Skocz do zawartości
wegorz91

Burger King

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Jako fan fast żarcia :D ide dziś do kfc w Krakowie w carrefourze na zakopiance i moim oczom ukazuje się Burger King :wub:

Za nie długo będzie otwarty :wink:

 

Co sądzicie o tej restauracji ? Mi bardzo smakuje ich jedzenie i nie mogłem się doczekac kiedy znów będzie w krakowie :)

 

Ktoś może wie czy w Galeriach też będzie BK ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojtrójny Whooper = kanapka niezjadalna ze wzgledu na wielkosc ;) prawie 500g martwej wagi

 

A tak serio. Ostatnio jadłem Burger Kinga w Austrii i jeśli w Polsce smakują te buły tak samo to IMO bez problemu wygrywa McD. Jeśli chodzi o ratio "cena-nawpie..dalnie sie" to tak jak wspomniałem: Pojtrójny Whooper. W sumie mogliby to sprzedawac jako menu rodzinne :lol2:

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Bo nasza kiełbasa(kotlety) już dawno ich przegoniła ;)." Ja pamiętam czasy kiedy burgerking był już we Wrocku , ale nie wiem dlaczego zniknoł. Teraz znów się pojawia ;).

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Magnolii we Wroclawiu jest juz od jakiegos czasu, powiem tak mieso imo smaczniejsze od tego w mcd ale cenowo bez rewelacji... aha noi w przypadku wroclawskiego bk stwierdzenie "fast food, slow service" nabiera nowego glebszego znaczenia (zdazylo mi sie raz na 2 cheesy czekac 15min!!! incydent ale zapada w pamiec :angry: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość croolick44

Jak dal mnie to nic specjalnego. Kanapki jakieś niedobre mają. To już Mac jest chyba lepszy. Chociaż też nie przepadam. Kebaby rządzą :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lata temu byl we wrocku, pozniej przerobili go na sklep rowerowy.. :D

Od czasu Fekalia Park wrocil i imo to najlepszy z masowych fastfoodow, znacznie smaczniejszy od mcd itp do tego taki potrojny whooper - mmrr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyny fast food jaki ostatnio mogę jeść to te tureckie kebaby.

No skurczybyki takie to dobre mają, że Mc i BK słabną na starcie.

IMHO nie ma co porównywać tego jedzenia. U mnie w mieście dostajecie polędwicę (powinna być baranina), świeże warzywa i frytki (firmy Mccain), więc to nie ta klasa co MD, KFC czy BK. :) Nie ma sztucznych przetworów, więc niczym to nie ustępuje domowemu obiadkowi. Kebaby wyprzedzają powyższe burgery dosłownie wszystkim. Dodatkowo jedzenie ich przez miesiąc nie owocuje utrotą zdrowia (polecam film Super Size Me ) ;)  

 

Ja też jakoś nie mogę się przekonać do BK, kiedyś w rankingu żywienia zajął jeszcze niższe miejsce niż McD ;) ale ja i tak preferuję KFC. :) 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grvich

A gdzie BK w KRK się znajduje? Albo gdzie ma się znajdować, bo jakoś nie słyszałem żeby był.

w CH zakopianka, tylko nie wiem czy juz otwarte, bo juz z pol roku jest napis 'wkrótce otwarcie' :)

Edytowane przez gollumek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłem w aleri malta, zjadłem podwojnego whooppera + duze frytki + duza cola. ogolnie nie jestem zadowolony, za 18 złoty mozna lepiej zjesc.

i teraz najlepsze, 100% bardziej wole mc chickena z maca od whooppera , nie iwem jak inne kanapki. no i frytki jakies inne. bez rewelacji. to tak ode mnie.

i w sumie wychodzi ze kfc > mc / bk :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+1,

 

wszyscy sie tak zachwycają ze ten potrójny Whooper taki duż y i nie do zjedzenia... bo ja wiem? Smakowo jadłem lepsze rzeczy, a i do ilości mógłbym sie przyczepić bo po zjedzeniu całego zestawu dalej byłem głodny, a wcale gruby nie jestem, zwyczajnie jem dużo a waże 65kg. Za cene tego zedtawu to dwa kebaby można mieć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poza tym burger king griluje burgery a nie smaży na głębokim oleju jak McD i dla tego jest zdrowszy i smaczniejszy.

Tu i tu mięso na burgery się grilluje :wink:

 

Jadłem w BK tylko raz jakis czas temu (nia pamietam nawet co dokładnie) i jakos nie zasmakowało mi - mięso nie solone, kanapka jałowa jakaś taka. Wole już chyba McD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BK jest od dawwwwwna u mnie w mieście i jak mam wybierać między nimi, a MCD to wolę iść do budki na Samie :lol2:

Jadłem u nich już chyba wszystko i naprawdę wolałbym iść do MCD, albo do budki na Samie zamiast tam :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tłumacze to sobie tylko kiepską obsługą w tym BK bo z dzisiejszego śniadania nie jestem zadowolony a specjalnie pojechałem 5km. Nie dość że osoby obsługujące kasę są zielone to długo się czeka na kanapki bo " się robią " a jak ją już dostane to jest zimna :blink: ....

Może pech nie wiem, mam nadzieje że następnym razem tak nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...