Skocz do zawartości
jarekki

i znów AIUHB 0301 - Zatyczka

Rekomendowane odpowiedzi

czy jest mozliwe ??? komp przy wyzszych temp. jakby "przytyka" niektore programy (min. otwieranie str. www) XP2100+ polecial jak 2700+ Vcore 1,75V czasami jest ok - zdarza sie cos takiego? moze cos robie nie tak :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zauwazyl cos takiego na wszystkich procach

moze jest to spowodowane popelnianiem bledow przez cpu,gdy osiaga za wysoka temp dla danej czestotliwosci,nie wiem

nie bez powodu mowi sie ze chlodzenie proca jest najwazniejsze przy o/c (co jest nieprawda,bo zasilanie jest najwazniejsze,ale chlodzenie tuz za nim)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe choc temp. proca siega wysoko fakt reszta chodzi w normie gierce i inne - sam nie wiem polozylem blache na proca z thermaltake-a i mam wrazenie ze jest gorzej jak przedtem bylo : powinno byc przeciez odwrotnie :wink: CPU ma 51'C narazie na Titanie 3300obr. ale Volcano 11 jedzie wtedy sie zobaczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie zachowanie proc i nie tylko proca to standard ... zbyt wysoka temp i za małe napięcie i powstaje "szum" magnetyczny przez który właściwy sygnał musi się "przebijać" = błędy i "zatykanie" już to dawno zauważyłem na grafie i chipsetach jest podobnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

thx eXt73 za odp. to ma sens ale odkrylem cos ciekawego mialem 2 moduly ram saitec 256mb i kingsron 512mb jak wywalilem saiteca zapodalem volcano 11 obr na spoko 3500 to temp. szok tylko 35'C z diody 0 "zatyczek" i dalem 13,5x166 mysle ze mozna wiecej tylko te kingstony sa bardzo wybredne wiecej jak 355mhz nie leca?? :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...