Skocz do zawartości
Gość dragonlore

Mass Effect 2

Rekomendowane odpowiedzi

Ad.B - nie za bardzo rozumiem, po co mialbys to usuwac... miejsca nie zajmuje duzo (chyba nie wiecej niz 1MB), nie jest dostepny z poziomu interfejsu gry ani zadnego innego (pojawia sie dopiero, gdy zdecydujesz sie rozpoczac nowa gre juz istniejaca postacia)...

 

Wg. info na oficjalnym forum do kontynuacji bedzie mozna uzyc dowolnego save'a, w tym "ukrytego" endgame.

Czyli ten "nieusuwalny sejw" nie jest w ogóle widoczny, nawet przy przeglądaniu zawartości dysku twardego z poziomu konsoli? Czyli mógłbym wywalić wszystkie sejwy a i tak moja postać by się uchowała? Tak zrozumiałem. W takim razie gdzie się to "zaszyło", jak w cache'u to ja go akurat od czasu do czasu czyszczę więc chyba nie tam ;).

 

A po co miałbym usuwać? To, że to zajmuje "grosze" nie jest dla mnie żadnym wytłumaczeniem aby to trzymać kiedy tego nie potrzebuję, po prostu ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj skonczylem :) na licznik nie spojrzalem, ale mysle, ze cos kolo 45h. Nie spieszylem sie za bardzo.

 

Gra jest boska, zdecydowanie jeden z lepszych tytulow tego roku. Mialem cicha nadzieje, ze

po Suicide Mission cos jeszcze bedzie, a nie misja wykonana i siup

ale trudno sie mowi, i tak bylo fajnie :)

 

Skonczylem na 28lvl, z wymaksowanym Paragon i Renegade w okolicach 70% (na oko).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedlem dzis DLC z Hammerheadem... slabizna IMHO, mechanika ruchu pojazdu lepsza niz Mako (strafing), ale co z tego, skoro DLC jest po protu slabe? 5 misji, w ktorych latamy sobie stateczkiem i okazjonalnie z niego wychodzimy. Nawet chyba maja jakas fabule ;) Niestety, nie daja one zupelnie zadnej frajdy, moze poza jedna, w ktorej walka wyglada jak trzeba. A tak, to staje sie z daleka i trzyma spust az wrog padnie. Hammerhead tez jest jakis taki nijaki: niby jest strafe, ale za to wiezyczka sie nie obraca, jest tylko jeden rodzaj broni (jakies naprowadzane rakiety, wiec nawet celowac nie trzeba szczegolnie uwaznie), nie ma zoomu, nie da sie dobrowolnie wysiasc(!). Ogolnie taki jakis bezplciowy ten dodatek. Dobrze, ze jest darmowy, bo wolanie za to pieniedzy byloby policzkiem dla graczy. Jakies 2.5-3h i po krzyku.

 

BTW. w poprzednim poscie lekko przesadzilem: po przejsciu DLC mam na liczniku rowniutkie 44h :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzisiaj kupiłem swoją kopię ale jeszcze jej nawet nie rozpakowałem. Mam pytanie do wtajemniczonych. Załóżmy, że używam kodu na Cerberusa z pudełka wewnątrz gry (tak jak zresztą zaleca producent) to gdzie zapisana jest ta informacja, że to JA go zużyłem? Chodzi mi o sytuację ekstremalną, zużywam kod, gram, usuwam grę z dysku po czym po jakimś czasie chcę do niej wrócić to czy będzie to gdzieś zapamiętane, że miałem kod, zużyłem go i od razu będę miał dostęp do Cerberusa bez komplikacji? Podobno Gamertag jest powiązany z jakimś kontem EA (ale jakim skoro wszystko robi się z poziomu konsoli, a może będę musiał utworzyć nowe konto EA przed rozpoczęciem gry?)... W skrócie, pokręcili z tymi kodami :P. Może mi to ktoś przystępnie "wyłożyć" ;)? Pozdro.

 

P.S. Z premedytacją kupiłem wersję angielską :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...