Skocz do zawartości
durczyn

Telewizor Sie Psuje, Co Może Być Nie Tak ?

Rekomendowane odpowiedzi

nie oddadzą mi telewizora jak nie zapłace xD ale naturalnie będe ich ciągnąć przez telefon jak sie da. Nie po to im go zostawiłem by usłyszeć ekspertyze "wdg nas ten telewizor nie działa"

 

 

PS: dosięgną mnie kryzys finansowy xD padł lehman brothers a zaraz po tym mój telewizor xD (akcja->reakcja)

 

 

EDIT:

 

Dzwoniłem dziś do serwisu bo sami nie dzwonili a to juz czwartek wieczór.... Pozytywnie mnie zaskoczyło podejście faceta do tematu. Nie jakiś młodzik, tylko starszy facet z doświadczeniem. Powiedział ze jak dostał mój telewizor i go uruchomił we wtorek przed południem to faktycznie mu zanikł obraz. Potem go ustawili

i tv od wtorku az do teraz chodzi 24h na dobe. Do tej pory nic takiego im sie nie przytrafiło. Ja powiedziałem ze to raz na jakiś czas sie dzieje a on na to ze tak, zdażało sie tak już i w takich wypadkach potwierdzonych wymieniają te laminaty zielone ale z moim przestało sie to dziać wiec powiedział ze go potrzyma jeszcze ze 2 dni dla pewności. Jak bedzie ok to ja nie zapłace i zabieram tv. Mówił ze oglądał elektronike, ze kondensatory, świetlówki, kable są ok. Możliwe bardzo że jakiś zimny lut. Sam to rozkręcił i złożył z powrotem, moze sie coś wypięło... Tak wiec pozostało jeszcze czekać. Obudowa trzyma sie na jednej śrubce, jakby sie znowu stało by móc podejrzeć cały tv. Wentylacja etc tez wporządku, zwąłszcza jak stał na nodze a nie wisiał na ścianie tv.

Edytowane przez wirion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...