Skocz do zawartości
Gość dragonlore

Halo 3 : Odst

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dragonlore

Poniewaz H3: Recon bedzie samodzielnym dodatkiem z zupelnie nowym bohaterem , postanowilem zalozyc nowy temat

 

Nieco więcej o Halo3:Recon

 

Z wideo zaprezentowanego podczas TGS 08 wiemy już, że dodatek z Universum Halo 3 powiedział 'papa' Master Chief'owi, zmienił też lokację. Jednak pojawiły się także dodatkowe informacje.

Recon, będzie samodzielnym dodatkiem, sprzedawanym na DVD a nie poprzez system Live!. Cała historia osadzona została około 3 lata przed wydarzeniami z Halo 3. Nowy system rozgrywki będzie wymagał skradania się i pozostawiania w cieniu. Rozszerzeniu ma ulec także system rozgrywki wieloosobowej - nowe mapy, nowe opcje edytora i społecznościowe. Nic tylko czekać. Dobrze, że 2009 rok już za rogiem ;)

dodatek ma miec dlugosc podstawy,wiec bedzie pieknie :)

 

teaser

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Ahh.. już nie mogę się doczekać !

Halo 3 to Imo najlepsza gra na x360 i mam nadzieje, że dodatek będzie jeszcze lepsze :razz: .

Tylko troszkę szkoda, że nie będzie już Master Chiefa :( .

mysle ze bedzie na samym koncu dodatku , po to aby jakos zazebic fabule ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

dodatek zmienia nazwe

 

Na swoim blogu Bungie ogłosiło, że od tej pory Halo 3: Recon staje się Halo 3: ODTS. Poza tym, jak na razie reszta pozostaje bez zmian. ODST to skrót od Orbital Drop Shock Trooper, czyli po naszemu można by próbować to przełożyć na Oddziały Szturmowe Desantu Orbitalnego, których żołnierz ma być bohaterem nowej gry.

Trochę to dziwna decyzja, ale zapewne u jej podstaw leżą jakieś ważne powody. W końcu od TGS wszyscy mówią wyłącznie o Reconie, a tu nagle pojawia się jakiś dziwny skrót. Mam nadzieję, że MS i Bungie wiedzą co robią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

pokazano wlasnie gameplay z tej czesci Halo, i musze powiedziec ze podobaja mi sie zmiany, jest przemodelowany Hud, otoczenie jest chyba bardziej ponure i popracowali nad grafa od H3-bynajmniej jesli chodzi o wybuchy,jestem bardzo pozytywnie nastwaiony do tej produkcji.

 

gameplay

 

ps.dodali takze kilka trybow widzenia

 

edit-trailer

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...