niektórych ustawień, komentarz w słabej jakości, itp. Miał już miesiąc temu wyjść patch, X360 i PS3 już go maja a na PC tylko admin Ron powiedział tylko że będzie ale czy w tym stuleciu to nie wiadomo :lol:

 

Kupiłem tę grę specjalnie dla multi a teraz żałuje, EA jest jakie jest ale przynajmniej traktuje jakoś swoich odbiorców, nawet się nie wzruszę jak za rok zabraknie 2k11 na PC.

Widzisz i teraz od razu wiadomo że nie warto wywalać kasy w błoto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch wyjdzie i wyjdzie nie dlugo... i nie pieprz glupot. To samo bylo z 2k9 ... sa bugi ale sa one takie same jak w wersji 2k9 na PC. Jak w tamtym roku na XBoxie i PS3 gra od poczatku chodzila swietnie tak na PC bylo mase bugow jak np.

- wchodzisz pod kosz, rzucasz i nie dolot ze 100% sytuacji

- trener po "czasie" zostaje na boisku i nie idzie rozpoczac meczu

- czasem dziwna teleportacja goscia, ktory przed chwila zostal za plecami

- wyzucasz pilke spod kosza a gosci zawiesza sie w pelnym biegu i biegnie w strone trybun i nagle nieoczekiwany gwizdeg sedziego i stara za 5 sekund

 

tego typu samczki wystepuja ale jak patch wyjdzie bedzie gitarka. No i ten czas w My Player, zmienia to i nie odejde od tej gry ;P

 

W tym roku i na konsolach i na pc jest to samo i nagle ludzie placza. W tamtym roku patch wyszedl w okolicach grudnia, bez paniki.

Edytowane przez Buziak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Good news. Ronnie from 2K Sports announced that "NBA 2K10 PC Patch signed off QA and it has been sent off to digital distribution partners today. Release gets ever closer". He also posted that it depends on the digital distribution partner , but he believes the patch will be available in a week or so.

W końcu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...