Skocz do zawartości
DrKleiner

Geforce GTX 285/295

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogę ustawić rozdziałki na 1920x1200 maksymalnie moge ustawic w Crysisie bodajże 1600x900 o ile dobrze pamietam.Klatki zaraz sprawdzę.

 

W rozdziałce 1600x900 to maksymalna rozdzielczość ze wszystkimi ustawieniami na maxa mam w Crysisie Warhead 30-60fps.

Blue w 1600x900 ze wszystkim na maxa oprócz aa tu ustawiłen na 4x mam 30-100 fps.

Edytowane przez jimmy1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę ustawić rozdziałki na 1920x1200 maksymalnie moge ustawic w Crysisie bodajże 1600x900 o ile dobrze pamietam.Klatki zaraz sprawdzę.

 

W rozdziałce 1600x900 to maksymalna rozdzielczość ze wszystkimi ustawieniami na maxa mam w Crysisie Warhead 30-60fps.

Blue w 1600x900 ze wszystkim na maxa oprócz aa tu ustawiłen na 4x mam 30-100 fps.

 

no to ja mam podobnie tyle ze w 1920x1200 aa4x entuzjast , i mam 30-60fps vsync on , rozgrywka jest super płynna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 1 x 295 GTX tez jest płynna. Trzeba poczekac na karty dx 11 :)

PS. Juz niebawem sprzedaje swoja gtx 295 i wam tez radze sprzedac swoje sli 285 :) poki sa w cenie.

Edytowane przez Lysyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja rozdziałka w Crysisie W. to pomimo tego że najwyższą jaka można wybrać z opcji gry to 1600x900 u mnie wyswietla się 1600x1200 i wszystkie te fps (Vsync off.) jakie podałem wcześniej to właśnie dla takiej rozdzialki.Nie wiem dlaczego tak sie dzieje.

Edytowane przez jimmy1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Listopad? W październiku podobno nowe Radosławy.

Rv870 papierowa premiera listopad , sprzedaż - grudzień. Co do nvidii w najlepszym wypadku grudzień. Wszystko ze względu na niedopracowany proces 40nm przez tsmc , teraz nawet na małych gpu są duże odrzuty. Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 280'tkę pasuję i wrażenia http://forum.purepc.pl/Nvidia-f53/Geforce-...ero&st=1980 :wink: Ogólnie to jestem ciekaw jak z tym chłodzeniem jest na prawdę, bo z opisu Duszka to jakiś niesmaczny żart, jeżeli chodzi o tempy na zasilaniu :lol: pzdr

no niestety tutaj o chłodzenie sekcji trzeba zadbać we własnym zakresie.Na oryginalnym 110-130 to jest norma .Problem tez jest taki ze GF 260 65mn ma mocno rozproszoną sekcje zasilania i trudno to schłodzic na innym chłodzeniu niz referent. Edytowane przez naxt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety tutaj o chłodzenie sekcji trzeba zadbać we własnym zakresie.Na oryginalnym 110-130 to jest norma .Problem tez jest taki ze GF 260 65mn ma mocno rozproszoną sekcje zasilania i trudno to schłodzic na innym chłodzeniu niz referent.

a radiatorki jakos poprzylepiac by sie nie dało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na gtx285 to nie ma problemu z zamontowaniem większego radiatora , bo są mosfety w większej obudowie i w jednej linii. Ale nawiew musi być.

Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a radiatorki jakos poprzylepiac by sie nie dało?

w wersji 55mn gdzie sekcja jest w bardziej w rzedzie bedzie o wiele łatwiej,w 65mn te kosteczki są tak mała że trudno cokolwiek przykleic. (oczywiscie chodzi mi tu cały czas o GTX 260) Edytowane przez naxt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 pytania do speców: Czy warto dopłacać 200 zł do GTX285 z 2GB RAMU ?? I czy będzie duży skok wydajnościowy w grach między GTX285 vs. GTX295 w grach przy rozdzielczości 1680x1050 ?

 

tak.. wiem niedługo wychodzą nowe karty i warto poczekać , ale niestety zostałem bez niczego i coś muszę wybrać. ;]

Edytowane przez hyper_2002

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuzwa Panowie mam problema

Komp podobny do mojego z opisu Q9550/8gb dominatorow/p5q pro/gf285/corsair 650W

System Vista64

 

Wiekszosc gier sie wywala, sam system w tym czasie pracuje bez problemu. Najszybciej zwisa gierki mozna zaliczyc gdy wlaczony jest PhysX. Gierki wtedy albo sie poprostu zamrazaja, albo siekaja po jakims czasie syfem po ekranie. Stery najnowsze ze strony Nvidia jak i starsze dostarczone z grafa. Plyta i grafika juz wymieniana.

 

Nie mam juz pojecia co to moze byc ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...