Skocz do zawartości
regaciarz

Rozdzielenie Neta Na Kompa I Telefon

Rekomendowane odpowiedzi

Zacznę od tego, że w sieciach bezprzewodowych jestem kompletnie zielony.

Mam teraz Internet osiedlowy który jest podpięty bezpośrednio kablem do kompa. Chciałbym założyć w domu sieć( mieszkam w bloku na 4 piętrze, zasięg pracy telefonu to max 5-6 metrów od antenki). Jest możliwość zrealizowania tego założenia? Jest możliwość jednoczesnej pracy telefonu podłączonego za pomocą wifi i kompa podłączonego za pomocą kabla? tzn. często np. matka siedzi w internecie na kompie a ja w tym czasie chciałbym korzystać z internetu w telefonie( a w zasadzie w PDA). Za jakiś czas planuję zakup laptopa więc dobrze by było, abym i z niego mógł bez problemów korzystać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odnawiam temat bo znowu mam telefon z wifi ;)

W mojej sieci osiedlowej jest zablokowany MAC, więc przydałaby się ta funkcja klonowania. Mam możliwość odczytania adresu mac komórki ale to chyba nie jest zbyt ważne.

Na router chciałbym wydać maksymalnie 100zł z wysyłką. Prosiłbym o podrzucenie linku z allegro z jakimś dobrym routerem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ja potrzebuję najtańszego i najprostszego rozwiązania ;) taniego i prostego routera, wifi wykorzystam tylko w komórce bo nie mam laptopa. Najlepiej aby zasięg wynosił jakieś 4 metry w linii prostej z jedną przeszkodą( ściana bloku).

Coś takiego się nadaje?:

http://www.allegro.pl/item505888176_mega_w...g_wifi_wds.html

lub

http://www.allegro.pl/item512452946_punkt_...eded_range.html

lub coś innego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ręce opadają... Czemu nie czytasz dokładnie? W tym temacie Co Ci podałem masz jak byk na samym końcu 1 posta co najlepiej kupić (do 100 zł) <_<

 

BTW Ileś tam procent ludzie oblewa pisemną maturę z polskiego tylko dlatego, że nie umie czytać ze zrozumieniem, lub w ogóle nie czyta tekstów do końca :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...