Skocz do zawartości
WwWirus

Bio-zone.pl Czyli Strefa Bioshock'a

Rekomendowane odpowiedzi

www.bio-zone.pl

 

Czyli nowy portal o tematyce bioshocka. Chciałbym Was prosić o jakąś ocenę. Szczególną uwagę chciałbym abyście zwrócili na język jaki jest użyty w artykułach. W stronę włożyłem dość sporo pracy i serca :D. Proszę o (nie)ostrą krytykę :P.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, język całkiem niczego sobie (a mówiła mamusia "nie zaczynaj zdania od 'no'!"), chociaż literówki się znajdą- "pozyskać co raz więcej" << ten wyjątek pisze się "coraz", nie wierz edytorom.

Strona też znośna, ale strasznie kłuje w oczy brak newsów. Jeżeli ich nie masz, to mógłbyś wrzucić na główną skróty artykułów- zawsze to lepsze niż pustka.

Shoutbox jest "be", szczególnie w formie tak miniaturowego okienka, jak u Ciebie.

Layout schludny, ale... byłby fajny tak z 5 lat wstecz. Teraz już trochę inna moda nastała i strona z treścią w takim układzie jest po prostu nudna. Nagłówki działów (a właściwie ich tło) strony głównej forum mam białe. Jakoś mi to nie pasuje do całości.

Hmm... ogólnie... nie jest źle, ale mogłoby być lepiej.

 

Btw, przepraszam, że tak krótko, ale mam coś dzisiaj z oczami i strasznie się męczę czytając co piszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, język całkiem niczego sobie (a mówiła mamusia "nie zaczynaj zdania od 'no'!"), chociaż literówki się znajdą- "pozyskać co raz więcej" << ten wyjątek pisze się "coraz", nie wierz edytorom.

Strona też znośna, ale strasznie kłuje w oczy brak newsów. Jeżeli ich nie masz, to mógłbyś wrzucić na główną skróty artykułów- zawsze to lepsze niż pustka.

Shoutbox jest "be", szczególnie w formie tak miniaturowego okienka, jak u Ciebie.

Layout schludny, ale... byłby fajny tak z 5 lat wstecz. Teraz już trochę inna moda nastała i strona z treścią w takim układzie jest po prostu nudna. Nagłówki działów (a właściwie ich tło) strony głównej forum mam białe. Jakoś mi to nie pasuje do całości.

Hmm... ogólnie... nie jest źle, ale mogłoby być lepiej.

 

Btw, przepraszam, że tak krótko, ale mam coś dzisiaj z oczami i strasznie się męczę czytając co piszę.

Nie ma jeszcze newsów, bo forum jest nieskończone jak widać. Niedługo mają się pojawić nowe grafiki, oraz moja recenzja. Kiedy już się to wszystko pojawi oficjalnie otworzę serwis. Co do literówek to się zgodzę. Orłem z polskiego nie jestem, ale coś tam umiem napisać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...