Skocz do zawartości
MaciekCi

Auto Za 40.000 Pln

Rekomendowane odpowiedzi

O właśnie, Audi S3 to też fajna propozycja. Niestety dużo to padaki z tych na sprzedaż i trzeba szukać. Jednak poza tym, ładny wygląd, 225KM i quattro (no nie do końca, bo to tylko Haldex - ale przynajmniej trakcja jest) - do tego flash ECU i mamy przyjemne auto.

 

PS - Swatkat, pozdrowienia ze streetracing.pl ;)

Edytowane przez saleen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O właśnie, Audi S3 to też fajna propozycja. Niestety dużo to padaki z tych na sprzedaż i trzeba szukać. Jednak poza tym, ładny wygląd, 225KM i quattro (no nie do końca, bo to tylko Haldex - ale przynajmniej trakcja jest) - do tego flash ECU i mamy przyjemne auto.

 

PS - Swatkat, pozdrowienia ze streetracing.pl ;)

Ano pozdróweczka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to bierz Celice :) bagaznik ma wiekszy niz w corolli, silnik 1.8 i 192hp i przyspiesza podobnie jak CTR (tyle ze Celica ładniejsza :D )

i Celice i IS smialo wyrwiesz za 40k i to w porzadnym stanie i z porzadnym wyposazaniem (choc tam to juz w standardzie nie jest golo ;) )

IS za 40k , kurcze no patrzę te ISy na mobile.de i albo puknięte albo kombi (fuj ! :D ) albo przebieg powyżej 100k . Nie idzie wyrwać dobrego. Celica to chyba najbardziej prawdopodobna opcja.

 

Swatkat -> czyli, że Audi ? No też nie wykluczam, bo podobają mi się A4. :)

 

saleen -> kurcze, sam wiem co to za przyjemność RWD :D Lexy takie są, miodna jazda. Saab jest RWD rozumiem ? (bo nie mogę się doszukać). Ale tutaj znów to samo co z ISem , za 40k ciężko wyrwać Saaba z przebiegiem mniejszym niż 100k. A co do WRX :P to ja podziękuję, fajny wóz, z jeszcze fajniejszego kraju, ale ta z rocznika 2002 (za 40k) to chyba najbrzydsza generacja Subaru. ;) 

 

 

Także, trochę pokosiliśmy, na arenie zostają : 

 

Używane : Celica , IS , A4 , 9-3

Nowe : Mazda 2 :P 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

saab od kiedy produkuje samochody to fwd (jeden z pierwszych na swiecie).

teraz nowe 9-3 ma xwd (i to naprawde dobre).

Choc swoja droga saabowskie fwd jest naprawde dopracowane :)

sprawdzalem szalejac nowym 9-3, a niedlugo takowy sie w rodzinie pojawi 180 kucy turbo diesel :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może?:

http://www.moto.allegro.pl/item456695729_h...55km_ideal.html

 

albo:

http://www.moto.allegro.pl/item451793270_m...super_stan.html

 

albo z zupełnie innej beczki:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6391668

samochód bardzo rzadko u nas spotykany, świetna jakość wykonania i pełen komfort, tyle że ma ponad 20 lat

 

albo może alfa 156/159? z silnikiem 2.4jtd 200KM?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za ~40tys idzie wyrwac 9-3 2.0T z przebiegiem <100tys km, przyspieszenie ~7,5s do 100, wygodny i mozesz powiedziec ze jezdzisz SAABem :)

np:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6338098

 

honda podana przez kolege wyzej tez fajna

Edytowane przez bamboocha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za ~40tys idzie wyrwac 9-3 2.0T z przebiegiem <100tys km, przyspieszenie ~7,5s do 100, wygodny i mozesz powiedziec ze jezdzisz SAABem :)

np:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6338098

 

honda podana przez kolege wyzej tez fajna

Ciekawe skąd sprowadzany był ten egzemplarz ze ma licznik w milach. Jak GB i to jest przedkładka to ja bym już podziękował. Sprowadzanie z USA takiego auto chyba jest mało opłacalne. Chyba że to mienie przesiedleńcze czy jak to się tam nazywa. Ale z drugie strony Saab w USA nie jest raczej popularna marką wiec prawdopodobieństwo że z tamtąd pochodzi jest niewielkie.

Obstawiał bym raczej że jest to auto po przekładce, właściciel ma go dość i sprzedaje.

 

A może RX-8. Z silniczka 1.3 wyciśniete przeszło 231KM lub troche słabsza wersja z chyba 193KM. OC będzie przynajmnie niskie :lol2:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6387604

Edytowane przez SeN81

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 40k masz juz duuuzy wybor. Nie napalaj sie jednak zbytnio na jakies okazje itp. bo jeszcze w mine wdepniesz :/

 

 

A może RX-8. Z silniczka 1.3 wyciśniete przeszło 231KM lub troche słabsza wersja z chyba 193KM. OC będzie przynajmnie niskie :lol2:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6387604

Panie ale tam silnik Wankla siedzi ;) - dlatego tyle szmocy. Tez przyjemny samochodzik (jak to mazdy :D).

 

 

 

Pozdrawiam

Mateusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz ochote na kabrio to byc moze jeszcze mam w garazu (HATCHBACK) SAAB 9-3 2002 cabrio 185KM, full opcja. sprowadzany kiedys z francji gdy mial bodajze 30tys.km zrobione, obecnie nie wiecej jak 90tys.

Jedyna co bylo z nim nie tak to bita przednia lampa bo sarna nie zdarzyla uciec ;P

 

Nowych 9-3 po 2002 roku nie polecam, wszystko w srodku sie po prostu sypie. Plastik schodzil/wycieral sie jak kiedys dziadkowi w seacie cordoba (2giej generacji), oraz sporo niedorobek. Chociaz jesli chodzi o lepiej wyposazone 9-3 w lepszym wyposazeniu to milcze, akurat tym ktorym jezdzilem to byl praktycznie goły jesli chodzi o wyposazenie.

 

Chociaz ja sam polowalbym na Vigena z zagranicy. 2.3 litra, 230km w stocku i fajniutki moment obrotowy.

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe skąd sprowadzany był ten egzemplarz ze ma licznik w milach. Jak GB i to jest przedkładka to ja bym już podziękował. Sprowadzanie z USA takiego auto chyba jest mało opłacalne. Chyba że to mienie przesiedleńcze czy jak to się tam nazywa. Ale z drugie strony Saab w USA nie jest raczej popularna marką wiec prawdopodobieństwo że z tamtąd pochodzi jest niewielkie.

Obstawiał bym raczej że jest to auto po przekładce, właściciel ma go dość i sprzedaje.

Na 100% ten egzemplarz jest z USA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale z drugie strony Saab w USA nie jest raczej popularna marką wiec prawdopodobieństwo że z tamtąd pochodzi jest niewielkie.

Obstawiał bym raczej że jest to auto po przekładce, właściciel ma go dość i sprzedaje.

 

Jest i to bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem o tym ale Vectra nie jest przecież złym autem. A Saaby są dobrze wyposażone, raczej dobrze wykonane, mają dostępne ciekawe silniki no i kwestia stylistyki ;)

Saaby mają silniki oplowskie, to raz. A dwa do Vectra jest hmmm...plastikowa?

 

Za taki $$$ to kwestia do czego to ma być autko, jak lanserskie to Saabik jest trafiony, bo kobietom się podoba ;) Prawdziwa Celica skończyła się na poprzedniej generacji... poza tym zastanowiłbym się nad Subaru, ale to jedynie mój punkt widzenia. Sam kupiłem jakiś czas temu Avensisa z D4-D, za nieco mniejszą kasę, ale tu kryteria były chyba inne.

Edytowane przez mayk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od kiedy saaby maja silniki oplowskie?? zapozyczone jest tylko benz 3.0 z 9-5 i diesle bo saab nie bral sie za nie. najlepesze sa 2.0 i 2.3 a ta sa konstrukcje made in sweden

Edytowane przez bamboocha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Postanowiłem zabawić się w archeologa i odkurzyć temat.

 

Otóż sprawa ma się następująco- puściłem mojego Superba z różnych przyczyn, wożę się jedenastoletnią pochodną Golfa, ale czas oddać go mamie, i pozostać bez własnego wozidła na najbliższy czas.

 

Przeglądam ostatnio wszelakie możliwe otomota i inne badziewia, ale nie mogę znaleźć niczego dla siebie. Ogranicza mnie 45-50kzł, nie potrzebuję zielonego passata kombi w dieslu do wożenia lodówki i pralki w święta. Pod względem wymagań nie odstaję od Macieja.

 

Zasady:

-Ford, Fiat, Opel, Alfa, Merc, Renówki- nie.

-rok min. 2005

-45-50kzł max.

-nie bity

-min.140koni, benzyna znosząca lpg, lub diesel (DPF nie-mile-widziany)- auto będzie jeździć głównie po mieście, czasami trasa 500km się zdarzy, a myślę, że i z szutrem i piachem bym je zaprzyjaźnił w pracy.

-wielkość: średni sedan/liftback, hatch, SUV (fuck yeah!)

-normalna cena serwisu.

 

Tak, wiem, że wymagania są dziwne, ale każda propozycja jest na wagę złota.

 

 

Pozdrawiam!

 

 

PS. Zawsze pozostaje alternatywa- mam w domu A4 2008- ale mam wrażenie, że nie pocieszył bym się długo jej pobytem pod blokiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Audi A4 B7 2.0TDI 140KM/170KM, lub 1.8T 163KM, albo 2.0T FSI 200KM - ale o te benzyny bedzie ciezej niz o dieselka, sam planuje na przyszly rok brac A3 lub A4 w zaleznosci na co bedzie mnie stac :)

 

Ewentualnie tak jak napisal slavOK - A3 jesli moze byc cos zgrabniejszego

 

 

P.S. wlasnie przeczytalem PS, no coz jesli masz obawy o zostawienie A4 pod blokiem to chyba nie ma sensu pakowac takiej kasy w auto mieszkajac w jakiejs niesymaptycznej okolicy.

Edytowane przez Powerslave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybór jest ogromny. Poczynając od Hondy Civic, przez sedany po Dodge Caliber:

HONDA CIVIC 1.8 I-VTEC 140 PS SPORT JEDYNA TAKA! (1149216808) - motoAllegro

Alfa Romeo 159 DUŻA NAVI!!! KLIMATRONIC!!!, 2006r., 1900cm3, 150KM - otoMoto

BMW 320 i 150 KM - STAŁY SERWIS W BMW, 2005r., 2000cm3, 150KM - otoMoto

DODGE CALIBER 2.0 CRD * SKÓRA* *ZAREJESTROWANY** (1148710893) - motoAllegro

 

Tylko dziwne jest to, że jak wybiorę benzynkę, to w ciekawych autach zostaje kilka wyników na krzyż - nawet głupią Astrę w benzynie ciężko znaleźć.

 

Odnośnie zaś parkowania w takim miejscu, to proponowałbym ukryte odcięcie zapłonu - dość popularne rozwiązanie wśród właścicieli BMW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odrzuca AR, Opla i Merca. Zostaje tylko BMW (link wyżej), Japończyki (dość spory wybór), egzotyka (Volvo, Saab, Dodge) lub VW Golf/Passat w dowolnej postaci (Audi, Seat, Skoda).

 

PIĘKNE VOLVO S40 2.4i 140 KM 72 TYŚ. KM NAVI (1151208130) - motoAllegro ?

 

Nadal sie nie zgadzam, KWS89 napisal ze ma byc normalna cena serwisu...wtedy odrzucamy japonca i egzotyke;)

Zostaja na polu same niemce...

VAG vs BMW (merc drozszy w serwisie), i tu imho wygrywa VAG:)

Osobiscie jednak celowalbym cos z szachownica na masce;)

Edytowane przez HeatheN
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...