Skocz do zawartości
Zeb

3D Mark 2001SE i karuzela

Rekomendowane odpowiedzi

Taka ze smokami - co pusze test to na tej karuzeli zawiesza kompa 8O , a UD Agent chodzil 3dni i spoko, gry tez.

 

Moze ktos cos wie albo mial podobny przypadek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka  ze smokami - co pusze test to na tej karuzeli zawiesza kompa 8O , a UD Agent chodzil 3dni i spoko, gry tez.

 

Moze ktos cos wie albo mial podobny przypadek?

AMD kolego, AMD !!!

Guwno a nie AMD kurna od<span style="color:red;">[ciach!]</span>l sie od AMD, u mnie jest wszystko OK, ale chyba wylaczasz UD Agenta na czas testu nie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do zawieszania też mam AMD i nic takiego się nie dzieje. Ale mam inne pytanko co do 3DMarka 2001SE dlaczego do jasnej k...y nędzy mam takie niskie wyniki. Czytałem posty z wynikami w 3dMarku 2001SE i aż mi ból d...e ściska bo ludzie osiągają 4000- nawet 9000 marków a ja wyciągam ok 1400 na Athlonie XP1700+; 512DDR;GF2 Ti 64MBDDR. Na Sandrze mam takie wyniki że szok komp popierdziela że aż miło :twisted: a na Marku [gluteus maximus].

Wie ktoś o co chodzi ? (Używam Detontek 21.88 ; 23.11 pod Win98) :twisted: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do zawieszania też mam AMD i nic takiego się nie dzieje. Ale mam inne pytanko co do 3DMarka 2001SE dlaczego do jasnej k...y nędzy mam takie niskie wyniki. Czytałem posty z wynikami w 3dMarku 2001SE i aż mi ból d...e ściska bo ludzie osiągają 4000- nawet 9000 marków a ja wyciągam ok 1400 na Athlonie XP1700+; 512DDR;GF2 Ti 64MBDDR. Na Sandrze mam takie wyniki że szok komp popierdziela że aż miło  :twisted:  a na Marku [gluteus maximus].

Wie ktoś o co chodzi ? (Używam Detontek 21.88 ; 23.11 pod Win98) :twisted:  :twisted:

Coś musisz mieć spieprzone. NIemożliwe byś miał taki niski wynik. Nie wiem co ci siadło al na pewno coś nie gra.Skoro ja na swojej Rivie tnt2 m64 mam koło 2/3 twoich punktów (dokładnie ok. 970) i to na Durniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka  ze smokami - co pusze test to na tej karuzeli zawiesza kompa 8O , a UD Agent chodzil 3dni i spoko, gry tez.

 

Moze ktos cos wie albo mial podobny przypadek?

AMD kolego, AMD !!!

jak się ktoś przypnie to wali głupoty na okrągło. powiedz coś konkretnego :twisted: ja mam amd i wszystko OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale co? Gierki śmigają aż miło komp jak się zawiesi to jest święto narodowe :twisted: temperatury są ok (proc prz max obciążeniu 45 stopni) to co może być spierdzielone ? Kumpel ma podobny sprzęt Athlon 1000@1100 tylko z GF3 Ti200, ta sama MOBO i wsio ok. To jest poprostu wkur@#$#@$#ce. :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka  ze smokami - co pusze test to na tej karuzeli zawiesza kompa 8O , a UD Agent chodzil 3dni i spoko, gry tez.

 

Moze ktos cos wie albo mial podobny przypadek?

AMD kolego, AMD !!!

Guwno a nie AMD kurna od<span style="color:red;">[ciach!]</span>l sie od AMD, u mnie jest wszystko OK, ale chyba wylaczasz UD Agenta na czas testu nie ??

teraz wiem skąd masz taką ksywe "kaloryfer"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Guwno a nie AMD kurna od<span style="color:red;">[ciach!]</span>l sie od AMD, u mnie jest wszystko OK, ale chyba wylaczasz UD Agenta na czas testu nie ??

No oczywiscie i inne programiki ale chyba to wina procka (podobno ten test i nastepny zalezy od mocy obliczeniowej CPU a nie GPU) bo dzisiaj testowalem takim malym dosowym programikiem do grzania proca "cpuburn4" i zresetowal sie po jakis 10 min :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Guwno a nie AMD kurna od<span style="color:red;">[ciach!]</span>l sie od AMD, u mnie jest wszystko OK, ale chyba wylaczasz UD Agenta na czas testu nie ??

No oczywiscie i inne programiki ale chyba to wina procka (podobno ten test i nastepny zalezy od mocy obliczeniowej CPU a nie GPU) bo dzisiaj testowalem takim malym dosowym programikiem do grzania proca "cpuburn4" i zresetowal sie po jakis 10 min :(

Po pierwsze załatw sobie lepiej jakis dobre chłodzenie....

po drugie w biosie lub w programie do mierzenia temperatury nie ustawiaj temperatury że po osiągnieciu np 55 stopni komp sie resetuje.

Owszem ustaw temperature ale jakąś 62 stopnie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze załatw sobie lepiej jakis dobre chłodzenie....

po drugie w biosie lub w programie do mierzenia temperatury nie ustawiaj temperatury że po osiągnieciu np 55 stopni komp sie resetuje.

Owszem ustaw temperature ale jakąś 62 stopnie..

Mam WC a to jest dobre i naprawde nie mam nic co by wylaczalo kompa po przegrzaniu. Poprostu procek juz chyba wiecej nie wyciaga. jak puszcze na 2.2V to tez wylacza a na 2V pracuje niestabilnie:( Ide po nowe procki moze ktorys bedzie lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka  ze smokami - co pusze test to na tej karuzeli zawiesza kompa 8O , a UD Agent chodzil 3dni i spoko, gry tez.

 

Moze ktos cos wie albo mial podobny przypadek?

Po zmianie FSB dzieja sie różne żeczy. 166fsb to niby 33pci - podnieś napięcie na AGP ( delikatnie ) i zobacz czy pomoże. U mnie pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka  ze smokami - co pusze test to na tej karuzeli zawiesza kompa 8O , a UD Agent chodzil 3dni i spoko, gry tez.

 

Moze ktos cos wie albo mial podobny przypadek?

AMD kolego, AMD !!!

Guwno a nie AMD kurna od<span style="color:red;">[ciach!]</span>l sie od AMD, u mnie jest wszystko OK, ale chyba wylaczasz UD Agenta na czas testu nie ??

teraz wiem skąd masz taką ksywe "kaloryfer"

No to skad ?? Powiedz jak jestes taki madry, bo ja twoje wypowiedzi oceniam na dziecko z 2 klasy szkoly podstawowej.

Ale bardzo jestem ciekawy, bo nie widze zadnego powiazania pomiedzy moim nickiem a tym ze cie zwyzywalem za bezpodstawne obrazanie AMD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do zawieszania też mam AMD i nic takiego się nie dzieje. Ale mam inne pytanko co do 3DMarka 2001SE dlaczego do jasnej k...y nędzy mam takie niskie wyniki. Czytałem posty z wynikami w 3dMarku 2001SE i aż mi ból d...e ściska bo ludzie osiągają 4000- nawet 9000 marków a ja wyciągam ok 1400 na Athlonie XP1700+; 512DDR;GF2 Ti 64MBDDR. Na Sandrze mam takie wyniki że szok komp popierdziela że aż miło  :twisted:  a na Marku [gluteus maximus].

Wie ktoś o co chodzi ? (Używam Detontek 21.88 ; 23.11 pod Win98) :twisted:  :twisted:

1. Czy na pewno testujesz w default test ??

2. Wyłacz AA :wink: ,bo chyba masz 4x :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też posiadam duronka i mi przechodzi cały test na 3dmarku se z wynikiem 2500 a posiadam karte geforca 2mx 400(230/213) i nic się nie zacina.a tak pozatym nie lubie ludzi obrażających AMD.Uważam,że AMD robi najlepsze procki.Takie jest przynajmniej moje zdanie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też posiadam duronka i mi przechodzi cały test na 3dmarku se z wynikiem 2500 a posiadam karte geforca 2mx 400(230/213) i nic się nie zacina.a tak pozatym nie lubie ludzi obrażających AMD.Uważam,że AMD robi najlepsze procki.Takie jest przynajmniej moje zdanie. :D

Jak ty wyciągnałes z gf mx400 213 mHz z pamieci ?? jakie chłodzenie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawde mówiąc sam jestem zdziwiony ale mam standartowe chłodzenie,które jest na karcie.teraz moja karta chodzi na 235/213 a raz poszedł nawet na 235/216 ale to było w chłodne dni.Zrobiłem teraz test i mam w 3dmarku 2001 se 2900 w standartowym teście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do zawieszania też mam AMD i nic takiego się nie dzieje. Ale mam inne pytanko co do 3DMarka 2001SE dlaczego do jasnej k...y nędzy mam takie niskie wyniki. Czytałem posty z wynikami w 3dMarku 2001SE i aż mi ból d...e ściska bo ludzie osiągają 4000- nawet 9000 marków a ja wyciągam ok 1400 na Athlonie XP1700+; 512DDR;GF2 Ti 64MBDDR. Na Sandrze mam takie wyniki że szok komp popierdziela że aż miło  :twisted:  a na Marku [gluteus maximus].

Wie ktoś o co chodzi ? (Używam Detontek 21.88 ; 23.11 pod Win98) :twisted:  :twisted:

Nie przejmuj się tym, albo przeinstaluj Stery i DirectX'a, to może pomoże. Ja miałem podobnie na 3DMarku 2000 - na tym co poniżej miałem tylko 4000ptk. - po reinstalce wróciło do normy. Potem siadła grafa, ale to już inna historia :cry:

 

Poza tym 3DMark jest jakiś dziwny, a wyniki zmieniają się drastycznie wraz ze zmianą drobnych ustawień, a podkręcanie procka <span style="color:red;">[ciach!]</span>o daje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na TB1000, GF2Ti 64DDR oraz 512MB PC-133 mam 3800pkt.

Macieju nie chce cie dołowac ... ale nie moge sie powstrzymac, i musze wspomniec ze ja mam GF1 32 DDR i prawie 3700 3dmarkiw 2001 Se .... chlopie wez sie za overclocking :)))

 

Tylko to PC-133 o ktorym wspomniales :(((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale co? Gierki śmigają aż miło komp jak się zawiesi to jest święto narodowe  :twisted: temperatury są ok (proc prz max obciążeniu 45 stopni) to co może być spierdzielone ? Kumpel ma podobny sprzęt Athlon 1000@1100 tylko z GF3 Ti200, ta sama MOBO i wsio ok. To jest poprostu wkur@#$#@$#ce. :twisted:

Mogą być konflikty użądzeń - powyłączaj co możesz, bios, stery.

Jeszcze spróbuj underclockować czy nie podskoczy, bo czasem takie jaja sie dzieją (doświadzczyłem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...