Skocz do zawartości
Geralt18

Jakie Urządzenie Wielofunkcyjne?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czytałem wiele wątków na temat urządzeń wielofunkcyjnych ale mam kilka pytań i proszę o pomoc.

Zastanawiam się nad jakimś modelem Canona (ponieważ mam iP 4300 i jestem bardzo zadowolony).

 

Czy jest jakaś znaczna różnica pomiędzy serią 5xx a 6xx? czy warto dokładać prawie 150zł aby kupic model 610? w końcu te same tusze i chyba identyczny skaner? czy na prawdę warto dokładać? czy zobaczę różnicę? i jak się ma jakość drukarki w modelu 540 do powiedzmy serii iP 4300/4500? czy to jest ta sama drukarka tylko z dodatkiem skanera? czy jednak jest gorzej?

 

no i jakby przypadkiem seria 5xx wypadała lepiej to brać 540 czy 520? bo na stronie canona wychodzi ze to starszy model jest lepszy (szybciej drukuje, i jest droższy).

 

ewentualnie czy jest jakaś lepsza alternatywa? bo jakoś do tego brothera to nie mam przekonania.

z góry dziękuję wszystkim za pomoc i odpowiedź.

pozdrawiam

 

Geralt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Między serią 5xx a 6xx jest taka różnica że 6xx ma jeszcze nadruk na CD/DVD.

Co do alternatywy to z ciekawszych modeli możesz zobaczyć na Epsona DX8450 lub jego następcę SX405. Drukują również z osobnych kartridży, mają eksploatację na bardzo dobrym poziomie ( http://www.centrumdruku.com.pl/eksploatacj...00.cd?materialy ) i bardzo dobrą jakość wydruku. Jest sporo komentarzy użytkowników (szczególnie DX8450 bo dłużej na rynku) więc polecam poczytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja poluje na MP540 i jestem ciekaw właśnie jeśli chodzi o jakość. I w ogóle co możesz o niej powiedzieć? Jakieś wady? Jak działa ten skaner? No i właśnie czy te tusze serii 520 są wydajne ? One mają odp 21 ml i kolorki po 9ml , czyli mniejsze niż w starszych modelach canona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...