Skocz do zawartości
MaciekCi

Auto Za 40.000 Pln

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli diesla od VW to po 2008 roku, jak sie nie myle to 2009 .Wtedy to dopiro poprawili sporo wad m/innymi:zebatka lancuszka rozrzadu, glowica i turbo.Jak trafisz na samohod sprzed 2009 roku co nie mial tego jeszcze wymienionego to przy przebiegu okolo 150-170k prawdopodobnie bedziesz musial wydac jakies 20k pln na naprawe.

Chyba,ze kupisz samochod z malym przebiegiem i spredasz zanim osiagniesz w/w ;)

 

@mlun Fucus MK1 na tamte czasy mial bardzio dobrze rozplanowane wnetrze, dotego z wysokiej klasy materialow, zaden Opel czy Francuzkie gow... nie moglo mu sie rownac.Moz nie wygladalo ono imponujaco jesli chodzi o design, ale na pewno nie mozna sie przyczepic do materialow i funkcjonalnosci.

Edytowane przez Blackwhite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałeś Octavii II chyba ;)

 

No dzisiaj taką jeździłem :lol: . Skoda jak skoda, "samochód dla ludu" zza wschodniej granicy ;) .

 

Co do konkurencji Focusa mk2:

- Astra mk4 ze swoim insignio-podobnym wnetrzem jest ok, ale jednak słabsza

- Megane... pomińmy to

- C4 to francuski wymysł w srodku

- 308 nawet ok

- i30 ok, ale to nadal nie to

- ceed podobnie jak wyzej

- bravo i 147 to typowy włoski plastik-fantastik

- gulf powiedzialbym na tym samym poziomie co ford

- octavia minimalnie gorzej od vw, ale nadal ok

 

O czymś zapomniałem? Wszystko jest tylko moją własną opinią NIE zaczerpnieta z internetu czy opowieści szwagra brata kolegi zony kumpla.

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bamboocha S40/V50 to ta sama klasa co Focus. Sa troche lepiej wykonane niz Focus ale to ciagle ta sama klasa. Luksus zaczyna sie od S60 i osiaga szczyty w S80 ale tu prog cenowy musi byc juz 6-cyfrowy. Edytowane przez Trawienny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak trafisz na samohod sprzed 2009 roku co nie mial tego jeszcze wymienionego to przy przebiegu okolo 150-170k prawdopodobnie bedziesz musial wydac jakies 20k pln na naprawe.

 

:blink: :blink: za 5-6 tyś można kupić cały silnik 2.0 tdi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie ile za przekladke ;) To nie to samo co we wczesniejszych samochodach, tam jest troche elektroniki i tanio nie bedzie ;)

Nie wiem, moze bardziej sie oplaca kupic caly silnik, jesli ze sprawdzonego zrodla, ale co jesli kupisz znow taki co ma te czesci niewymienione?

 

PS.Nie chodzilo o zebatke lancucha rozrzadu (one maja paski) a o zebatke na wale - moj blad.

Edytowane przez Blackwhite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

audi a3, volvo s/v40 ta sama plyta co focus ale nie jestem pewien czy ta sama klasa, seaty leon i toledo chodz one wypadaja podobnie do vw i skody

 

Jeszcze Altea jest w tym gronie. Choć Seaty mają paskudne wnętrze.

 

Moim zdaniem najlepsza płyta podłogowa w tej cenie. Sporo miejsca, niezły komfort jak na rozmiar i przyzwoicie się prowadzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...