Skocz do zawartości
andixad

Problem Z Przeniesieniem Pliku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

 

Ostatnio w XP'ku zmieniłem właściwości konta użytkownika, dokładniej przydzielenie do grupy. Wcześniej konto było przydzielone do gr Administratorzy i Użytkownicy. Teraz jest tylko w gr Użytkownicy. I problem polega na tym że nie mogę teraz żadnego pliku przenieść z dysku C na inne partycje. Wyskakuje mi taki komunikat:

post-114112-1224342228_thumb.png

W drugą stronę mogę, np z dysku E przenieść plik na C ale odwrotnie (z C na E) już nie :mur: Ale też pomiędzy innymi dyskami niż C też nic nie mogę przenosić ani kopiować.

Wiem że to jest wina ograniczeń konta, ale czy da się to jakoś zmienić żebym nie musiał mieć konta w gr Administratorzy? Pomocy :sad:

Edytowane przez andixad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, we właściwościach dysku jest udostępnianie dysku dla sieci. To mi nie jest potrzebne.

Ja chcę mieć tylko możliwość swobodnego kopiowania plików pomiędzy dyskami na jednym komputerze. Ale jeżeli to się tam ustawia, to ja nie wiem jak, tzn ustawiłem udostępnianie dla konta z pełną kontrolą, odczytem i zapisem, ale to mi nic nie dało :sad:

 

hmm ale teraz zauważyłem że do katalogu głównego dysku, pliku skopiować nie mogę, ale do podkatalogu już mogę, więc czegoś tu nie rozumiem. Czy tylko kat.gł. ma ograniczenia, a podkatalogi nie??

Edytowane przez andixad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...