Skocz do zawartości
Kebob

Program Pokazujący Miesięczny Transfer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

szukam programu, który pokazuje miesięczny transfer (upload+download) z internetu.

Niby prosta sprawa i takich programów jest sporo, ale...

program jakiego szukam musi być bardzo przyjazny i czytelny, bo to będzie zainstalowane na kompie mojego dziadka (77 lat ma i pisze do mnie maile prawie codziennie :P). Niestety posiada iPlusa, a tam jest miesięczny limit transferu 1GB (sic!), a dziadek często wysyła maile ze zdjęciami, ogląda jakieś transmisje video, słucha radia przez neta i potem przycinają mu łącze do prędkości modemu telefonicznego :/

 

Z góry dziękuję za pomoc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Netlimiter Monitor.

Dzięki. Właśnie testuje ten program, ale od razu stwierdzam, że nie bardzo spełnia on moje oczekiwania.

Chciałbym, żeby wyświetlał transfer w zadanym zakresie i ciągle było widoczne jakieś małe okienko, jakieś takie lekko prześwitujące i żebym na nim się wyświetlało ile już danych zostało przetransferowanych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez masz tam informacje o transferze z konkretnych dni/tygodni/miesiecy/lat.

Tak, zgadza się, ale nie jest to dostępne od tak od razu. Dla mnie byłoby ok, ale ponieważ to nie dla mnie, tylko dla dziadka to muszę mieć na względzie to aby było jak najmniej klikania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DuMeter

Programik nawet, ale niestety nie jest darmowy. A przy dziadku wolę używać legalnego softu (cała reszta jest legalna), bo nie daj Boże kliknął by gdzieś coś i jeszcze by się darło, że nie jest legalne :P

 

 

NetMeter. 2 klikniecia i wszystko jasne :)

Dzięki wielki!

Dokładnie tego szukałem, co prawda zdałoby się jeszcze, żeby pokazywało w tym okienku z prędkością ilość przetransferowanych danych, ale 2 kliknięcia są do przeżycia :D

 

EDIT:

Znalazłem opcje która pokazuje statystyki totalne! :D Tak więc programik w pełni spełnia moje wymagania! :)

 

 

Dziękuję wszystkim za pomoc!

Edytowane przez Kebob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...